Gönderen Konu: Merhabalar..  (Okunma sayısı 2526 defa)

Çevrimdışı ahmet_0519

• etikete ihtiyaç yok eskiLer tanıR ßizi :)
    • Profili Görüntüle
Merhabalar..
« : 05 Ocak 2011, 20:40:06 »
seLamn aLeykm arkadaslar ben ahmet çorum devlet hastanesnde görev yapıyorum  :) mk1 tutkusu bnde 1 yıldr fln var sureklı formunuzuda takıp edıyordum ama yeni üyeyim :) golf mk1 almayı dusunuyorum satılık ilanlarına bakıyorum görüş ve düşüncelere bakıyorum ama işin içinden çıkamıyorum  :-\ hem fiyat hemde araç olarak normal birşey bulamadım..Çorum da mk1 ilk olacak ve bu ilkide yapmayı çok istiyorum tabi sizin yardımlarınızla :) istediğim şey aslında bır gti ama çok zor temızını bulmak vs vs.. yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar :))
farkıN yoKsa yaŞama ;)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Ynt: Merhabalar..
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2011, 22:00:06 »
hoşgeldin hemşerim :) bende çok aradım mk1 ama sonunda mk2 nasip oldu inşallah gönlüne göre bi araç bulabilirsin

Çevrimdışı ahmet_0519

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2011, 09:25:30 »
hoşgeldin hemşerim :) bende çok aradım mk1 ama sonunda mk2 nasip oldu inşallah gönlüne göre bi araç bulabilirsin

saol hemşerim :) inş bulabılırız bakalım :)
farkıN yoKsa yaŞama ;)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2011, 21:45:13 »
merhaba hoş geldin aramıza , izmirde var bir tane kırmızı 1.3 tek kapı satmayı düşünüyordu. 75 model ama genel görünüşü fena değil bende resimleri var ama 2500 tl ye biter gibi istersen sana resimlerini mail atarım.bendede 2 aydır var bu hastalık işin zor ...................

Çevrimdışı ahmet_0519

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2011, 01:32:59 »
merhaba hoş geldin aramıza , izmirde var bir tane kırmızı 1.3 tek kapı satmayı düşünüyordu. 75 model ama genel görünüşü fena değil bende resimleri var ama 2500 tl ye biter gibi istersen sana resimlerini mail atarım.bendede 2 aydır var bu hastalık işin zor ...................

teşekkr ederim resımlerı maılden atarsan cok sevnrm :) [email protected] adresm bu  hayırlı günler :)
farkıN yoKsa yaŞama ;)