Gönderen Konu: trafık terörü ?  (Okunma sayısı 11125 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: trafık terörü ?
« Yanıtla #28 : 25 Kasım 2010, 01:04:25 »
Allah rahmet eylesın oncelıkle.
polıslerde napcanı sasırmıs hakkaten :)
10 sularında bugun caddebostan sahılıne gıderken cevırdı benı :D basladı sormaya ;
hava nasıl guzel dımı?
yagmur yok dımı?
kar yok dımı ?
havada sıs yok dımı ?
hava sıcak dımı ?
evet abı dedım . sonra gulerek . " e o zaman nıye sıslerın yanıyo kardesım dedı " krıze gırdık polısle :D dedım abı farkında degılım derken nerde calısıyosun muhabbetı . dedım cagrı merkezı burger kıng . sanada ısmarlıyım dedım . teklıf etmekle ısmarlamıs kadar oldun sagol dedı. hadı sıze ıyı eylenceler dedı devam ettık :D . boyle kafa polısler olunca trafıgın tadı cıkıyor be :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 25 Kasım 2010, 12:15:07 »
 Bu durumlar yurtdışında yaşansaydı neolurdu düşündünüzmü..  

Oğuz seni hemen tututklarlardı ehliyetine el konurdu sonra yüklü birde ceza yerdin. Bırak cenazeye eşlik etmelerini..

Onur sende sis farları yüzünden ceza yerdin hiç kaçarı yok hatta polis bu işler için kameralardan kitliyor cezayı. 1 hafta içinde sis lambaların açık sende direksiyonda çekilmiş resmin ile kapına ya polis getiriyor yada postadan geliyor :) :)

Yurt dışında trafik kuralları öyle işler olmuşki diğer sürücülerde sizi hiç affetmiyor. Mesala ihbar olayı hemen gerçekleşiyor. Sonra uyanık olanlar araçlarını değiştirmek yada sigortadan aracını kusurlarını düzeltmek için karşısındaki sürücünün hatalarını gözetliyorlar. Hatalı durma veya sollamada hemen size patlatıyorlar. Siz ceza yiyiyorsunuz ve sisin sigortanız o şahsın aracını yaptırıyor yada parasını ödüyor.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2010, 12:18:41 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 25 Kasım 2010, 14:06:12 »
haklısın erşan abi yurt dısında olsaydık dediklerinn hepsi harfi harfine doru abi