Gönderen Konu: Tavan Döşeme  (Okunma sayısı 5853 defa)

Çevrimdışı fevzi97

• Profili Görüntüle
Tavan Döşeme
« : 06 Şubat 2011, 00:41:59 »
Arkadaşlar aracın tavan döşemesinin köşelerinden sarkmalar var acaba pratik bilgisi olan var mı ne yapabiliriz. Döşemeciye sordum komple değişmesi gerekiyor dediler.Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Tşk.ler.

Çevrimdışı mustafatsum

• Profili Görüntüle
Ynt: Tavan Döşeme
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2011, 16:46:22 »
Tamirat için ,maalesef,  ne yapsanız da olmaz..100-150 tl ye yeni döşüyorlar.

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Şubat 2011, 19:23:00 »
arkadaşlar benm de direklerimdeki bezlerde açılmalar olmuştur döşemeciye gittim derby sürdürdüm altına yapıştırdım ve kendim ıslak mendille sildim hoş oldu..en azından eskisinden güzel oldu..ama derby biraz kurumadan hemen bezi yapıştırmayın üstüne çünkü beze çıkıor ve leke yapıyor...
BEŞKAZALI tarihcifss

Çevrimdışı qxqxq

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2011, 22:28:47 »
arkadaşlar direkleri falan yapıştırmayın derby sonradan kendisin atıyo iyi bi çözüm yolu değil 20-30 liraya yeni kaplıyolar.biz dün döşettirdik elinde hemen hemen bizim döşemenin aynı tonunda vardı döşettirdik pırıl pırıl oldu hemde kesin çözüm oldu

Çevrimdışı qxqxq

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2011, 22:30:26 »
zaten döşemecinin bize deiği abi yakında tavandanda atmaya başlar dedi yapıştırmak kesin çözüm değill dedi

Çevrimdışı tarihcifss

• BORA 1.6 COMFORTLİNE....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2011, 22:39:20 »
kardeş ben sadece ön sağ sol direkleri yapıştrdım..ayrıca bulunduğum yerde aynı döşemeden yok.benzeri var o da basit kaçıyo.tavan atma yaparsa deiştiririm..
BEŞKAZALI tarihcifss