Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: merhaba wos wos cu kardeşlerim  (Okunma sayısı 9947 defa)

merhaba wos wos cu kardeşlerim
« : 15 Aralık 2010, 22:39:00 »
merhaba arkadaşlar 2004 model 1.6 fsı otomotik vites  78000 de touran sahibiyim aracımı bundan iki ay önce trabzondan aldım aldıktan sonra gümüşhane kelkit'e getirdim doğal olarak benim memleketim trabzondan soğuk olduğu için aracım sabahları -2 derecede çok zor çalışmaya başladı ilk zamanlar gaz pedalına basarak çalıştırıyordum  çalışıyor  şimdi ise  gaz pedalıda işe yaramaz oldu.....  daha sonra aracımda boğaz kelebeği parçası temizlendi çok kötü  kömürleşme vardı ertesi gün sabah çalıştırmak istedim çok zor bi şekilde 12-13 marşda çalıştı daha sonra işe gittim işyerimde park ettim sabah saat 07:00'de daha sonra kar yağışı başladı saat 14:30 sıralarında tekrar kar yağdığı için arabayı çalıştırmak istedim ama çalışmadı daha sonra kasko yardımı ile aracımı yetkili servise cektirdim.....  daha sonra servisteki arkadaşlar mesaileri bittiği için aracıma bak mak ertesi gün sabahına kaldı sabah ustalar tarafından marşa basıldığında aracım tek marşta çalışmış ben araçı park ettiğim alan açık alandı yanlız yetkli serviste kapalı alanda olduğu için aracım tek marşta çalıştığını söylediler bende yetkili servisteki arkadaşlara aracı soğukta bekletmelerini söyledim sabah dışarı bırakılmış aracım yaklaşık -5 derecede saat 17:30 civarlarına kadar bekletildiğinde aracın tekrar çalışmadığını ustalar gördü ve ertesi gün sabaha kadar tekrar dışarda bekletiliyor bu sabah ise yine tek marşta aldığını söylediler daha sonra gün içerisinde yetkili servis ile görüştüğümde bana aracın ateşleme sistemini kestiğini söylediler ve daha sonra ara ara aracımı çalıştırıp stop ettip bekleyip tekrar çalıştıryormuşlar bana söylene hatanın beyinden de olabileceğini söylediler arkadaşlar sizden tek ricam benim bu aracımın sorunu sizce ne olabilir düşüncelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum vede ne yapabilirim...  bizim memlekette 95 oktandan başka benzin yok 95 oktan kulanıyorum yakıt sizteminde pislik olabileceğini düşünüyorum yanlız bundan 1 ay önce aracıma komple bakıp yaptırdım filitreler yeni değiştirdim aklım artık almıyor  ne olabilirki.... şaştım kaldım  bir hal çaresini siz arkadaşlardan bekliyorum..... saygılar :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Ynt: merhaba wos wos cu kardeşlerim
« Yanıtla #1 : 15 Aralık 2010, 23:26:47 »
hosgeldınızı ıyı forumlar
ok men 8) let s go   :halazn: