Gönderen Konu: MK1 Golf GTI  (Okunma sayısı 43655 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK1 Golf GTI
« Yanıtla #70 : 27 Haziran 2011, 10:37:59 »
ersan abi bakmasın bu konuya :D

bu arada arabanın içine kaplattıgın malzeme nedir ? ve bagaja
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #71 : 27 Haziran 2011, 10:57:51 »

Bakıyorum ve çok mutlu oluyorum. Resimlerle özlem gideriyorum yapılanlarlada birdaha mest oluyorum.. Nizam o poşetli zift. Aracın komple içten kaplaması yapıldı ve tekrardan üstüne ziftli boşet kaplandı. Ön göğüsede keçeli boşet döşenmişti. Ses ve çürümeye karşı içten önlemi alınmıştı ama buna rağmen GTI olduğundan motor sesini gene içinde hissettiriyordu :D :D

« Son Düzenleme: 27 Haziran 2011, 11:21:51 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 27 Haziran 2011, 11:18:03 »
Bakıyorum ve çok mutlu oluyorum. Resimlerle özlem gideriyorum yapılanlarlada birdaha mest oluyorum.. Nizam o poşetli zift. Aracın komple içten kaplaması yapıldı ve tekrardan üstüne ziftli boşet kaplandı. Ön göğüsede keçeli boşet döşenmişti. Ses ve çürümeye karşı içten önlemi alınmıştı ama buna rağmen GTO olduğundan motor sesini gene içinde hissettiriyordu :D :D

sünger takviyesi şart o zaman vardır ama yeterli değildir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı oldboy

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 27 Haziran 2011, 11:39:52 »
Gerçekten biri şu arabaya bakıp da heyecanlanmıyorsa ben ne diyeyim ona artık  aynen öyle Burak abicim ben daha 16 yaşındayım ve gerçekten virüs banada bulaştı :D :D :D :D
Sorma Salihcim seni ve o yaşındaki heyecanını ayrı anlıyorum. Ben bundan tam 5 yıl önce, hiç unutmam okul bitmişti staj yapıyordum ve İzmir Menemen' de bir ilan... Hiç unutmam mavi bir MK1 dizel, inanılmaz diri bir arabaydı. Peder Bey' den destek istedim, uğraşamazsın onunla çok da masrafı olur dedi velahsıl kelam destek olmadı. Hevesim kursağımda kalmıştı. Aradan yıllar geçti o arabanın görüntüsünü hala unutmadım. Ve tam 5 yıl sonra tamamen kendi imkanımla Mk 1 imi aldım. Yaşın geldiğinde senin de olacaktır inanıyorum. Son olarak Peder Bey' e itafen huzurunuzda mailimi şu sözlerle bitirmek istiyorum (tamamen saygı çerçevesinde tabi ki  :) Bana Mk 1 aldırmadın bu bana dert oldu, ama ben de hiç vazgeçmedim bu da sana dert olsun 8) Latife tabi bunlar, tarihten bir sözü uyarlayayım dedim... Salihcim sen de benimkisi gibi -benzer- bir sorunla karşılaşırsan tabi ki babanın deneyimlerinden faydalan ama pes etme ;)

Çevrimdışı reaper

• Hiçbirşeyi Koyamamki Mk1 yerine !!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 27 Haziran 2011, 11:43:19 »
Saol Burak Abi dediklerini anladım inş. yakın tarihte bi mk1 sahibi olmayı çok istiyorum .. Çünkü bu otomobiller gerçekten benim için çok değerli  :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı cgds

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 28 Haziran 2011, 23:55:32 »

aracın içine erşan abinin dediği gibi ziftli kağıt kaplandı ve çürümeye karşı dayanıklı bir kaplama var tam bilmiyorum boya gibi ondan uygulandı.taban halısından önce birde 1-2 cm kalınlıkta süngerimsi yalıtım malzemesi koydum.koltuk baglantı kısmındaki boşluklarada köpük sıkıldı.Bagaj içinde lastik esnek bir malzeme var ısı tabanjasıyla uygulanıyor.hem sesi azalttı hemde tampon bağlantı yeri deliklerini kapattı.
MK1 Golf GTI 1982
MK2 Jetta GTD 1989

Çevrimdışı cgds

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 28 Haziran 2011, 23:57:22 »
teşekkür ederim arkadaşlar elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum  :) herkese kazasız belasız keyifli sürüşler  :tamamdir
MK1 Golf GTI 1982
MK2 Jetta GTD 1989

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 29 Haziran 2011, 00:39:01 »
Maşallah Maşallah ben favori aracıma güncel fotolarda yüklenmiş  :sevgi: Yalan yok BBB'de favori aracımdı gerçi her daim favorimde BBB'de başından ayrılmadım bi türlü kırmızı ya kan çekiyo  >:D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı reaper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 29 Haziran 2011, 13:30:53 »
Asıl biz teşekkür ederiz çağlar abi böyle bi mk1'i forumda paylaştığın için  :saygılar

Çevrimdışı reaper

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 29 Haziran 2011, 16:04:54 »
Pardon Çağdaş abi :)

Çevrimdışı cgds

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 23 Temmuz 2011, 22:59:10 »
fan ve sacı söküldü, sacı düzeltildi, temizlendi. boyandıktan sonra yerine takıldı.fan motoru da temizlendi. :sevgi:

MK1 Golf GTI 1982
MK2 Jetta GTD 1989

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 24 Temmuz 2011, 15:27:18 »
Maşallah Maşallah ben favori aracıma güncel fotolarda yüklenmiş  :sevgi: Yalan yok BBB'de favori aracımdı gerçi her daim favorimde BBB'de başından ayrılmadım bi türlü kırmızı ya kan çekiyo  >:D

gökhan yap artık şu arabayı kırmızı yaa ;D ;D ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 25 Temmuz 2011, 00:17:36 »
gökhan yap artık şu arabayı kırmızı yaa ;D ;D ;D
Yapıcam abi yapıcam gaz bekliyorum biri versin sağlam bi gaz çekicem 10.000 kredi öyle yapıcam  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı midbar

• KIRMIZIM MK1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 25 Temmuz 2011, 18:21:55 »
Yapıcam abi yapıcam gaz bekliyorum biri versin sağlam bi gaz çekicem 10.000 kredi öyle yapıcam  ;D

Sen baştan söylesene kardeşim biz sana çoktan boyatmıştık o cabrioyu o zaman