Gönderen Konu: 76 golf1 toplucam destek olursanız sonsuz teşekkürler  (Okunma sayısı 19577 defa)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar bende 2 aydır bir golf hastalığı başladı. kafama göre bir kırmızı golf1 buldum. onu toparlamak istiyorum. bu konuda sizlerin deneyimlerinizden de faydalanmak isterim. yardımcı olursanız sevinirim. dediğim gibi golf1 e yabancıyım ama alt yapım var biraz sanayi konusunda.şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı alican70

• Profili Görüntüle
Ynt: 76 golf1 toplucam destek olursanız sonsuz teşekkürler
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2010, 22:30:16 »
dizel mı benzinli mi

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2010, 22:44:14 »
Hangi şehirdesiin biraz kendini tanıt  aramıza hoş geldin  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2010, 22:53:58 »
öncelikle aracım 1.3 benzinli kasa durumu fena değil ama komple eleden geçirip komple boya attırıcam. rengi kırmızı ama ben ferrari kırmızısı veya lp3g diye golf4 lerde olan kırmızıyı boyatacağım. onada karar veremedim. sizce golf1 e hangisi gider. ben izmirdeyim. 33 yaşındayım . filtre toptancısı olarak kendi işimi yapıyorum 3 senedir.hafta sonu kullanabileceğim golf1 yapmaya karar verdim. manisa ve aydın a toptan filtre satışı yapıyorum. yani her gün sanayilerde geçiyor zamanım. orjinalliğini bozmadan sade bir kırmızı golf 1 yapmak istiyorum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. herkese selamlar sizlerle tanıştığıma memnun oldum.
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2010, 22:55:25 Gönderen: midbar »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2010, 22:57:08 »
İşte bu güzel oldu bu arada abi isim neydi benzinli demek süper forumda bir sürü resto yapan arkadaşlarımız var onlardan fotolardn bilgi alablirsin bizde sana burdan yardımcı olmaya çalışırız ama tam olarak ne istediğine bağlı sonuçta karar senin  :tamamdir

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2010, 23:34:03 »
gökhan cım ben hızlı bir araba istemiyorum . hafta sonu zevk için sağ şeritten takılıcam . ama kaputu açtığımda, kapısını açtığımda özenilecek bir araba yapmayı düşünüyorum. kafamda bir sürü tilkiler dönüyor.netten 350-400 resim topladım zaten neler neler yapmışlar valla birde bu tampon işi beni biraz uğraştırıcak galiba (krom olan herhalde rubbit diyorsunuz) o çok yakışıyor golf1 e. ha unutmadan adım ilyas gökhancım.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Aralık 2010, 23:55:47 »
İlyas abi krom tamponları bulmak zor ama imkansız değil istenilirse oda bulunur ama bizim diğer plastik tamponlarda çok yakışıyor  :tamamdir Bu arada Rubbit değil abi rabbit  :)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2010, 23:59:26 »
o tamponların fiyatı konusunda bilgin var mı? ama ben işi saçtan kıvırıp orijinali ölçülerinde krom kaplıcam bu gün bir yerle görüştüm zor değil yaplılır dedi. yan plastiklerine göre kıvırıcaz. sinyalllerinide gömdük mü içine iş tamamdır.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2010, 00:00:44 »
o tamponların fiyatı konusunda bilgin var mı? ama ben işi saçtan kıvırıp orijinali ölçülerinde krom kaplıcam bu gün bir yerle görüştüm zor değil yaplılır dedi. yan plastiklerine göre kıvırıcaz. sinyalllerinide gömdük mü içine iş tamamdır.
Yapılmıycak diye bişey yok insan istedikten sonra herşey yapılır abi yeterki isteyinde ısrarcı ol biz MK1'e gönül  vermiş kişileriz girdik bu yola bi kere  :sevgi:

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2010, 00:05:10 »
aynen kardeşim burda bile 2 tane tanıdığım arkadaş var onlarda  arıyo golf1. gökhan profile nasıl resim koyabiliriz. sence hangi renk gider golf1 e.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Aralık 2010, 00:09:04 »
arkadaşım öncelikle hoş geldin ;) bende yeni katıldım bu siteye :tamamdir yaklaşık 1-2 aydır bendede başladı bu mk1 merakı  :sevgi: ha bu arada konyadaki kırmızı golfü sen aradın sanırım tamponları için
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2010, 00:12:00 »
Desteklenmeyen Tarayıcı | Facebook bu renk çok yakışmış ama bence rengi farklı birşeyler düşün trafikte diyer araçlardan farklı olsun mesela kırmızı turuncu arası bir renk ???
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Aralık 2010, 00:14:04 »
Yukarda PROFIL bolumu var oraya tıkla sol tarafta Kimlik bilgisine tıkla orda avatar için gözat seçeneği gelicek ordan eklersin abi  :tamamdirValla ben kırmızı olsun 5 lira fazla olsun diyernlerdenim kendi MK1'imde kırmızı ama canlı bir kırmızı olsun derim tornado red seçeneğine bi bak derim ben  ;)

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Aralık 2010, 00:14:19 »
hoşbulduk . yok ben aramadım ya varmı orada varsa ne istiyolarmış ki.