Gönderen Konu: tavan kumaşı sarkması RESİMLİ anlatım..!! (mk3 için)  (Okunma sayısı 33405 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ynt: tavan kumaşı sarkması RESİMLİ anlatım..!! (mk3 için)
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2010, 10:01:11 »
Belki ondan belki modelimiz eskilerden diye zamanla asindimi acaba
ADK

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 02 Aralık 2010, 10:04:58 »
Ben yıllardır kosla ile temizlerim 2 ay önce arkadaşım würth ün temizleme  köpüğünü getirdi sık ve sil. sıktım sildim ertesi günü aynı şekilde çökmüştü... çok yararlı bi paylaşım cesaret edersem bende yaparım belki ama orjinale yakın döşeme bulmam lazım önce, siz nereden aldınız?
Bitmiş halinin fotoları varsa yüklerseniz sevinirim.Birde sunrooflu olan aracın sunroof kolunu nasıl söktünüz tarif edebilir misiniz?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #16 : 02 Aralık 2010, 10:10:04 »
Ben yıllardır kosla ile temizlerim 2 ay önce arkadaşım würth ün temizleme  köpüğünü getirdi sık ve sil. sıktım sildim ertesi günü aynı şekilde çökmüştü... çok yararlı bi paylaşım cesaret edersem bende yaparım belki ama orjinale yakın döşeme bulmam lazım önce, siz nereden aldınız?
Bitmiş halinin fotoları varsa yüklerseniz sevinirim.Birde sunrooflu olan aracın sunroof kolunu nasıl söktünüz tarif edebilir misiniz?

kumaşı oto san. döşeme malz. satan yerlerden bulabilirsin. bitmiş fotoyu koyacağım, hatta arkadaşın sunrooflu arabasınında fotosunu çeker eklerim.. sunroof kolu yoktu tavan lambasının yanında elektrik bağlantısı vardı fişi çıkardık hallettik..  :saygılar
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Aralık 2010, 10:20:17 »
Hımm doğru elektrikli golf3lerde..
Döşeme rengi nasıl peki orjinale yakın mı?
birde bunun altına yine orjinalinde olduğu gibi ince sünger uygularsak daha iyi olmazmı?
Neyse bitmiş fotolar gelsinde ona göre tekrar konuşuruz : )
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Aralık 2010, 13:58:57 »
abı sıyah kaplat gıtsın . bızım döşemeler cok dandik . acayıp bı malzemesı var. dokundugun yer parmak ızı yapıyor :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Aralık 2010, 14:09:52 »
Aynen ya koptum :D
ADK

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Aralık 2010, 15:40:20 »
Böyle sarkık kalsın yinede siyah yapmam.Zaten bütün heryer (döşemeler, torpido, kapı döşemeleri vs) siyah tavanıda yapınca çok boğuyor arabanın içini.
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2010, 15:40:45 Gönderen: Ouzoo »

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 02 Aralık 2010, 15:43:47 »
İcini karartir insanin :D
ADK

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 02 Aralık 2010, 16:52:31 »
Böyle sarkık kalsın yinede siyah yapmam.Zaten bütün heryer (döşemeler, torpido, kapı döşemeleri vs) siyah tavanıda yapınca çok boğuyor arabanın içini.

Bigün benim aracıma binersin inşallah ne kadar tatlı olduğunu gözlerinle görürsün :) Tam aksine çok sportif oluyor...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 02 Aralık 2010, 17:03:49 »
Bigün benim aracıma binersin inşallah ne kadar tatlı olduğunu gözlerinle görürsün :) Tam aksine çok sportif oluyor...
Sizin zevkiniz tabi.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 02 Aralık 2010, 17:06:05 »
Oğuz zevk meslesi sonuçta benden önceki abimiz yaptırmış.Malum tavan sarkınca madem döşetiyoruz böyle yapalım demişler. Ki zaten 97 GTI ların iç direk kaplamaları siyahtır. Bu nedenle iyi uyum sağlamış ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Aralık 2010, 17:12:00 »
Evet evet zevk meselesi tamamen, ama fazla karanlık beni boğuyor dediğim gibi  :)
Ben ekinobadayım bu arada.Vaktiniz olursa geçerken bu taraflardan buyrun bi çay kahve içeriz  ;)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Aralık 2010, 17:12:55 »
Aynen kimine göre sıkıcı gelebilir ama şu ana kadar aracıma bişnen hiç kimseden olumsuz yorum almadım aksine herkesin hoşunada gitti. İnşallah bi çay içeriz bir ara vakit bulup.

Çevrimdışı okaykay_1

• okay kaygusuz
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 1.9TDİ + yazlım mk4
« Yanıtla #27 : 25 Ekim 2011, 17:45:46 »
msallah benm arabada ne sarkma var nede kirlenme tertemiz cirlop sigara içmedigmz için
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi