Gönderen Konu: Hız felaket değildir.Acemi iken hız felakettir :)  (Okunma sayısı 9456 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Hız felaket değildir.Acemi iken hız felakettir :)
« Yanıtla #14 : 09 Aralık 2010, 01:39:04 »
Serhat kardeş katılıyorum.Yabanında dediği gibi kadınları severim ama bayan şöförler beni deli ediyorrrrr  ;D Bu mallardan biri E-5'te hiç bişey yokken frene abanmak suretiyle 16 aracı birbirine soktu gözümün önünde.Valla kadın madın dinlemicen  :bekleriz: ama neyse...
Annem de arac suruyor lutfen  :tamamdir ve su ana kadar bır kez olsun arabayı dokundurmuslugu yoktur 20 senedır :) Masallah.
trafıkte acemı bayan cok ona dıcek bısey yok . su anda burda sakın gıdıyorum dıyıpte trafıge cıkıp basan ınsan coktur buna emınım ben :) anlık seyler bunlar . ne kadar acıklama yparsanız yapın kesın net bı cozumu olmaz bunların . cunku ne zaman ne olcagı bellı degıl :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #15 : 09 Aralık 2010, 08:22:29 »
Bir de bu acemilerin bir kısmı fena halde çirkef oluyor ayıptır söylemesi  :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Aralık 2010, 09:46:33 »
Serhat kardeş katılıyorum.Yabanında dediği gibi kadınları severim ama bayan şöförler beni deli ediyorrrrr  ;D i E-5'te hiç bişey yokken frene abanmak suretiyle 16 aracı birbirine soktu gözümün önünde.

kullandıgın yazdıgın laflara dikkat et
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Aralık 2010, 11:54:00 »
Bayan şoförlere karşı tabiki herkes eksi gözle bakıyor çünkü büyük bir kısmı cidden bu işi beceremiyor.ama mesela benim bi arakadaşımın annesi araç kullanıyor benden iyidir herhalde şöförlüğü kadın murat 131 lerin ilk çıktığından beri şöför hesaplayın yani. Arabasında esp asp pps çps ups gibi bir sürü elektronik kontrollerin olduğu araçla viraja girip ben şöförüm diyenlerden değil.

Kaldı ki bayanlarında trafikte korkuları var biz erkekler...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Aralık 2010, 17:52:49 »
HIZIN HER TÜRLÜSÜ DE FELAKETTİR
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Aralık 2010, 18:30:41 »
sabır selamat surat felaket  :) :D :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Aralık 2010, 02:07:23 »
Bayan şoförlere karşı tabiki herkes eksi gözle bakıyor çünkü büyük bir kısmı cidden bu işi beceremiyor.ama mesela benim bi arakadaşımın annesi araç kullanıyor benden iyidir herhalde şöförlüğü kadın murat 131 lerin ilk çıktığından beri şöför hesaplayın yani. Arabasında esp asp pps çps ups gibi bir sürü elektronik kontrollerin olduğu araçla viraja girip ben şöförüm diyenlerden değil.

Kaldı ki bayanlarında trafikte korkuları var biz erkekler...

benim annem de bu tip bir bayan sürücü, 96 model otomatik Nissan Micra ile e36 kasa BMW 3 serisi ile oynamıştı resmen, sebebi ne? Ralli pilotu bir bayandan direksiyon dersi almıştı ;)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Aralık 2010, 10:15:26 »
Annem de arac suruyor lutfen  :tamamdir ve su ana kadar bır kez olsun arabayı dokundurmuslugu yoktur 20 senedır :) Masallah.
trafıkte acemı bayan cok ona dıcek bısey yok . su anda burda sakın gıdıyorum dıyıpte trafıge cıkıp basan ınsan coktur buna emınım ben :) anlık seyler bunlar . ne kadar acıklama yparsanız yapın kesın net bı cozumu olmaz bunların . cunku ne zaman ne olcagı bellı degıl :)

Ona bakarsan benim annemde direksiyon öğretmeni  ;D ben kadınların hepsi kötü şöför demedimki  ;) ancak çok büyük bir yüzdesi gerçekten berrrrbat...
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Aralık 2010, 10:18:27 »
kullandıgın yazdıgın laflara dikkat et

Kardeşim sizin nemli havadan nem alma huyunuz varsa yapacak bişeyim yok.Ben kadınların hepsi kötü şöfördür demedim.İsterseniz önce okumayı deneyin.Benim annemde direksiyon öğretmeni ve eminim şu forumdaki birçok şöförden daha iyi direksiyonu vardır.Benim eşimde araç kullanır ayrıca.Benim lafım acemi iken trafiğe çıkan ve milletin hayatını tehlikeye atan kadın şöförlere  ;)
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2010, 10:20:33 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 10 Aralık 2010, 10:31:00 »
nem kapan yerimiz yok merakın olmasın, acemide olsa senin yazdıgın yazıda takıldıgım yer mal diye hitap etmen
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 10 Aralık 2010, 18:02:01 »
nem kapan yerimiz yok merakın olmasın, acemide olsa senin yazdıgın yazıda takıldıgım yer mal diye hitap etmen

Ben tamamı mal diye bir söz kullanmışmıyım orada? ? ? ? ? Ayrıca trafikte benim hayatımı yada seninkini kimsenin riske atmaya hakkı yok.Bunu yapan kişide benim nazarımda farklı bir yerdedir.Evet kaza herkezin yapabileceği ve önceden kestirilemeyen bişey ancak benim kaza yapmama sebep olan kişiyede saygı çerçevesinde davranmam.Ki eminim sende davranmazsın...
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2010, 18:05:35 Gönderen: relaxizmir »

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 10 Aralık 2010, 19:02:41 »
eskiden kadınların çoğu gaza dokunmaya korkarlardı. yolda tın tın giderlerdi. şimdi çok daha kötüler. genel tavırları şunlar: öyle dengesiz atlıyorlar ki yola. bu adam durabilir mi yol verebilir mi düşünmek yok. sinyal verince hersey bitti sanıyorlar direk kır direksiyonu. zaten solundaki araba o sinyal verince buharlaşıyor yada önüne atladıgı arabanın pause düğmesi var orada duruyor o öylece.  birde artık öyle körü körüne öyle dengesiz gaza basıyorlarki keşke eskisi gibi tın tın gitselerdi dedirtiyorlar. İçlerinde hiç mi iyi kullanan yok? var ama yok denecek kadar az.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #26 : 11 Aralık 2010, 22:26:07 »
 Tek yaptığım bayan şöför gördüğümde dikkatimi ona yoğunlaştırırm baktım gördüm anormallik yok devam ama minbüs şöförü gördümü resmen tırsarım bayanlar onların yanında sanırım melekten öte kalır.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ethapi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 12 Aralık 2010, 19:19:56 »
Kadınlar hırslarını trafikten çıkartıyor o yüzden.
Böyle atlamalar, zıplamalar yapınca, hatta yarışmaya kalkınca, "çocukta yaparım kariyerde" sanıyorlar.
Ama bilselerki şehir içi bir kavşakta sana 40km ile frensiz yandan çaksalar o araçtan sağ çıkamazsın. Bence bu kadar cesur olmazlar.