Gönderen Konu: kat iptali mk3  (Okunma sayısı 3744 defa)

Çevrimdışı tarık-34

• Profili Görüntüle
kat iptali mk3
« : 02 Aralık 2010, 18:02:55 »
slm arkadaşlar bugün uzaun zamandır arabamın çekişini düşüren katalizatör iflas etti resmen ekzozu tıkadı diyebilirim araç 80kmyi geçemedi 3eksozcu dan fikir aldım biri bana resmen çin malı üstünde hiçbir ibare olmıyan uydurma katı 350ytle satmaya kalktı diğeri daha insaflıydı 220 istedi ensonunda ustamla konuştum abi orjinali olmadıktan sonra taksan 3ay gitmez oda dağılır yazık dedi katı söktük içi resmen bitmişti orjinal kutuya zarar vermeden içini boşaltım taktık sestete çokbir değişiklik olmadı eğer kutuyu kesipte boşaltsak olurmuş susturucuya gerekbile kalmadı fakat çekiş muazzam arttı araba resmen kendine geldi yakıta gelince zaten kat bozukken bundan fazla yakıyodu bence sorun yok size ikazım sahtekar kişilere kanıpta çin malı saçmalıklara dünyanın parasını vermeyin ben mühendiğim gösterdikleri parçayı emin olun tenekeci yapar sadece aldatmaca hepinize iyi günler.

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
Ynt: kat iptali mk3
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2010, 18:07:04 »
Kat iptali o kadar kötü bişey değil zaten,sadece egsoz emisyon oranı artıyor  >:D Mk3 ve daha eski modellerde de katalizör olmaması muayenede çok sıkıntı çıkartmıyor

Çevrimdışı tarık-34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2010, 18:09:59 »
yanlız egzozcular öğle bir anlatıyoki sanki doğanın gönüllü bekçileri gürültü kirliğiğine ellerinden gelen katkıyı yaparla safsaf gidip bendeki katı söksek çekiş artarmı abi desen hemen tabi ya deyip katı iç ederler:)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2010, 19:10:22 »
Bende ipta lettim kat ı yanlız yeni bir düzenleme yapma hazırlığında olan devlet artık egsoz emisyon değerlerine göre vergi almayı düşünüyor bilgilerinize..
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı tarık-34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2010, 21:25:55 »
bu nasıl bir politika fakirler q7 yemi bincek eski araçlara millet eski araç alamıyo bu nasıl bir düzenleme ya gerçekten şaşıyorum

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2010, 08:04:50 »
Ankaradaki arkadaşlarıma kat iptali yerine bide çıkma orjinal katlizatör arayıp takdırdığımı söylediğimde ''oha-çüşşşş hayvanmısın olum sen'' diyen arkadaşlarım olmuştu benim araç gibi onlarında muayeneleri geliyo ve şimdiden ''yaaa muayenede kat felan soruyolarmış'' demeye başladılar demekki  sıra bende  hehehehehe :bekleriz: ben bu uygulamanın yararlı olduğunu düşünüyorum ancak eski araçlarda 1000 TL yi aşan orjinal parçanın takılması bi paradoks ben gittim çıkma orjinal buldum ancak ne kadar dayanır ustanın insafına kalmış artık  :-\

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2010, 11:09:34 »
bende tertemiz katalizör var duruyor muayene filan yaklaşınca taktırırım sorun yok ;)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2010, 12:01:09 »
Bende arabamı aldığımda katalizörün içi boştu.. Gittim ankaradan çıkmacılardan kazalı seat cordobanın katalizörünü aldım 150 tl ye. Taktırdım çok memnunum orjinalden şaşma yolda kalma:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2010, 12:08:13 »
sportların katı bizim gti nkinden çok kısa 1.8 lerinkini bilemiyorum. Aslında en iyi mal orjinal maldır :d

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2010, 12:51:59 »
Seat'tın motoru AFT idi:)
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline