Gönderen Konu: golf 4 karbon projesi basladı  (Okunma sayısı 29890 defa)

Çevrimdışı Sesizlik

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 karbon projesi basladı
« Yanıtla #42 : 14 Kasım 2011, 13:30:56 »
Emeğine sağlık kardeşim.3 aydan beri kullanıyorum.Sorun yok.  :tamamdir Malzemenin yapısı gereği köşe bölümler kalkma yapabilir.Bende
olmadı.Arkadaşın seat leonda oldu.Fikir amaçlı söylüyorum.O kalkan uç kısımlarını japon ile yapıştırıp ömürlük yapabilirsin.

Ayrıca amele olmuş noktasında sanırım karbon kaplama yaptıran X5,Q7 vs vs  hatta ferrari sahipleride amele oluyorlar.Eğer bu işlemi kişi kendi yapıyorsa ki çok iyi bilirim bende kaplama yaptım ; gerçekten bu işlem öyle kolay değil zaman ve emek istiyor.Oyüzden birazcık emeğe saygı bence. aşağıdaki linkte benim aracın kaplamasıda var.Fikir amaçlı gönderiyorum.

http://www.vwtr.net/forum/golf-iv/orjinal-3m-karbon-kaplama-t25326.0.html

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 14 Kasım 2011, 13:39:31 »
Bir arkadasta amele işi olmus diyor hay allah yeni gordum :) Amele işi yapsak her binen bu arabanın orjinalimi boyle diye sormazdı.Siyah renk secmezdik ayrıca karbonu ahsap veya pembe yapardık amele olsaydık yada krom cerceve takımı alır takadık.

Merhaba arkadaşım emeğe saygı tabikide buna herkes hem fikirdir sanırım fakat şu krom çerçeve takımı dediğin hız gösterge panelinde olan kromlardanmı  bahsediyorun...

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 15 Kasım 2011, 20:08:08 »
Sessizlik nickli kardeşim sana katılıyorum haklısın.ayrıca kalkma yapmadı yapmaz gibide duruyor 7.ay bu yapalı.oto yıkamacı elimi sıktı ne oldu kardes dedim.abi dedi o kadar gordum bu kadar iyi işcilik ile yapanı ilk goruyorum dedi.Emek emek heves dedim kendisine.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 15 Kasım 2011, 20:15:18 »
emrah akkas kardesim onlardan bahsetmiyorum. Bir set satılıyor   hemen hemen her yeri krom cerceve yapıstırıyorsun ondan bahsettim.ayrıca benim dıs kapı kollarıda krom mecburiyetten yaptırdım zaten onu   boyacı boyamam diye diretti.
Pioneer 5250sd teyibimi değiştirip Clarion aldım ve tesisatı hic ellemeden sadece teyp'i değiştirince anladım ki bugune kadar muzik değil HİKAYE dinliyormuşum.Sokaga atacak parası olmayanlara duyur

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 16 Kasım 2011, 16:38:54 »
emrah akkas kardesim onlardan bahsetmiyorum. Bir set satılıyor   hemen hemen her yeri krom cerceve yapıstırıyorsun ondan bahsettim.ayrıca benim dıs kapı kollarıda krom mecburiyetten yaptırdım zaten onu   boyacı boyamam diye diretti.
Şu kapı çıtalarından bahsediyorusun sanırım çünkü hız panelinde ki krom çerçeveler araca çok değişik bir hava katıyor...
Aynısı benim aracımda da var başka mkIV bindiğimde araç bana çıplak geliyor. Aracın rengi koyuysa kapı kollarındaki kromlar gerçekten de güzel duruyor...

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #47 : 16 Kasım 2011, 21:50:26 »
bende sadece teyp ve klima çerçevesini karbon yaptım arkadaşlar.telefonla çektim parlamış biraz

« Son Düzenleme: 16 Kasım 2011, 21:52:44 Gönderen: rene »

Çevrimdışı hakkihakan

• LeGeNd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 16 Kasım 2011, 22:00:15 »
eline saglık bomba olmus.mat siyah veya parlak siyahtan herturlu guzeldir ,alımlıdır, havalıdır orjinaldir. ;) Bu teypler ne ses verirdi dolgun dolgun bass vururdu.Omru tukeniyor işte.
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2011, 22:01:55 Gönderen: hakkihakan »

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #49 : 16 Kasım 2011, 22:12:41 »
Comfortline ın orjinal Philips 8 hoperlorüyle bile öyle bir çalıyorki inan arabaya binen bassın markasını soruyor bilmiyor ses componentlerden geliyor eski arabadada Alpine bası yırtmıştı çıkışları çok sağlam  5-6 yıllık daha hiç bozulmadı bozulmadanda değiştirmiycem bazen usb girişli ile değiştirsemmi desemde kıyamıyorum.