Gönderen Konu: bagaj sorunu  (Okunma sayısı 4690 defa)

Çevrimdışı özgür80

• Profili Görüntüle
bagaj sorunu
« : 28 Aralık 2010, 02:13:11 »
mrb arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza 2000 model boram var geçenlerde bi sorun çıktı nereye götürdüysem çözemediler bagaj siwiçine basıldığında motor açıyor yalnız tekrar normale dönmüyor bagajı kapatamıyorum biryerden gelen sürekli bi akım var onun kaynaşını bulamadılar normalde bagaj düğmesine basıldığında kilidi açıyor elinizi çektiğinizde bagaj kilit motoruna giden elektrik kesilmiyor bagajla alakalı her parçayı denedim yinede aynı bir tek merkezi kilit ünitesi denenmedi acaba bana yardımcı olablirmisiz bu sorun boraların genelinde oluyormuş.ama sorunun kaynağını bulamadılar.lütfen yardım.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: bagaj sorunu
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2010, 18:30:22 »
aracınızda sonradan takılan teyp alarm cam kaldırma modülü vb bir cihaz varsa beynin düzenini bozabiliyor merkezi kilit sapıtabiliyor
kolay gelsin
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2010, 18:31:06 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı özgür80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2010, 14:22:51 »
evet sonradan ben bi alarm taktırdım peki ne yapmak gerek.

Çevrimdışı özgür80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2010, 14:32:26 »
yalnız bagaj haricinde bütün herşey normal merkezi kilitte normal çalışıyo.bitek bagaj kilidi düzenli çalışmıyo alarmı taktırdıktan 3-4 ay sonra çıktı böyle bişey anlayamadım bende.

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2010, 03:06:09 »
3 -4 ay sonra çıktı ise ondan olmasa gerek
alarmdan olabilir mi diye aklınızda kalmaması için ustanız alarmı devre dışı bıraksın öyle bir kontrol edin aynısını yapıyorsa problem alarda değildir
şayet aracı yetkili servise göstermediyseniz bir de oraya gösterin onlar belki net olarak arızayı bulurlar

kolay gelsin
SÜRAT FELAKETTİR

Çevrimdışı özgür80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2010, 19:00:56 »
kısmi olarak yapıldı akadaşlar saolun.

Çevrimdışı hakkan84

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2011, 00:19:16 »
arkadaslar ben bagajı acarken bayagı bır guc sarfedıyorum bagaj kapagı cok zor kalkıyor neyden olabılır bu durum bagaj amortisörlerinde mıdır acaba

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2011, 17:55:46 »
arkadaslar ben bagajı acarken bayagı bır guc sarfedıyorum bagaj kapagı cok zor kalkıyor neyden olabılır bu durum bagaj amortisörlerinde mıdır acaba

bagaj amortisörlerini hafiften bir yağlayın belki düzelir yumuşama olur tahminen
aynı şekilde bagaj menteşelerini de yağlayın kolay gelsin
SÜRAT FELAKETTİR