Gönderen Konu: 05.12.2010 saat:10:00 Pazar günü İstanbul Ümraniye Carrefour Bulusmasi  (Okunma sayısı 60915 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Bazı arkadaşlar hemen organize olamadığımız için utanmamızı ima etmiş.. biz tarihimizi yerimizi belirledik zamana uyum sağlayan insanlar gelir gelmeyenlerin kendi tercihidir veya işi vardır bunda utanılcak bi durum göremiyorum gönül isterdiki her hafta buluşalım ama her insana aynı zaman uyamaz ..  Bu laf dokunduğundan paylaşmak istedim belki bana düşmez yeniyim ama..    Zamanı olan herkesi 5 aralıkta bekliyoruz

takma kafana
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Bazı arkadaşlar hemen organize olamadığımız için utanmamızı ima etmiş.. biz tarihimizi yerimizi belirledik zamana uyum sağlayan insanlar gelir gelmeyenlerin kendi tercihidir veya işi vardır bunda utanılcak bi durum göremiyorum gönül isterdiki her hafta buluşalım ama her insana aynı zaman uyamaz ..  Bu laf dokunduğundan paylaşmak istedim belki bana düşmez yeniyim ama..    Zamanı olan herkesi 5 aralıkta bekliyoruz

abi valla yanlış anladın yha mahcup oldum sana karşı o mesajada cevap yazdım yanlış anlaşıldım diye bi hatam varsa affola illa birileri ucundan tutacak ben seni taktir ediyorum valla yanlış anladın  :-[ :-[ :-[ :-[
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 18:05:24 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Neyse organizasyon konusunu uzatmayalım bence.
Bir birimizi üzmekten başka bir işe yaramıyor.

Günü belirlemek bile 1-2 ay sürüyor.
Negatif yorumları olan herkesi çözüm önerileriyle sunmasını rica ediyorum.
Yoksa yorumunuz kuru gürültü yapmaktan ve başkalarını rahatsız etmekten\üzmekten başka işe yaramıyor.

Öpüyorum hepinizi   :-*

Pazar günü de bekliyoruz lütfen.  :sevgi:
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
şansımıza hergün güneşli sadece pazar günü sağnak yağışlı  :'(

yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Meterolojinin her lafınada inanmamak lasım....
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
hava guneslı gorundugunde ınanıyosunuz :D yagmur oldugunda  belkı gunes cıkar. yanılıyo olabılırler dıyosunuz :p :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Bir çare buluruz ya sıkmayın canınızı  kapalıya gireriz en kötü , oda olmadı arabaları dizdikten sonra bi süre içeride otururuz çok yağarsa ,sakinleşincede çıkarız ;)
ADK

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Buluşmanın amacı araç sergilemekse kötü haber, ama malum buluşmanın ana felsefesi tanışmak o nedenele yağmur sorun olmaz.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
 sorun çıkarsa şu nedenden çıkar, biliyorsunuz istanbula 1gr yağmur düşsün trafik altüst olur ve insanlar alışveriş merkezlerine dolar...  :(  ama alt otoparkın bi köşesinde toplanırız arkadaşlar sıkıntı olmaz kapalı otopark..
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
hepimiz aynı saatte orada olcağımızdan yağmur yağsada bizi etkilemez insanların doluşması, biz o zamana kadar araçlara yer ayarlamış oluruz . tanışmaya gelince o kolay zaten içerisi var , araçlarında başında kapalı otoparkda durabiliriz yağmur kesilirse eğerde dışarıda çıkabiliriz sorun yok yani bana göre
ADK

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
carfur 10 da açılıyor... açılır açılmaz full dolmayacağına göre rahat rahat yer buluruz..   :melek:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
benı kım alacak :) ulen tam zamanında gırdı sıncapta yuvaya ya :(

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
Ben alırım.
Yakındın di mi?
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
yakınım abı . 1 den mı gıdıcez 2 den mı ona gore gelıyım ?