Gönderen Konu: SELAM  (Okunma sayısı 3631 defa)

Çevrimdışı Bbudanur01

• Profili Görüntüle
SELAM
« : 13 Ocak 2011, 19:58:59 »
 Cümleten selamlar ben adanadan bilal bende 15 gün önce 2001 model volkswagen polo classıc sahibi oldum . Bundan sonra bende aranızda olacagım. Yanlız arbayı aldıgımda bi sorunla karşılaştım arabanın kaloriferi sıcak üflemiyor. Bi yere gösterdim kalorifer peteginin degişmesi gerekiyormuş ama gögüs sökülmesi gerekiyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı b_yalman

• Profili Görüntüle
Ynt: SELAM
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2011, 08:31:08 »
Hoşgeldin Bilal. Yeni araban hayırlı olsun. Kazasız Belasız..
Bülent YALMAN
1975-İZMİR

Çevrimdışı olek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2011, 12:58:45 »
hoşgeldin dostum
ben de foruma yeni üye oldu. 97 polo classic aldık. artık aktif olmaya çalışacağım :)

Çevrimdışı b_yalman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2011, 23:50:58 »
Bilal selam. Aynı sorun bende de var. Ön konsoldan havalandırma kulağına hareketi veren çubuk dibinden kırılmış. Benim usta gaz pedalının oraya  yattı ve o bölüme baktı. Ordan gördü. Ön gögüslük sökülmeden olabilir dedi. Ugraştı ama elleri biraz kalın bir usta olduğundan çok da başarılı olamadı. olmuyo abi deyip konsol sökülecek dedi. Moralim bozuldu. Benim ki sıcakta kalmış..İçeriye sürekli motor ısısı geliyodu. Eliyle havalandırma kanalını soğuğa doğru çevirdi de biraz rahatladık ma yine ılık hava geliyor. Klima da bu durumda verimli soğutmuyor. Malum motor ısısı aldığı için. Öndeki sıcak soğuk ayarının çevirme yeri çok boşta dönüyorsa kesin senin de ondandır. Benim eskiden sıkıydı. Hatta sıcaktan soğuğa ya da soğuktan sıcağa alırken throaaak diye bir hafif bir ses duyuyodum.. şimdi o ses yok.. Bekliyom bakalım.. Ne zaman bütçe uygun olursa ben de yaptırcam ama kaloriferden değil bence.
Bülent YALMAN
1975-İZMİR

Çevrimdışı nihilist_deniz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2011, 08:00:10 »
Hayırlı olsun ve hoş geldin. Forumda güzel zaman geçirmen dileğiyle...
Golf: O bir tutku