Gönderen Konu: Rsb'den Yeni Foto Günceli Syf:15 :)  (Okunma sayısı 65119 defa)

Çevrimdışı barismersin

• Profili Görüntüle
Ynt: Eibach Sportline ve Kırmızı Stop Günceli ... Sayfa 8 ...
« Yanıtla #112 : 15 Kasım 2011, 23:19:06 »
Kardeşşşş aracın çok güzel nasıl bastın bu kadar acaba ben anlamıyorumda  ;D Kardeşim hayırlı olsun tekrardan içine de sindiysen benden mutlusu yok artık  ;)

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 16 Kasım 2011, 00:01:18 »
eyv kardeşim .. valla içime sindi tabi çokta güzel oldu ama ağırlık testi yapmadım tabi :) bakalım çok fazla sürtmezse sıkıntı çekmem :) yalnız bende sana sorayım . senin ön disklerinin içinde sarı boyalı kısım nedir ? benim disklerde öyle bi çıkıntı yok ??? olsa bende kırmızıya boyıucam hemen :)

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 16 Kasım 2011, 01:00:54 »
far karartma guzel olur masallah  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 16 Kasım 2011, 07:45:49 »
bencede çok güzel olurda camın çatlama ihtimalide güzel :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #116 : 16 Kasım 2011, 10:26:14 »
eyv kardeşim .. valla içime sindi tabi çokta güzel oldu ama ağırlık testi yapmadım tabi :) bakalım çok fazla sürtmezse sıkıntı çekmem :) yalnız bende sana sorayım . senin ön disklerinin içinde sarı boyalı kısım nedir ? benim disklerde öyle bi çıkıntı yok ??? olsa bende kırmızıya boyıucam hemen :)

çok zıplatıyormu?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 16 Kasım 2011, 10:37:00 »
daha dün taktığım için pek bi kullanım imkanım olmadı ama eskisine göre biraz daha fazla hissediyosun yolu ... tümseklerden geçerken yaylanma yapmayıp direk yola oturuyo ... yani beşik gibi yaylanmasını seviyosan hiç takma .. ama sportif sürüş istiyosan kesinlikle tak derim ;) benim amortisörlerimin durumu pek iyi olmadığı için haliyle normal olması gerekenden daha fazla sarsıntı hissediliyo ama amortisörleri yaptırdıktan sonra yemede yanında yat misali olcak ...

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 16 Kasım 2011, 10:50:28 »
stoplara folyo olmamış bence  >:(  geri vitese taktığında arkandaki ne anlıyacak sence ?

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 16 Kasım 2011, 11:00:45 »
bundan bi öncesinde füme folyo çektim .. onda geri ve sinyaller kendi renginde yanıyodu . ama bununda görüntüsü güzel geliyo .. ama trafikteki diğer insanları düşünerekten en kısa zamanda  daha mantıklı bir yol bulmayı düşünüyorum .. 

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 16 Kasım 2011, 11:01:54 »
bende düşünmüştüm ama sevdiğim bir abim "saçmalama babuna benzetecen arabayı" demişti :D

Çevrimdışı barismersin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 16 Kasım 2011, 23:22:26 »

Kardeşim öndekilerin kaliper kapaklarını boyadım birde kapakların hemen altında diskinde hemen altında bi çıkıntı vardı onuda boyadım güzel olmuştu yani ama boyadıktan sonra 1*2 saat bekle yoksa benim gibi siyah canttan elinde süngerle 5 saat boya temizlersin :) Bide bence kırmızıya boyama hatta hiç boyama cunku kırmızıya beyaz jantla olayı bıtırmıssın her arabada bana göre kaldırmaz kırmızı beyaz olayını bence hiç dokunma :) şşşşş yaylar nası ama havalı dimi baya  ;D

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 16 Kasım 2011, 23:51:25 »
:D havalı hemde  çok fena ama ha sürttü ha sürtecek korkusu başladı :) pazar günü ailecek anadolu yakasına gidcez bakalım hayırlısı :)
bu arada benim disklerin arasında öyle bişi göremedim ben .. yani boyanacak bişi görünmüyo ... ??

Çevrimdışı barismersin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 17 Kasım 2011, 00:03:41 »
:D havalı hemde  çok fena ama ha sürttü ha sürtecek korkusu başladı :) pazar günü ailecek anadolu yakasına gidcez bakalım hayırlısı :)
bu arada benim disklerin arasında öyle bişi göremedim ben .. yani boyanacak bişi görünmüyo ... ??
İlginç bi durum yaa  :o

Çevrimdışı barismersin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 17 Kasım 2011, 00:10:03 »

Uploaded with ImageShack.us

sağ tarafta ki sarı yer mi yok sende?  :o

Çevrimdışı rsb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 17 Kasım 2011, 08:53:02 »
evet ... ???

« Son Düzenleme: 17 Kasım 2011, 08:55:52 Gönderen: rsb »