Gönderen Konu: Bursa'da Golf 2 için , iyi bir servis arıyorum...  (Okunma sayısı 5250 defa)

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
Bursa'da Golf 2 için , iyi bir servis arıyorum...
« : 10 Aralık 2010, 12:15:41 »
  Aracımı yeni aldım sayılır,Bursa'dayım , golf 2 den iyi anlayan , itina ile bakabilecek ilgilenecek bilgi sahibi birini arıyorum. ( mekanik bakım vb. ) İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bursa'da Golf 2 için , iyi bir servis arıyorum...
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2010, 12:19:16 »
Hoş geldin bende Bursa'dayım kendini tanıtırsan ve tabiki MK2'nii daha çok yardımcı olabliriz parça konusunda yardımcı olabilirim bu arada Bursa'nın ne tarafındasın ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2010, 12:30:44 »
Hoşbulduk , İlker ismim,Bursa Nilüfer merkezdeyim,bir iki ay önce aldım aracımı ,1991 model TD golf 2  (4 kapı, kırmızı renk)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2010, 12:35:13 »
Hoşbulduk , İlker ismim,Bursa Nilüfer merkezdeyim,bir iki ay önce aldım aracımı ,1991 model TD golf 2  (4 kapı, kırmızı renk)
İsmim Gökhan bende Nilüfer'deyim Göürkle'ye gelmeden Ertuğrulkent semtindeyim yakınız Nilüferde oturan VW'ci abilerimiz var bi ara buluşalım diyoruz katılırsın umarım  :melek:

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2010, 12:40:17 »
Memnun oldum,tabiki katılırım,şuan Bursa dışındayım ama,bende ataevlerde oturuyorum,ertuğrulkentin hemen yanında.

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 14 Aralık 2010, 01:40:14 »
selam ben de bursa dan. 92 model siyah golf2 td var .aracımı beşevler sanayi sitesinde kutay vw servisinde baktırıyorum gayette memnunum belki bilirsiniz.bu arada bi araya gelip tanışmak isterim sizlerle.

Çevrimdışı ilker_rr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Aralık 2010, 10:35:37 »
Bursa'nın neresindensiniz , ben ataevlerde , o sanayinin çok yakınındayım kutay a yakın , benimde aklımda ''Kutay'a'' gitmek vardı , İlker ismim bu arada 29 yaşındayım , bende de kırmızı 91 model TD var ,yeni aldım.Kısa zamanda tanışırız inşallah.Bende yeni yeni arkadaşlar ediniyorum bu site sayesinde.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Aralık 2010, 10:54:38 »
selam ben de bursa dan. 92 model siyah golf2 td var .aracımı beşevler sanayi sitesinde kutay vw servisinde baktırıyorum gayette memnunum belki bilirsiniz.bu arada bi araya gelip tanışmak isterim sizlerle.
Kutay otoya sorun beni iyi tanırlar Kırmızı Golf Cabrio'su var deyin iyi bilirler beni bu araa MK2'ler iyicene artmaya başladı bi ara buluşalım tüm VW'cilerle  :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 14 Aralık 2010, 10:57:27 »
MK2 olarak İlker abi ,Haluk ,flow1344 ben MK1 Cabrio Turgut abi MK1 bi ara bi yerde bulusalım  :tamamdir

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Aralık 2010, 15:25:06 »
kutay'da mustafa ile kamile beni söylerseniz beni ii tanırlar. adım muhsin.yas 41. bu arada en kısa zamanda organizasyon yapalım.ben emek te oturuyorum.ortak bi yerde bulusalım .bulvar da gönul kahvesinde ya da dağ yolunda bi mekan da olabilir.daha ii fikri olan varsa soylesin.herkese ii forumlar

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2010, 18:43:01 »
kutay'da mustafa ile kamile beni söylerseniz beni ii tanırlar. adım muhsin.yas 41. bu arada en kısa zamanda organizasyon yapalım.ben emek te oturuyorum.ortak bi yerde bulusalım .bulvar da gönul kahvesinde ya da dağ yolunda bi mekan da olabilir.daha ii fikri olan varsa soylesin.herkese ii forumlar
Ben Nilüfer\Ertuğrulkentte oturuyorum organizasyon yapıcazda diğer VW'ci abilerime ulaşamıyorum  :-[