Anket

ne renk ?

siyah
mat beyaz
pembe
petrol yeşili
turuncu

Gönderen Konu: cabriolet proje sonunda baslıyor...  (Okunma sayısı 68398 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: cabriolet proje sonunda baslıyor...
« Yanıtla #84 : 04 Mart 2011, 20:15:48 »
arakaslar tente bitti o problemi çözdük. simdi jantlar canımı sıkıyordu mk1 cupe de 13 borbet 7 ofset cok buyuk tatlı duruyordu ama cabrıolette durmuyor bnde jantlarımı sattım su an sac jant var uzerınde ve 16 9 ofset borbet sıparıs ettım gercek alman yanı 13 ler dgıldı gercek neyse pazartesı para uatırıcam carsambaya kadar gelmıs olur eveet yorum beklıyorum tavsıyelere acıgım
Bence hemen Borbetleri iptal ettir Replika BBS RS al abi   ;) Emin ol  daha iyi durucaktır  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 04 Mart 2011, 20:19:01 »
Bence hemen Borbetleri iptal ettir Replika BBS RS al abi   ;) Emin ol  daha iyi durucaktır  :sevgi:

onlara da baktım cok tatlı jantlar ama gokhan ben ofsetı dısarda sevıyorum yanı borbet bu ıste cok ıyı ve gercek alman jantlar ve cok uygun bı fıyata da buldum ben borbetı yakıstırıyorum yanı mk1 e e zevk meselesı bırazda bana daha cekıcı gelıyor borbet sorun su ? acaba 16 agır gelecek mı arabaya ?

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 1.4 TSİ 160 HİGLİNE
« Yanıtla #86 : 05 Mart 2011, 03:23:42 »
Valla bende benim dizeli aldığımda 200 ü görüyodu 3. viteste Sonra söktüm temizledim onardım düzeldi :)
Abi gene yaptın yapacağını ;D ;D ;D ;D valla bu kadran olayları böyle ise benimki de 103 yapmıyo o zaman :D

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 05 Mart 2011, 03:25:57 »
bu arada cabriyonun motoru %99,9 jb. benimkinin tıpkısının aynısı. tak far benimki biraz daha temiz :) üst kapakta bende de 1,6 yazıyo :tamamdir ama araç 1,5 kabullenmek lazım :D
« Son Düzenleme: 05 Mart 2011, 03:26:46 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 05 Mart 2011, 03:48:30 »
bu arada cabriyonun motoru %99,9 jb. benimkinin tıpkısının aynısı. tak far benimki biraz daha temiz :) üst kapakta bende de 1,6 yazıyo :tamamdir ama araç 1,5 kabullenmek lazım :D
motor olayını yarın çözücez ya benımde cok kafam karıstı ya ıbre bosuk yada motor farklı bakalım yarın sanaıye gıdıcem orada motor kodunu bulamaıstım onuda bulurum bana bılgı verırsınız. ama anlamadıgım bı olay daha var audi a3 tek kapı adamla ısıklarda yanyanayız hava yapıo guluyor fln sınırlendım halıyle hafıfe alıyorlar edırne gırısındeydık ıste carsı ısklara kadar 3 ısık yarıstık kı bırısınde mesafe bayagı uzun ama adam sokulamadı bıle 2. ısıktan sonra yaklasır gıbı oldu bn vıtes dusurdum yıne yaklasamadı sonra kırmızıda durunca yanıma yanastı arabaya tekrar baktı bu nasıl oluyor ? bı de bu 16 inç jantları takınca hızına etkı eder mı arabanın ıyı yada kotu bana sankı yavaslatır gıbı gelıyor ?

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 05 Mart 2011, 04:32:22 »
a3 dediğin araç 102 hp 1100 kg senin araç 850 kg 70 hp karbüratör ve motorun iyi ise 1-2 de öne atlama ihtimali var ama 3. vitesten sonra şansın yok. belki adam basmamıştır? bu ihtimali de gözden geçirmek gerek. ama benim aracı da düşünüyorum da kısa mesafede 102 lik a3 ü yerim gibi geliyo ama büyük konuşmamak lazım ;)

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 06 Mart 2011, 03:36:19 »
a3 dediğin araç 102 hp 1100 kg senin araç 850 kg 70 hp karbüratör ve motorun iyi ise 1-2 de öne atlama ihtimali var ama 3. vitesten sonra şansın yok. belki adam basmamıştır? bu ihtimali de gözden geçirmek gerek. ama benim aracı da düşünüyorum da kısa mesafede 102 lik a3 ü yerim gibi geliyo ama büyük konuşmamak lazım ;)

valla ben olanları soyledım :) yalan yok kısa mesafede dedıgın gıb cok ıyı bızım araclar ama uzun mesafede cok kotuler aslında bır vr6 takmak lazım bıyerden parayı bulup o zaman a3 mu uzun mesafe mı kalsın kontagı bıle cevırmem derım :)

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 07 Mart 2011, 21:39:08 »
arkadaslar edırnede sac jant olayını bıraktım forumdakı sıteye sıparıs verdım bır aksılık olmazsa cuma gunu takıcam arabama. önleri 8.5 ofset arkaları ıse 10.5 ofset yaptırıyorum hangı jantı taksam begendıremedım bunları begenmek zorundayım artık gercı bbs cok ıyı borbette oyle ama bunun havası daha baska bence neyse bılgınıze taktıgımda fotoları koyucam hemen.

bugun edırnedekı hurdalıkta mavı bır golf 1 var karburotore parca lazımdı onu ondan temın ettım sımdı saat gıbı koltugun grı yatırma tekerlegının plastık kısmının dıslerı kırıktı durmuyordu onu da ondan temın ettım sonra su kapıyı actıgımızda ayagımızla bastıgımız yerdekı plastıgın adı neydı hatırlamıyorum benım aracta bır onlar eksıktı onlarıda tamamladım sımdılık bu kadar fakat aldıklarım ne kadar tuttu en onemlısı bu tamam gıt sorun degıl dedı keske butun herkes samımı ahbabımız olsa bu aracı 1 haftada adam ederdım ıstedıgım sekılde :)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 07 Mart 2011, 21:49:02 »
mavi mk1 ordamı hala :D yanlız o 1.1 yada 1.3 tü ona göre motor parçası alıken dikkat et karb. memeleride ufaktır onun.
hehehehe tabi ahbap olunca öyle :D
hüseyin abi mi verdi parçaları?
görürsen tekrar bol bol selamlar herkezeee hurdalıktaki  :tavkiss:
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 21:50:07 Gönderen: ercijuana »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 07 Mart 2011, 23:23:45 »
valla ben olanları soyledım :) yalan yok kısa mesafede dedıgın gıb cok ıyı bızım araclar ama uzun mesafede cok kotuler aslında bır vr6 takmak lazım bıyerden parayı bulup o zaman a3 mu uzun mesafe mı kalsın kontagı bıle cevırmem derım :)
biri vr6 mı dedi :D :D :D
Volkswagen Yedek Parça Motor (komple) 5.200 TL
« Son Düzenleme: 07 Mart 2011, 23:26:44 Gönderen: braveheart53 »

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 08 Mart 2011, 02:55:21 »
mavi mk1 ordamı hala :D yanlız o 1.1 yada 1.3 tü ona göre motor parçası alıken dikkat et karb. memeleride ufaktır onun.
hehehehe tabi ahbap olunca öyle :D
hüseyin abi mi verdi parçaları?
görürsen tekrar bol bol selamlar herkezeee hurdalıktaki  :tavkiss:

yok direk özgür abiden :) gıdıyorum ne ıstersem alıyorum memeyı de taktım sorun yok saat gıbı benzınde de gazda da sorun yok masallah olmasında zaten

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 08 Mart 2011, 02:57:21 »
biri vr6 mı dedi :D :D :D
Volkswagen Yedek Parça Motor (komple) 5.200 TL

sunun guzellıgıne bak ya :( ahh be ahh ama hırs yaptım gercekten butun ıstedıklerım bıtsın hersey gonlumce olsun sonra tek ısım vr6 ıcın kenara para koymak olacak aslında projeyı dusununce cokta bı para degıl sadece bıraz fazla sabır :)

Çevrimdışı braveheart53

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 08 Mart 2011, 03:14:43 »
hönk :D sadece motor 5000 lira bu motoru bu haliyle takmak benzin yakmaktan başka bir anlamı yok. buna turbo atacan öyle takacan yoksa vr6 nın pek bir esipirisi yok benceee. bunlar da yaklaşık bir 10000 e patlar fiyat çok iyimser. bunu takınca yürüyen ve fren tertibatını düşününce tek çare vazgeçmek kalıyor ;D ;D ;D

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 09 Mart 2011, 03:15:50 »
hönk :D sadece motor 5000 lira bu motoru bu haliyle takmak benzin yakmaktan başka bir anlamı yok. buna turbo atacan öyle takacan yoksa vr6 nın pek bir esipirisi yok benceee. bunlar da yaklaşık bir 10000 e patlar fiyat çok iyimser. bunu takınca yürüyen ve fren tertibatını düşününce tek çare vazgeçmek kalıyor ;D ;D ;D

o zaman soyle dıyelım ınsallah bır gun bunları yapacak kadar nakıt olur elımızde ve ıstedıgımızı gerceklestırırız bencede bundan baska dıyemıyor ınsan :) ama hayalı bıle mukemmel degıl mı ?