Gönderen Konu: Tuning Türkiye Dergisi Aralık Ayı Sayısı (VW Golf GTI Tüm Serileri)  (Okunma sayısı 21332 defa)

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
dergiyi alan arkadaşlarla kritize etmek isterim zira bu sayıda tüm serileri karşılaştırırken 3 kasa GTI'ı yerden yere vurmuş herifler  :'( hoş bende GTI yok ama gene de üzüldüm ancak 1 ve 2 kasayı da övmüşler haberiniz ola!4 kasa içinde güzel ancak insanlar aynı kasaya sahip A3'ü tercih ettiler diyor :( 5 kasa için Kral Geri Döndü diyor DSG şanzumandan övgüyle bahsediyor aynı şanzuman 6'da da kullanıldığı için 6'da iyi diyor ancak opsiyonel olarak manuel seçenler de yok değil diyor
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2010, 21:03:01 Gönderen: baki çelik »

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
adamlar işi biliyo 1 ve 2 yi övmüşler gerisi sıkıntı değil Baki abi  :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
3 kasanın övülmeye ihtiyacı yok besbelli :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
3 kasa GTI övülmemesinin sebebi hızlanmanın mk1 mk2 kadar olmaması ve rakibi pugların ve diğer araçların daha hızlı olması diye biliyorum
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Bence övülmeye ihtiyacı yok.Her malın bir alıcısı her malın iyi ve kötü yanları vardır....

Ama biraz marka övmenin dışına çıkmalıyız dsg si olupta ( Belli model ve üretim olanlar özellikle ) Arıza vermeyen parke yollarda şangırdamayan, mekatroniği değişmemiş garntiden vs. vs. yolda giderken birden stop ettiren :) Böyle bir şanzıman evet güzel manuelden bile hızlı ama bence övülecek kadar iyi değil henüz...

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Bence övülmeye ihtiyacı yok.Her malın bir alıcısı her malın iyi ve kötü yanları vardır....

Ama biraz marka övmenin dışına çıkmalıyız dsg si olupta ( Belli model ve üretim olanlar özellikle ) Arıza vermeyen parke yollarda şangırdamayan, mekatroniği değişmemiş garntiden vs. vs. yolda giderken birden stop ettiren :) Böyle bir şanzıman evet güzel manuelden bile hızlı ama bence övülecek kadar iyi değil henüz...

bana sorarsan her zaman golf ve torunları olmadı vw başkası zor kaba et alısınca gözler alısınca arıyor usta vw yi

Yunus EMRE

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Valla ben bu tür dergilere pek itibar etmiyorum yanlı yazılıyor bir nevi reklamını yaptırıyor markalar. Haaa başka arabamı var vw den alınacak dersen o tabi yok şimdilik :P

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
dergiyi alan arkadaşlarla kritize etmek isterim zira bu sayıda tüm serileri karşılaştırırken 3 kasa GTI'ı yerden yere vurmuş herifler  :'( hoş bende GTI yok ama gene de üzüldüm ancak 1 ve 2 kasayı da övmüşler haberiniz ola!4 kasa içinde güzel ancak insanlar aynı kasaya sahip A3'ü tercih ettiler diyor :( 5 kasa için Kral Geri Döndü diyor DSG şanzumandan övgüyle bahsediyor aynı şanzuman 6'da da kullanıldığı için 6'da iyi diyor ancak opsiyonel olarak manuel seçenler de yok değil diyor

terbiyesizler  >:D gelmiş geçmiş en güzel kasa Mk3,bunu anlamak için imzamdaki resim yeterli  :tamamdir

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
mk3 gelmıs gecmıs en guzel kasa evet buna sonuna kadar katılıyorum bende . hersey hızlanmaya bakarsa fıat lınea 9.5 sanıyedemı ne cıkıyor 100 km ye . vw nın bununla ılgılı cok guzel bır vıdyosu vardı. butun vw serılerını dag taş toprak arazı vs vs yerlerde suruyorlar. rampalardan ucuruyorlar. sadece tamponları dusuyor :) t4 bıle rampadan ucuruyorlar arabada hıcbırsey yok. baska bır arac olsa bu tur kosullara dayanabılcegını sanmıyorum . vw nın kalıtesı hıc bı zaman tartısılamaz bence .  :tamamdir söz konusu dahi olamaz :) we love german style & cars :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Arkadaş almıyorum o dergiyi o zaman. Hızlanma zayıf diyenlerede teesüf ediyorum filtre egzoslu her golf 3 gtı bence golf 4 gtı'ı çok rahat tokatlar.  :tamamdir İmzam yeter be tüm kasalar hikaye gerçek efsane 3  :halazn:

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
Arkadaş almıyorum o dergiyi o zaman. Hızlanma zayıf diyenlerede teesüf ediyorum filtre egzoslu her golf 3 gtı bence golf 4 gtı'ı çok rahat tokatlar.  :tamamdir İmzam yeter be tüm kasalar hikaye gerçek efsane 3  :halazn:

bide şu 106gti hızlanmada tokatlayabilsek negüzel olurdu  :-\
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mk3 gtı

• Profili Görüntüle
hızlanmada evet  106 gtı bızden ıyı ama 3.ncu vıtesten sonra roller degısıo  :D mk3 hem kasa hem şase hem makıne olarak tekkkkkkkkk :tamamdir

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
Gerçekten kafaya koyup profesyonel bi hafifletme yapsak chip filtre headers egzos kısa şanzuman o zaman ciğerli dedikleri dolu ve temiz 106 gtı'larında çok canını yakan bi araba ortaya çıkar.  :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
ona laf yok cem

Yunus EMRE