Gönderen Konu: 2004 pasific ile ankara yolları ...  (Okunma sayısı 9974 defa)

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
2004 pasific ile ankara yolları ...
« : 13 Aralık 2010, 23:52:44 »
merhaba arkadaşlar, sonunda 2004 1.6 16v pasific efsane kasa ile aranıza ve ankara yollarına bende katılıyorum .. :) Öncelikle bu forumu arabamı almadan önce gördüm ve çok faydalandım .Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum .. Aracım 102.000 de sunroof lu hiç lpg takılmamış .. 23.250 ye aldım fiyat bilgisini merak edenler için .. İnşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur ..

Sizlerden bir konuda öncelikle yardım almak istiyorum .. Lpg taktırmayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar hangi markayı tavsiye ediyorlar .. WW için en uygunu sizce hangi lpg markasıdır ? teşekkürler ...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: 2004 pasific ile ankara yolları ...
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2010, 23:54:52 »
oncelıkle hosgeldınız. ıyı forumlar. kazasız belasız surusler. ama su lpg yı taktırmasanız nasıl olur ? :) genelde brc yı tavsıye edıyorlar bu arada.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2010, 00:01:19 »
teşekkür ederim sn.onurc

bende hiç taktırma taraftarı değilim aslında, her ne kadar adım taraftarda olsaa .. :))) aracın performansından gayet memnunum henüz uzun yola çıkma fırsatım olmadı ama , hızlanışı ve sessizliği çok iyi ..

eğer hissetmeyeceğim kadar aracın performansını düşürmeyen bir lpg sistemi varsada düşünüyorum ... teleflex diye bir marka kullandı 2 samimi arkadaşım öneriyorlar ... brc herkesin dilinde zaten .... kullanan ve sorun yaşayanlar bizle paylaşırsa yaşadıklarını güzel bir paylaşım olur açıkçası :))
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2010, 00:02:38 Gönderen: taraftar »

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2010, 00:05:46 »
selam hemşerim.
allah kazasız belasız kullanım nasip etsin.
2004 model 1.6 16 valf sanruf olması  bence çok iyi.hayırlı olsun.
dışarıda kar var aman dikkat yeni araba almışsın heyacan vardır biraz dikkat.
gelelim lpg ye
iyi araştır.acele etme.formda lpg bölümü var iyi incele.
benim tavsiyem
1-telefleks
2-prins (ben prins kullanınorum)
bunların ikisinden birine karar verir isen tavsiye edebileceğim usta ve servis var.
tekrar hayırlı olsun.kolaygelsin.

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2010, 00:21:05 »
selam hemşerim.
allah kazasız belasız kullanım nasip etsin.
2004 model 1.6 16 valf sanruf olması  bence çok iyi.hayırlı olsun.
dışarıda kar var aman dikkat yeni araba almışsın heyacan vardır biraz dikkat.
gelelim lpg ye
iyi araştır.acele etme.formda lpg bölümü var iyi incele.
benim tavsiyem
1-telefleks
2-prins (ben prins kullanınorum)
bunların ikisinden birine karar verir isen tavsiye edebileceğim usta ve servis var.
tekrar hayırlı olsun.kolaygelsin.

teşekkür ederim sn.golf2001 ..

ayrıca sn.uler özelden msj atıyorsunuz, sanırım mesaj sınırım olmalı henüz özelden cvp veremiyorum mesajlarınıza .. buradan yazayım sorunuza cevabı ... aldığım araç kazasız,boyasız ve hiçbir sorunu yok çok şükür 102.000 de sunroff ve ek olarak spor görünümlü ek tampon altları var ... bilginizee...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2010, 01:32:56 »
resımlerı beklerız en kısa zamanda .
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı orion35

• GOLF AŞKINA
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2010, 08:33:58 »
merhaba arkadaşlar, sonunda 2004 1.6 16v pasific efsane kasa ile aranıza ve ankara yollarına bende katılıyorum .. :) Öncelikle bu forumu arabamı almadan önce gördüm ve çok faydalandım .Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum .. Aracım 102.000 de sunroof lu hiç lpg takılmamış .. 23.250 ye aldım fiyat bilgisini merak edenler için .. İnşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur ..

Sizlerden bir konuda öncelikle yardım almak istiyorum .. Lpg taktırmayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar hangi markayı tavsiye ediyorlar .. WW için en uygunu sizce hangi lpg markasıdır ? teşekkürler ...

sevgili dostum hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. fiyat güzel, araba harika.. 2 yıldır golf pacific kullanıyorum ve almaya karar verdikten 1,5 yıl sonra arabama sahip oldum. çok isabetli seçim yaptığını söylemek isterim. benim aracımda LPG donanımı var markası zavoli, kullanmaya başladığımdan beri hiç bir problem yaşamadım desem yalan olmaz. özellikle 16V BCB motorlar LPG ye çok uyumlu vw mühendisleri LPG li motor üretmek isteseler herhalde bu kadar uyumlu yapamazlardı diye düşünüyorum. şiddetle zavoli sıralı sistem LPG donanımını öneririm.
saygılar...
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2010, 08:34:29 Gönderen: orion35 »

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2010, 11:02:46 »
prins veya brc tavsiye ederim.prinste motor ikaz yanmıyor ve enjektörler çok sessiz çalışıyor hiç duymuyorsun  :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2010, 11:17:36 »
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum,,, :)

zaman-maliyet hesaplaması yapınca tavsiye edilen lpg dönüşümü+araç muayenesi+ruhsata işlenmesi 2.000 -2.500 arasını buluyor .... 20.000 kmde ancak amorti edebiliyor bu şekilde lpg nin fiyatını ... ben ise senede 10.000 km civarı biniyorum ki aracıma 2 seneden sonra ancak kara geçebilirim .. lpg ile motorun aşınması, yaşayabileceğimiz bazı sorunlar vss... de cabası

bir yerden 2.000 bulursam hemen taktırrım amaa .. :)) belki milli piyango :)

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2010, 17:40:30 »

zaman-maliyet hesaplaması yapınca tavsiye edilen lpg dönüşümü+araç muayenesi+ruhsata işlenmesi 2.000 -2.500 arasını buluyor .... 20.000 kmde ancak amorti edebiliyor bu şekilde lpg nin fiyatını ... ben ise senede 10.000 km civarı biniyorum ki aracıma 2 seneden sonra ancak kara geçebilirim .. lpg ile motorun aşınması, yaşayabileceğimiz bazı sorunlar vss... de cabası

kardeş
senin araç düz vitesmi otomatik vitesmi ?
 şuan benzinde 100 km kaç lt benzin yakıyor ?

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 16 Aralık 2010, 21:01:06 »
kardeş
senin araç düz vitesmi otomatik vitesmi ?
 şuan benzinde 100 km kaç lt benzin yakıyor ?

düz vites ..  henüz fazla kullanamadım, fırsatım olmadı şahsi olarak ölçmeye .. lakin fabrika verisine göre hesapladım bu rakamlar çıkıyorrr .. ş.içi 10.00 lt yakıyorr .. ş.arası ise 6.xx küsür sanırım  .. öyle değil mi ?

Çevrimdışı taraftar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Aralık 2010, 21:06:48 »
tam fabrika verileri budur 105 HP motorun ... manuel vites ;  ş.içi 10.4 lt / ş.arası 5.7 lt / ortalama 7.4 lt ...

Çevrimdışı BLaCk_VWoLf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2010, 00:39:24 »

öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız binin. 10.000 km için aman kıymayın aracınıza yazık olur maşallah güzel araç almışsınız anlaşılan ama lpg de bir başlarsanız sorun yaşamaya ardı arkası kesilmez Golf sevgisini mahveder içinizde  :-\

Çok arkadaşım lpg taktırdıktan sonra satmak zorunda kaldı golf ve boralarını  >:(

anti lpg :t

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 17 Aralık 2010, 02:27:24 »

allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. hassas bir konu ne desek çok anlamı yok. kendin iyice araştır acele etme.
ben landirenzo kullanıyorum. hiçbir sıkıntısı yok.
Amma ve lakin PRİNS VE TELEFLEX EN İYİLERİ DENİYOR. zaten fiyatları da sistemleri de farklıymış anladığım kadarıyla. Allah kolaylık versin.
MK-IV- Comfortline