Gönderen Konu: trafık terörü ?  (Okunma sayısı 11224 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: trafık terörü ?
« Yanıtla #14 : 21 Kasım 2010, 02:40:56 »
hıncını bız almıs olalım o zaman . abımın arabasıyla besıktastan ortakoy yoluna gırdık . abım bıraz gazladı . dedım abı yunus cıkıyo sagdan dıkkat. ovunmek olsun dıye soylemıyorum yanlıs anlasılmasın . egzozu ıskenderde yaptırdık dugmelı yapmıs o da sagolsun. yardıra yardıra son surat gectık onlerınden. abım hemen kıstı egzozu. kısıncada orjınalınden bıle sessız oluyor nası bı egzozsa :) hemen cektıler. 
" lan sen hıc arabanı baglattın mı dedı " hayırdır dedık nıyekı dedık . ne bıcım gecıyosun . 90la geldım yetısemedım sana dıyo . o arabadan cıkan ses ne oyle dedı . pardon ne sesı dedık . dalgamı gecıyon lan dedı . egzozdan ne bıcım otuyodu araba dedı . calıstır dedı . bı calıstırdık gram ses yok arabada . gaza bas dedı . bastık cuf sesını duydu sadece :) sonra yuz ıfadesını gormenızı ısterdım gercekten :) "
bı de dun aksam polıs bana dıyo kı . sabıkan varmı . dedım olsa gezmem heralde buralarda dedım . artıslık yapma lan bana dıyo ? yav sen kımsın kı bana sekıl yapıyosun . sordun soruyu aldın kapak gıbı cevabı ne ötüyorsun . ehlıyet ruhsat ıstersın susarsın . sanane nerden gelıyosam nereye gıdıyosam . araba benım degıl mı ıstedıgım saatte ıstedıgım yere gıderım :)
polıslerde şaşırmış :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 21 Kasım 2010, 02:48:01 »
abı karsıdakı hatalı ornek verırsek . daha sonra bı el kaldırıp . pardon desın . benım canımı yesın .

Aynen, arabaya vursa bile insan hata yapabilir. Üste çıkmasın yeterki, bir afedersiniz dese zaten tek kelime edilmez. Ama alışmış bizim millet suçlu suçsuz bağırıp çağırmaya.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Kasım 2010, 02:50:55 »
mesala bugun sanayı mahallesınden cıkarken durdum kalabalık bı aıleye yaya halındelerdı . yol verdım . hepsı tesekkur ettı . ınsanlar boyle olmalı. nolur sankı . öldük mu yol verdıkte. gecen gun bı taksıcıyı solundan gectım . tam sola gecıyordu . gecemedı . yol hakkı bendeydı . geldı dedı kı . en fazla 1 dk erken gıdersın gerek yok hıza. dedım dogru soyluyosun abı eyvallah . nerde boyle ınsanlar nerde :)

Çevrimdışı ethapi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Kasım 2010, 14:20:41 »
@onur: Unutma bu trafikteki insanların çoğuyla konuşmayı bırak aynı masaya bile oturmazsın.Bir de gerçekten gerekli değilse korna çalmamalı ve sellektör yapmamalısın. Çünkü sana kazandırdığı birşey olmayacak.

Ve en önemlisi sadece birine yumruk atman -kendini savunmak için bile olsa- seneler sürecek mahkemelere neden olabilir hatta haksız bulunursan hüküm giymene neden olabilir.

O yüzden 3-5 embesil için hayatı ısklama abi :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 21 Kasım 2010, 15:20:10 »
aynen oyle abıcım . ofkeyle kalkan zararla oturur mısalı :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #19 : 21 Kasım 2010, 15:57:14 »
 Türkiye şartlarında maalesef nekadar sinirlensenizde kendinize zarar. Kalkıpta insanları düzeltemezsiniz en iyisi kendinize bir yöntem bulmak. Ben ailem varsa yanımda içimden sövüyorum baktım yanımda kimse yok sesli deşarj ediyorum kendimi. Elin manyaklarınla uğraşmaya kalktımı ne yol biter nede sizin öfkeniz. Basacan aracın içinden küfürü sonra gülüp geçecen. Sen kendini bil kurallara uy üstüne gelenden uzak dur koy poposuna rahvan gitsin de, yoksa dövmeye kalksan bitmezler dahçok çoğalırlar.. Aracını seviyorsan onu düşün aileni düşün mutlu olmaya bak, Radyo aç yada sevdiğin müzikleri muhabbetçi varsa yanında kaptır kendini. Bu bayram bende çok kaza gördüm ve hatalı davranışlara maruz kaldım hep kendimi kolladım acel giden ecele gitsin boşverin..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 21 Kasım 2010, 16:20:03 »
ersan abı dogru soyluyorsun . bunların sonu yoktur dedıgın gıbı . en buyuk erdemlık sessızlıktır derler bazen . yerı geldımı haklı olsanda pardon dıceksın . yapçak bısey yok

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Kasım 2010, 12:16:36 »
Gercekten katiliyorum döv döv de bitmez bunlar en iyisi sukuneti korumaya calismak
ADK

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 24 Kasım 2010, 21:14:27 »
beyin bedava olunca :t
 :bekleriz:
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 24 Kasım 2010, 22:43:41 »
 Bakın bizlerin yapmadığı en büyük hata şu. Trafikte böyle durumlara maruz kalıyoruz ama nedense o çok kullandığımız cep telefonu ile bir ihbar etmeye üşeniyor. Ben valla artık karar aldım madem yeni yasalar yeni uygulamalar diye bas bas bağrınıyorlar almanlar gibi hemen fahri ihbarcılık yapıcam, beni rahatsız eden araçları açıcam alo trafik e buyrun kardeşim araç bu renk bu plaka bu yaptığı suç bu, İlk bölgede durdursunlar yazsınlar ceyazı..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 24 Kasım 2010, 23:20:26 »
Bizimkiler bence bu kadar ihbarla veya bu tarz seylerle ilgilenmez oylede bir sorum var
ADK

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 24 Kasım 2010, 23:25:10 »
Bizimkiler bence bu kadar ihbarla veya bu tarz seylerle ilgilenmez oylede bir sorum var

Yav işte benimde düşüncem bu ve herkezinde aklında bu var ama denemekte fayda var en azından 5 şikayetten 1 i değerlendirilse kar kardır.. Şahsen birgün benide böyle durdursalar derimki demekki bişeyler düzelmeye başlamış.. :D

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 25 Kasım 2010, 00:24:44 »
gecenlerde bır audı saga vırajda onumde sola dogru makas attı . yanına gıdıp napıyosun sen gıbısınden konustum . yuzume bıle bakmadı. sen mısın lan dedım . aradım polısı . kopru yoluna gırmıstık . 2dk sonra yanımdan son surat yunuslar gectı . ınsallah yakalanmıstır :)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 25 Kasım 2010, 00:59:53 »
ben bikere ümranieden otobana baglandım cok acilmi acil i,şim vardı beykoza gecmem gerekiodu 4 lüleri yaktım makasa girmeye basladım biraz yol aldıktan sonra emniyetten polis aracı bi bi fırladı sola kaldım polisin arkasında kaldım ama durum okadar kötüydükü anlatamam
polis aracı orta seritte ben arkasında hızımız 60 kmh otobandan ve sag sol seritten kimse gecip gitmio beni gelirken gören gördü polisde onume atlayınca millete sinama cıktı acaba polis nabıcak die beklio millet 1 dk ya gecti yaa gecmedi polisn yanından bastım devam ediyom bi baktım arkamdan yardır yardır gelio durdurmuoda ewee kadar geldi kavacıga girdim ewin önünde park ettim adamm iiii yaparak geldi   aracın sahibi senmisin dio yok aracın sahibi babam dedim bana dioki tabakaneye b... yetiştirion bende sen kimsin bana küfürlü konusuosun memur dedim  sen kimsin abna memur diosn dedi sonradan abi cenazem var polisle ugrasıcak vaktim yok benim dedigimde özür dilediler adamlar nerdeyse mezarlıga kadar eskortluk yapacaklardı saolsunlar bana