Gönderen Konu: ReDDeviL's Project  (Okunma sayısı 560963 defa)

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
Ynt: ReDDeviL's New Project, Blackdevil olduK- Page 19, [ 24 ]
« Yanıtla #420 : 04 Ocak 2011, 23:02:27 »
toyz shopta varda,tahtakalede bı suru oyuncakçı var,yarı fıyatına alırsın oguz

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #421 : 05 Ocak 2011, 00:07:00 »
gazladıgım falan yok . sakın kullanımda bıle o kadr yakıyor ;D. daha oncede demıstım. 50 lıralık benzınle denedım. 100 km gıdıyor. 3 bın devır altı hemde . anlamadım gıttı.

o arabada bi ayarsızlık var, benzin pompasını falan bi kontrol ettir, o kadar yakmaması lazım

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #422 : 05 Ocak 2011, 00:08:33 »
valla var ufak tefek seylerı . vakıt yok yaptırmaya . halledıcez kısmetse hepsını
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #423 : 05 Ocak 2011, 00:10:46 »
laa nerden buldun onuda söleseneD:D::D
olm nasil tarif ediyim o kadar bilmiyorum kadiköyü sahilden ara sokaklara daliyosun bir oyuncakci gördum girip aldim 20 lirami ne vermistim, bulursun oyuncakcilarda ;)
gazladıgım falan yok . sakın kullanımda bıle o kadr yakıyor ;D. daha oncede demıstım. 50 lıralık benzınle denedım. 100 km gıdıyor. 3 bın devır altı hemde . anlamadım gıttı.
baktiricaksin onurum o zaman ne diyim,
kardeşim Herşey süper tavan bile çok iyi olmuş ama en acil bi APP bastır derim çok değişecek Çooookkkk :)
[/quote]
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #424 : 05 Ocak 2011, 00:13:26 »
kardeşim Herşey süper tavan bile çok iyi olmuş ama en acil bi APP bastır derim çok değişecek Çooookkkk :)
saolasin mami, app olayini dusunmustum ama muhur falan ugrasmak istemedim bir boya alip turkish kalin app yapicam ama mami uygun zamanda  :D
Altan abi araç çok güzel olmuş kazasız belasız abi :)
saol ersan tesekkur ederim :)
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #425 : 05 Ocak 2011, 00:14:52 »
toyz shopta varda,tahtakalede bı suru oyuncakçı var,yarı fıyatına alırsın oguz
turker abim
Bir oyuncakciya girip alsin tahtakeleden yari fiyati icin gidip 2 kati yakit yakar zarar eder :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #426 : 05 Ocak 2011, 00:25:59 »
o arabada bi ayarsızlık var, benzin pompasını falan bi kontrol ettir, o kadar yakmaması lazım
evet katiliyorum denize, arabaya ne kadar binersen bin yinede goster onur az biniyorum falan diye sallamamazlik yapma paran bosa gitmesin, tek kapi diye cok yakmasin ;D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #427 : 05 Ocak 2011, 23:15:48 »
1 bucuk senedir arabama sunu yapsam guzel olur su
Nasil bu ne kadar derken surekli kafamda birseyle gezdim hic yetmedi bana birsey, ufak ufak yaptim cikardim bazi seyleri ama
İlk defa arabanin dis görünümü beni tatmin etti, ark lardanda aldigim yorumlarda hep iyi yönde ilk defa kafamda dis gorunum
İle alakali bir istek kalmadi kendimi boslukta hissediyorum :D ;D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #428 : 05 Ocak 2011, 23:23:31 »
1 bucuk senedir arabama sunu yapsam guzel olur su
Nasil bu ne kadar derken surekli kafamda birseyle gezdim hic yetmedi bana birsey, ufak ufak yaptim cikardim bazi seyleri ama
İlk defa arabanin dis görünümü beni tatmin etti, ark lardanda aldigim yorumlarda hep iyi yönde ilk defa kafamda dis gorunum
İle alakali bir istek kalmadi kendimi boslukta hissediyorum :D ;D
Güzel oldu güzel ne kadar az stıcker ne kadar az lkogo o kadar sade ve German Style=  :sevgi: Maşallah Altan abi
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #429 : 05 Ocak 2011, 23:27:01 »
gokhanım yanlıs konustun bak . ne kadar az logo demek o degıl . german style demek yere basıp . temız bır arac ve bbs demek  de degıldır kesınlıkle boyle dusunen cok var. ne kadar orjınal parca o kadar german spec :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #430 : 06 Ocak 2011, 00:14:17 »
Güzel oldu güzel ne kadar az stıcker ne kadar az lkogo o kadar sade ve German Style=  :sevgi: Maşallah Altan abi
saol gökhan evet maşallah , hepimiz burada arabalarimiz icin birseyler orenip, paylasiyoruz kendi zevkimize göre birseyler yapiyoruz o yüzden bende kendi isteklerime ve zevkime göre yaptim arabami artik da tatmin oldum belki yaza dogru istersem bbs alirim oda kesin degil jantlarimi seviyorum , yaya gelince olabilir diyorum ama takmam onuda givi gozukuyo artik disi gerektigi kadar dikkati topluyo heleki aksamlari okulda ilgi topluyo baya bir kac ark da tavani benimki gibi yapmaya karar verdi ;D nazar degmesin..
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #431 : 06 Ocak 2011, 00:16:39 »
gokhanım yanlıs konustun bak . ne kadar az logo demek o degıl . german style demek yere basıp . temız bır arac ve bbs demek  de degıldır kesınlıkle boyle dusunen cok var. ne kadar orjınal parca o kadar german spec :)
ben ALTAN DEMİRKAYA style takiliyorum :saygılar ;D
ADK

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #432 : 06 Ocak 2011, 21:47:53 »
:tamamdir German Style'lerin geneline bak 0 logo 0 stıcker ama dediğin doğru full orjin parça  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #433 : 06 Ocak 2011, 23:52:34 »
Bugun kurtkoy dönüsü ay yilda bir gelen basma hevesim geldi, yakit makit dusunmeden kaptirdim guzel bir ani biraktim a3 lü arkadasa benim zigzaglara cesaret edemedi ;D ay yilda bir yapmak lazim tavsiye ederim stres atmak icin  ;D
ADK