Gönderen Konu: 13 borbet aranıyor  (Okunma sayısı 7449 defa)

Çevrimdışı clubber_19

• Profili Görüntüle
Ynt: 13 borbet aranıyor
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2011, 13:18:09 »
benim lastiklerim de jantım da sıfır ayarında sayılır yusa arkadaşım seninle takas edebiliriz sen nerede oturuyorsun

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Ocak 2011, 16:42:50 »
benim lastiklerim de jantım da sıfır ayarında sayılır yusa arkadaşım seninle takas edebiliriz sen nerede oturuyorsun

bnm icin gercekten makbule gecer benımde oyle bır planım vardı tam denk geldık bn edırnede otoruyorum ıstersen kargo ıle ıstesen de ortak bı noktada bulusup yapabılırız takası sena nasıl uygunsa ama kargo daha ucuza gelır gıbı gelıyor sen nerede oturuyorsun kı?

Çevrimdışı clubber_19

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Ocak 2011, 16:36:36 »
bnm icin gercekten makbule gecer benımde oyle bır planım vardı tam denk geldık bn edırnede otoruyorum ıstersen kargo ıle ıstesen de ortak bı noktada bulusup yapabılırız takası sena nasıl uygunsa ama kargo daha ucuza gelır gıbı gelıyor sen nerede oturuyorsun kı?
ben samsunda üniversitede okuyorum finallerim var görerek takas yapma imkanımız olsa çok iyi olur ne sen zararlı çık ne ben razı pazarlık olur kardeşim

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Ocak 2011, 23:05:22 »
ben samsunda üniversitede okuyorum finallerim var görerek takas yapma imkanımız olsa çok iyi olur ne sen zararlı çık ne ben razı pazarlık olur kardeşim

benım ıcın sorun yok bn 13 lerden memnunum ancak ole bı proje bnm kafamda da vardı ondan dedım ortak nokta belırleyelım bulusalım fakat cok pahalıya gelır bu bıze o yuzden foto onerıyorum ne dersın ya da durumun musaıtse gel edırneye bnde mısafır ol hem de ısımıze bakalım. Maddı konudan b n gelemem su sıralar o yuzden dıyorum araba ıcın bı kac projem var su an onlar ıcın harcıyorum paramı

Çevrimdışı clubber_19

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Ocak 2011, 01:02:06 »
foto yollayabilirsen çok mutlu olurum bende sana yollarım benim mail adresin [email protected]

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 11 Ocak 2011, 18:41:09 »
foto yollayabilirsen çok mutlu olurum bende sana yollarım benim mail adresin [email protected]

maili ekliyorum msn den foto paylasımı yaparız....