Gönderen Konu: Oksijen Sensörü sorunu...  (Okunma sayısı 15307 defa)

Çevrimdışı teatrocu

• Profili Görüntüle
Ynt: Oksijen Sensörü sorunu...
« Yanıtla #28 : 11 Kasım 2010, 21:56:09 »
Hepiniz sağolun gardaş.Allah razı olsun.Konu kapanmıştır...
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 21:56:30 Gönderen: teatrocu »

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 11 Kasım 2010, 21:57:49 »
kardeş valla sırf senin için pazar günü aracın tepesine binip ne kadar yakıtla ilgili test varsa yapıcam sonrasında bidaha bakarız illede damdan düşmeye gerek yok ama şükür halimize bundan beter durumlarla ben karşılaştım ama çözdüm ben henüz 1000 km yapmış arabaya 2 ayda 3500-4000 harcadım tüm forum şahittir aracımda değpişmeyen kalmadı saysam roman olur ama buna da şükür Allah çözülmeyen dert vermesin araba dediğin paraya bakıyor ya bekliyip oldukça paran harcayacaksın ya da uğraşmayıp satacaksın tecih senin ne dert yapıyosun boşver...giden paran olsun senin fiziki ve zihinsel sağlığından daha önemli değil inan...

Çevrimdışı teatrocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 11 Kasım 2010, 22:23:28 »
Baki kardeş ilgin için çok teşekkür ederim.hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız.Doğru söylüyorsu çok şükür sağlığımız yerinde çok şükür işimiz gücümüz var çok şükür yiyecek ekmeğimiz var.Biraz yapı olarak herşey iyi gitsin isteyen bir adamım.zaten arabayı düzeltip tüpü taktırmak isterkende biraz daha iyi olsun istedim.hocam tam 3 ay tartarini karbüratör kiti türkiyeye girmedi bekledim.en iyisi olsun dedim.tam bir ay golf 3 ün orjinal mikserini bekledim herşey iyi olsun diye.piyasada benim verdiğim paranın yarısına bu işi yapanlar var ben iki katını verdim herşey iyi olsun diye.Hakkım değil mi baki kardeş bunların karşılığını beklemek?

Dediğin gibi yapacaz artık.Ya paramız oldukça ilgili parçaları yenileyeceğiz ya da satacağız.Satmaya kıyabilirsek...
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 22:32:40 Gönderen: teatrocu »

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 11 Kasım 2010, 23:12:23 »
aracının fotoğrafını koysana ya merak ettim nasıl bişiye benziyo motor felan alayını bi çek koyda bakalım ok?

Çevrimdışı teatrocu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 12 Kasım 2010, 00:26:29 »
ok.En kısa zamanda çekip fotoğrafları ekliyeyim.Aracın ben motor e yürür yönünden çok şükür hiçbir sıkıntı çekmedim.Ben bu lpg sevdasından ne çektiysem çektim.