Gönderen Konu: Ufak bir öneri Lütfen Okuyun !  (Okunma sayısı 10627 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Ynt: Ufak bir öneri Lütfen Okuyun !
« Yanıtla #14 : 03 Ocak 2011, 01:26:27 »
BMW dnyası ap ayrı bir olaydır. Mesela honda forumlarında en çok kim apaçi işi yapar diye yarışılır vw de ise en güzel german style sadık kalır gibi bir mantık vardır ;) BMW ise sadece gazlama aracıdır benim gözümde.

Dikkat edin trafik çevirmelerinde bmw leri çevirip torpidosunu filan ararlar çünkü kafada yer etmiştir Dolandırı arabası gözüyle bakar polisler. Ama bir mercedes öyle değildir ;)

aynen öyle abi :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2011, 01:35:31 »
o aracların eskı oldugunu bende bılıyorum tabıkı . ama ugrasanı cok . tutulan araclar. herkesın altında var manasında soyledım. herneyse. bızı ılgılendırmez bmw honda monda zonda :D suleyman abıye katılıyorum
gokhanım sızın oralarda sanırım ıstanbul kadar vwtr uyesı yok heralde . o yuzden boyle oluyor sanırım ? dogrumuyum
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #16 : 03 Ocak 2011, 08:46:39 »
Tamam Gökhan'ım biz Oktay abinin yanına gidiyoruz ve ondan buluşma istiyoruz ! :) Oktay abiii duy bizi :)

Duydum. :)

Gökhan üç yıl önce bu konuyu bende dile getirdim.Bölge temsilcisi,onbaşı,çavuş,yüzbaşı...burda olmaz.
Nedeninide sorma!İyikide yok,yoksa Genel kurmay başkanı olmuştum.  :D
Buluşmamı çekti canın bir ara mesaj çek.Tık buluşma emrinde.
Çok sakin buluşma alanı keşfettim.Mudanya yolunda Organize sanayi bölgesi civarında metro çalışması var o yolun Bursaya dönüş kısmı trafiye kapalı,yolu sanayi içinden vermişler.Halbüki yol bomboş bizi bekliyor.0-100 için müsait.Hatta 100-0 da yapabilirsin.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Ocak 2011, 11:12:23 »
Duydum. :)

Gökhan üç yıl önce bu konuyu bende dile getirdim.Bölge temsilcisi,onbaşı,çavuş,yüzbaşı...burda olmaz.
Nedeninide sorma!İyikide yok,yoksa Genel kurmay başkanı olmuştum.  :D
Buluşmamı çekti canın bir ara mesaj çek.Tık buluşma emrinde.
Çok sakin buluşma alanı keşfettim.Mudanya yolunda Organize sanayi bölgesi civarında metro çalışması var o yolun Bursaya dönüş kısmı trafiye kapalı,yolu sanayi içinden vermişler.Halbüki yol bomboş bizi bekliyor.0-100 için müsait.Hatta 100-0 da yapabilirsin.

Ne yalan söyliyim acaip canım çekti abi özledim valla sizleri en son Vakıf köy buluşması yaptık ondada sen bi bastın her yer toz duman  :D Yok abi yarış bakımından demiyorum ben  :) Hem ben çok kişi olalımda demiyorum biz bize olalım yeter bana ama organize bir şekilde olalım bu arada söylediğin yerdeydim dün annemi Karuparka getirmiştim arabayıda karakolun orda bırakmıştım  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 03 Ocak 2011, 13:51:22 »
Bursada ki yerlerden bahsettiginizde yerleri biliyor olmak guzelmis :D son 1 yilda heryeri örendim en son mfö nun konserindeydik guzeldi konuyu dagitmak gibi olmasinda bursayi seviyorum :D
ADK

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 03 Ocak 2011, 14:02:44 »
BMW dnyası ap ayrı bir olaydır. Mesela honda forumlarında en çok kim apaçi işi yapar diye yarışılır vw de ise en güzel german style sadık kalır gibi bir mantık vardır ;) BMW ise sadece gazlama aracıdır benim gözümde.

Dikkat edin trafik çevirmelerinde bmw leri çevirip torpidosunu filan ararlar çünkü kafada yer etmiştir Dolandırı arabası gözüyle bakar polisler. Ama bir mercedes öyle değildir ;)
Genelde bizim bmw yi kullanırken çevirilmelerim aniden yunuslar tarafından  oluyor ve direkt silah arıyorlar  :tavkiss:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Ocak 2011, 22:19:11 »
Ne yalan söyliyim acaip canım çekti abi özledim valla sizleri en son Vakıf köy buluşması yaptık ondada sen bi bastın her yer toz duman  :D Yok abi yarış bakımından demiyorum ben  :) Hem ben çok kişi olalımda demiyorum biz bize olalım yeter bana ama organize bir şekilde olalım bu arada söylediğin yerdeydim dün annemi Karuparka getirmiştim arabayıda karakolun orda bırakmıştım  :)
Gökhan'ım bu hafta sonu mesajımı bekle Oktay abiyle bir konuşup dönücem sana :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 05 Ocak 2011, 22:23:20 »
Pazar günü olursa daha iyi olur hacı cumartesileri çalışıyorum malesef  :-\

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Ocak 2011, 13:03:41 »

Henüz kimse ile görüşmedim.
 :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Ocak 2011, 14:44:03 »
Henüz kimse ile görüşmedim.
 :D
Buraaaak  :t

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 07 Ocak 2011, 14:44:44 »
Abi bu pazar yapsakmı ufak çaplı bişeyler hani diyodun ya org. sanayide boş bi alan var diye arabalarımızın başında ufak muhabbet ederiz  :melek:

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Ocak 2011, 17:13:04 »
Abi bu pazar yapsakmı ufak çaplı bişeyler hani diyodun ya org. sanayide boş bi alan var diye arabalarımızın başında ufak muhabbet ederiz  :melek:

Olur.

Dün seni arayacaktım! Saygınkenti bilirmisin?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Ocak 2011, 22:00:01 »
Olur.

Dün seni arayacaktım! Saygınkenti bilirmisin?
Saygınkenti ben değil saygınkent beni bilir ordaki kime sorarsan sor beni iyi tanır Ertuğrulkentte bilmediğim yer yok abi benim  polislere sor üstü açık kırmızı araba diye onlar bile tanır ama Kemal-Hıdıra denk gelme bana ana avrat sövüyolar sürekli şikayet ediyolarmış beni seni affetmekten anam ağladı diyo  >:D Burak'lada saygında buluşmuştuk  :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 15 Ocak 2011, 14:28:43 »
Benim yeni bir düşüncem var arkadaşlar. Yeni konu açmak istemedim ve buraya yazdım.

Bu sitede eğer olabiliyorsa Facebook taki gibi beğenme butonu olursa, pek fazla mesaj kirliliği olmaz diye düşünüyorum. Bu sadece benim ufak bir fikrim.  Moderatör abilerim düşüncemi dikkate alırsa sevinirim.
Kılıçoğlu Garage.