Gönderen Konu: selam  (Okunma sayısı 11502 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: selam
« Yanıtla #28 : 14 Ocak 2011, 13:29:15 »
arkadaşlar benim de bir sorum var cevaplarsanız sevinirim.
benim araçla yokuş çıkarken bazen 1. vitese kadar düşmem gerekiyo, ama 2 den bire geçerken arabanın nerdeyse durması gerekiyo. acaba bir sorun mu var yoksa orijinali mi böyle?

10 km'nin üzerindeki hızlarda 1. vitese geçmiyor.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı namco

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 14 Ocak 2011, 21:03:48 »
eyvallah saol, neden bu araçta böyle bir durum var acaba garip birşey

Çevrimdışı dgncn_1907

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 14 Ocak 2011, 22:06:56 »

2. viteste zaten heryere kolay kolay çıkıyorsun. 1 e atmana gerek yok diyor araba :)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Ocak 2011, 10:17:15 »

1. vitesini korumak için.
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 19 Ocak 2011, 13:16:01 »
1. vitese hareket halindeyken geçmemesi gayet normal olduğu halde arabamı sattığım arkadaş beni arayıp hocam neden bunu bana söylemedin gibi bir sitemde bulunmuştu. ben de bu durumun sekromeçten kaynaklandığını gayet normal olduğunu anlattım ama nafile. ben de sonra adamı çağırdım ve sanayiye iyi bir ustaya götürdüm. usta baktı bir sorun yok dedi ve dönüp o arakadaşa şu cevabı verdi "birader ne kadar zamandır araba kullanıyorsun sen bence vites alışkanlığını değiştir yürüyen arabayı bire atmak da ne oluyor dedi. kaldı ki bu araba hareket halindeyken çok çok dik bir yere tırmanmayacaksan 2.viteste de devrini alır dedi" sorun çözülmüş oldu.  ;D ;D ;D

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Ocak 2011, 21:40:00 »
1. vitese hareket halindeyken geçmemesi gayet normal olduğu halde arabamı sattığım arkadaş beni arayıp hocam neden bunu bana söylemedin gibi bir sitemde bulunmuştu. ben de bu durumun sekromeçten kaynaklandığını gayet normal olduğunu anlattım ama nafile. ben de sonra adamı çağırdım ve sanayiye iyi bir ustaya götürdüm. usta baktı bir sorun yok dedi ve dönüp o arakadaşa şu cevabı verdi "birader ne kadar zamandır araba kullanıyorsun sen bence vites alışkanlığını değiştir yürüyen arabayı bire atmak da ne oluyor dedi. kaldı ki bu araba hareket halindeyken çok çok dik bir yere tırmanmayacaksan 2.viteste de devrini alır dedi" sorun çözülmüş oldu.  ;D ;D ;D

Fırsat bu fırsat arabayı geri alsaydın adamdan:)

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Ocak 2011, 03:06:24 »
Fırsat bu fırsat arabayı geri alsaydın adamdan:)
sorma o an aklıma gelmedi  :bekleriz:

Çevrimdışı kosat

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 22 Ocak 2011, 11:34:07 »
Uzun zamandır benimde başımda bi dertti bu konu. bu bilgilndirme çok iyi oldu arkadaşlar sağolun   ;)