Gönderen Konu: Gtd sıkıntı..  (Okunma sayısı 7050 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Gtd sıkıntı..
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2010, 13:06:01 »
Nizam sana motor yaktırmaya niyetlenmiş cahit. Kırsal motor bizimkiler nizam motor patlatamıyo o mazotu ama şunu söylim her yakıt aldığınızda filtre önündeki süzgeci kontrol edin üşenmeyin açın içini süzgeçte sümükleme varmı yokmu kontrol edin.. Bizim burda PO ve Total dan aldığımda sümükleme yapıyor ve mazot akışını bozuyor.. Sizin bölgelerede farklı markalarda bu durum olabilir ben şimdi opetten alıyorum ve çok memnunum. Her yakıt alıp kullandıktan sonra süzgece bakıyorum zeytin yağı gibi mis gibi tertemiz mazot, motorum rahatladı, soğukken beyaz duman azaldı (enjektörler temizlik istiyor) GAza abandığımda kara duman hoşuma gider oldu.. 

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Kasım 2010, 13:10:56 »
passatta kırsala lınca gidişi azalıyor ve duman atıyordu ama euro alınca seri ve dumansız oluyordu . bizim audi de oldu dediğin olay hava filitrenin hortumu patlamıştı  tam turboya giriş ağızı birde turbo hortumlarına bir bak sıfıştırmadan dolayı patlamışta ola bilir ufak bir delik bile çok fark yapar cahit bizim buraya gelince kontrol ederiz  ;)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 09 Kasım 2010, 00:16:39 »
Ewt arkadaslar bugun ıltıbarı ıle balatam bıttım almıstım yrn degsıtırıcem deprıyaj bedalı komple tabana yapıstır,telde vs hiç bır sorun yok seri vites degistırdım o sırada sıcaktan kendını bıraktı
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Kasım 2010, 00:55:10 »
gaza basıldığında arkayı kesinlikle göremeyecek kadar siyah duman normal midir erşan abi?

adaş aracın basınç kaçırıyor olabilir kanımca. debriyaj olayı olsa basınca devir artar ama araba hızlanmaz. devir de artmıyorsa ya mazot az geliyordur ya da hava. iksine de bak.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #18 : 09 Kasım 2010, 12:01:42 »
Yok cahit son devirlere ulaşınca karaduman dan bahsettim..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 09 Kasım 2010, 22:36:31 »
aracın debrıjay telının plastık sekmanı kopmus ondan yolda kaldım bayrama kdr ıdare edıcem,suan calsıyor gzlde yuruyor gene,

Pompa ve enjektorı  yasıne yollatıcam orası daha uygun gıbı,Diger Gti dakı sanzımanı takıcam arabama  duruma gore
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..