Gönderen Konu: tavan kumaşı sarkması RESİMLİ anlatım..!! (mk3 için)  (Okunma sayısı 33402 defa)

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
Ynt: tavan kumaşı sarkması RESİMLİ anlatım..!! (mk3 için)
« Yanıtla #28 : 25 Şubat 2012, 23:02:18 »
can bali kumaşın diger tarafına geçmedimi peki?

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #29 : 25 Şubat 2012, 23:12:30 »
can bali kumaşın diger tarafına geçmedimi peki?

küçük boya fırçasıyla ince tabaka olarak sürüyorsun.. az kurumasını bekliyorsun sonra mis gibi yapışıyor,  gayet temiz. kumaş çok ince değil iç tarafı elyaf kaplı.. her oto döşemecide olan kumaş
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 25 Şubat 2012, 23:22:36 »
orjinal kumaşından farklı birşey ozaman bende bu akşam kaportacıdaydım tavan döşemesini söküp eve getirdim pazartesi günü malzeme alıpta yaparım o zaman :) paylaşımın için sagol.. :sevgi:

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #31 : 25 Şubat 2012, 23:28:06 »
orjinal kumaşından farklı birşey ozaman bende bu akşam kaportacıdaydım tavan döşemesini söküp eve getirdim pazartesi günü malzeme alıpta yaparım o zaman :) paylaşımın için sagol.. :sevgi:

tavanı sökerken çok dikkatli ol, malzemesi çok hassas  kırılırsa toparlamakta zorlanabilirsin. şimdiden kolay gelsin  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 25 Şubat 2012, 23:32:12 »
sıkıntı yok o konuda tavanı söktüm şuanda balkonda hatta arabanın içini komple ben söktüm haftaya fırına gircek :)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 25 Şubat 2012, 23:42:24 »
sıkıntı yok o konuda tavanı söktüm şuanda balkonda hatta arabanın içini komple ben söktüm haftaya fırına gircek :)

oh oh süper..  kumaşı kenarlarından 1.5 - 2 cm fazla kes içe doğru yapıştırırsın güzel oturur..
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 25 Şubat 2012, 23:56:52 »
 :tamamdir  :tamamdir eyvallah can bu uyarını dikkate alıp işlem bittikten sonra fotograflıyıp telif hakkı can arkadışındır diye yazıcam  :D gerçekten çok başarılı bir çalışma ve güzel bir paylaşım eline emegine saglık :)

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 27 Şubat 2012, 10:47:46 »
iyi paylaşım can benim aractada var brzcık :D