Gönderen Konu: Siiz olsanız hangisini tercih ederdiniz?  (Okunma sayısı 5710 defa)

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
Siiz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
« : 23 Kasım 2010, 21:58:45 »
Arkadaşlar Golf MK-3 almayı düşünüyorum.Bu şekilde aranızda yer edinmek istiyorum  ::) Aynı zamanda bu ilk arabam olacak. Şu secenekler bana cazip geldi?Dizel olanın kmsi fazla sizce bu sorun olur mu? Otomatikleri ise otomatik bozulunca çok masraf çıkarır diyorlar? ne dersiniz?
Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / 1998 GOLF Comfortline sahibinden.com'da
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-fiyat-dustu-acil-sahibinden-otomatik-golf-35100670/detay
Volkswagen / Golf / 1.9 GTD / TEK FÄ°YAT 95 DÄ°ZEL GOLF 3 KAPI sahibinden.com'da

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
Ynt: Siiz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2010, 22:04:19 »
diesel olanı alırdım tabi tipik 4 kişilik aile iseniz pek size gelmez , 2. olarakta manisadaki 1.6 sport u alırdım
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2010, 22:35:47 »
Teşekkür ederim Sedat kardeş.Bağcılardaki arkadaş 12 bin civarından indi.Fiyat olarak en cazibi o.Fiyat/Performans olarak Dizel bana km si dışında daha cazip geldi.İki kişilk bir aileyim topu topu. Galiba Dizel olanı en uygunu:)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2010, 22:46:19 »
Ben olsam sport u alrdım...
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2010, 22:55:22 »
Dizelin kmsi yüksek bi sor istersen motoru yapılmışmı

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2010, 01:55:01 »
Seyit abi rektiyifesiz bakımları düzenli yapılmış bir motor dedi.Ama içime sport daha fazla yansıdı:)

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Kasım 2010, 01:58:22 »
araştırmalarımda şu dikkat çekti aynen aktarıyorum :
Son dönemin gözdesi dizel otomobillerin yakıtı motorine yılbaşından beri %19 zam geldi.Bu dönemde benzin zammı %16,5 oldu.Daha ucuz diye dizel otomobil alanlar pişman olurken, uzmanlarda yakıtı daha ucuz diye dizel araç almak isteyenleri maliyet hesabı yapmaları konusunda uyarıyor.Çukurova Üniversitesi Otomotiv Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kadir Aydın ,yılda 30-35 bin kilometre yapanlara dizel araç almalarını önerdiklerini belirterek, ‘’Aksi taktirde bu araçlar bakım maliyetleri nedeniyle daha pahalıya mal olabilir.Aynı silindir ve motor hacminde olup da yılda 10-15 bin kilometre yapanlar için benzinli araçlar daha avantajlı.’’ dedi.

lPompa ve enjektör arızaların normal dizel araçlarda 1000 YTL, lüks olanlarında ise 5-6 bin YTL’ ye kadar çıktığını vurgulayan Aydın,benzinli araçlarda ise bu rakamın 200-300 YTL olduğuna dikkat çekti.
Dizel araç alırken dikkat!!!

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
« Yanıtla #7 : 24 Kasım 2010, 01:59:14 »
bence dizeli eleme kalsın fiyatıda düşük ben şüphelendim açıkcası :D

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Kasım 2010, 09:34:11 »
abi tek kapı gti olsa tamam da dizel de bir garip olmuş. dizeli alacak adam aile aracı olarak alıyor bu araçları. yarın satmaya kalksan sıkıntı cekersin tek kapı dizelde. bence dizeli alma en iyisi 1.6 sport temiz görünüyor araç resimlerde. gerçi resimlere her zaman guven olmuyor ama her zaman bu araçlar da 1000 2000 ver temizini al başın agrımaz. bagcılardaki de otm. vites sahibi bile 270 kuruş yakıyor demişki insanlar her zaman en düşük ölcümlerini yazarlar ilanlarına.

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #9 : 24 Kasım 2010, 11:30:23 »
bence araçlar çok iyi durmuyor.. manisa'daki  araç  tekirdağ plakalı çok el değiştirmiş olabilir..  dizel araç km fazla ve 2 kapılı elden çıkarmakta zorlanabilirsin.. otomatik vites ise benim tercihim değil manuel herzaman için iyi olmuştur..
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Kasım 2010, 12:14:29 »
can arkadaşa senin ilan linkini verirmisin bunların hepsinden daha iyi bana nasip olmadı
ama başkası hayrını görür  :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2010, 13:55:03 »
wayy abdullah abi..   ;D    bana nasip olmadı deme senin için mk4 diye yanıyormuş..  :D   şuan için aracımı satmaktan vazgeçtim ağır bakımlarını yaptım tıkır tıkır biniyorum mk3 üme ön takım baskı balata komple değişti şanzuman bile indirdik bu saatten sonra biraz keyfini çıkaralım..   :sevgi:
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2010, 20:16:06 »
SPARTA Benim aracı bir incele istersen. Gayet bakımlıdır. Forumdan birilerine gitsin isterim...

Volkswagen / Golf / 1.6 Sport / GOLF III Sport (Fiyatı İndirdim) sahibinden.com'da

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Kasım 2010, 21:09:40 »
Mehmet abi araban çok güzel. Güle güle kullan.O Golf ile Çifte minarenin oradan kalkış yapıp istasyon caddesinden yenişehire sonra doğru çek üniversitenin yaylalarına:) Senin araba beni biraz aşar şimdilik. ha 3-4 ay sonra hala sende kalırsa neden almayayım :)