Gönderen Konu: Acil ! 2001 golf 48.000 km ne kadar eder?  (Okunma sayısı 32812 defa)

Çevrimdışı rbaydug

• Profili Görüntüle
Ynt: Acil ! 2001 golf 48.000 km ne kadar eder?
« Yanıtla #28 : 28 Ekim 2010, 17:05:24 »
changer değil cd calar, yani ben öyle anladım o yüzden cevap verdim :)

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 28 Ekim 2010, 17:31:35 »
changer değil cd calar, yani ben öyle anladım o yüzden cevap verdim :)
cd çalar da yok (: ilana bi göz at
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı rbaydug

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 28 Ekim 2010, 17:34:19 »
ilan da yok ama, konsolda görünen alet cd çalar :) aynısı ben de vaar!

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #31 : 28 Ekim 2010, 19:35:03 »
Üzerindeki teyp orjinal ve onlarda CD çalar yok.
Araç leylek gibi duruyor demekki çok kilometre yapmamış gerçekten  :D :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Ekim 2010, 20:26:11 »
Sevgili yargıç kardeşim,
Sana yaşadığım bir araç alımını anlatayım, sonra karar tabiki senin. 2006 yılında araç ararken golf almaya kara verdim,  aile boyu binebileceğimiz, ayağı yere basan, eli yüzü düzgün bir araç  ararken karşımıza bir golf çıktı-şu anki aracım değil- km si biraz yüksek olduğundan yanaşmadım, satıcı tanıdığım olduğundan, benim binici oluğumu, aracın temiz olduğunu söyledi, ısrarla almamı istedi, ama araç benim içime  sinmedi, neyse arada tanıdık falan da var sorun olsa bana vermezdi  diye saftirik bir mantıkla  aracı aldık, SONRASI TEK KELİMEYLE ALMAZ OLAYDIK!  Sağına soluna baktırıp hafif bir iki boya var dışında sorunu iletilmeyen aracın 1. vitese geçmediği, akşam kapatıp eve giderken camların kendi kendine açıldığı, muhtelif yerlerinde boyalar olduğu vs vs. Ben oldum olası araçlarımı titiz kullandım beni yolda bırakmasın diye, benim gibi bir adamın hergün sanayide oradan oraya koştuğunu düşünün, neyse ne yaptıysam sorunları çözemedim ve 46 gün dayanabildikten sonra lanet olsun aracı da tanıdığı da deyip sahibinden satılık.. Sonra kılı kırk yararak şu an kullandığım aracı aldım ve gerçekten bakımlı bir golfe verilen 2-3 bin tl fazlanın hiç te fazla olmadığını anladım, çünkü o facia araca 1500 tl masraf ettim, sinir harbi ve karizmayi gömüp üzerinde tepinmem de cabası ama 1500 tl hiçbir işe yaramadığı gibi 15 bin tl masraf ta yapsam adam olmayacağını anlayınca sattım. Naçizane önerim şu: evet golf çok bir güzel araç,  AMA  DÜZGÜN BİR KULLANICININ BAKIMLI BİR ARACIYSA! AKSİ HALDE SANAYİNİN YOLLARINI VE SİNİRLERİNİ AŞINDIRIRSIN!  İyice bak et, sorunu yoksa 2-3 fazla vermekten kaçınma!  
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2010, 20:54:31 Gönderen: maminci »

Çevrimdışı yargic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 28 Ekim 2010, 20:52:13 »
Sevgili yargıç kardeşim,
Sana yaşadığım bir araç alımını anlatayım, sonra karar tabiki senin. 2006 yılında araç ararken golf almaya kara verdim,  aile boyu binebileceğimiz, ayağı yere basan, eli yüzü düzgün bir araç  ararken karşımıza bir golf çıktı-şu anki aracım değil- km si biraz yüksek olduğundan yanaşmadım, satıcı tanıdığım olduğundan, benim binici oluğumu, aracın temiz olduğunu söyledi, ısrarla almamı istedi, ama araç benim içime asla sinmedi, neyse arada tanıdık falan da var sorun olsa bana vermezdi  diye saftirik bir mantıkla  aracı aldık, SONRASI TEK KELİMEYLE ALMAZ OLAYDIK!  Sağına soluna baktırıp hafif bir iki boya var dışında sorunu iletilmeyen aracın 1. vitese geçmediği, akşam kapatıp eve giderken camların kendi kendine açıldığı, muhtelif yerlerinde boyalar olduğu vs vs. Ben oldum olası araçlarımı titiz kullandım beni yolda bırakmasın diye, benim gibi bir adamanın hergün sanayide ordan oraya koştuğunu düşünün, neyse ne yaptıysam sorunları çözemedim ve 46 gün dayanabildikten sonra lanet olsun aracı da tanıdığı da deyip sahibinden satılık.. Sonra kılı kırk yararak şu an kullandığım aracı aldım ve gerçekten bakımlı bir golfe verilen 2-3 bin tl fazlanın hiçte fazla olmadığını anladım, çünkü o facia araca 1500 tl masraf ettim, sinir harbi ve karizmayi gömüp üzerinde tepinmem de cabası ama 1500 tl hiçbir işe yaramadığı gibi 15 bin tl masraf ta yapsam adam olmayacağını anlayınca sattım. Naçizane önerim şu: evet golf çok bir güzel araç,  AMA  DÜZGÜN BİR KULLANICININ BAKIMLI BİR ARACIYSA! AKSİ HALDE SANAYİNİN YOLLARINI VE SİNİRLERİNİ AŞINDIRIRSIN!  İyice bak et, sorunu yoksa 2-3 fazla vermekten kaçınma! 
Teşekkür ederim maminci kardeşim bu güzel yorumun için bende ilk gofümde kandırıldım ve aldığım kişi müftülükde çalışıyordu güvendik aldık 6 ay sonra sattım o yüzden çok araştırıyorum temiz oldukdan sonra 2-3 fazla verecem hafta sonu istanbula gidecem belki pasificde alabilirim tekrar teşekkür ederim.

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 28 Ekim 2010, 20:56:27 »
 :)

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 28 Ekim 2010, 22:11:22 »
Arkadaşlar yorumlarınız için tşk ederim nöbetçiydim o yüzden yazamadım 2 gündür. Aracın ilanını göstereyim size aracın sahibi meslektaşım. Kilometresi orjinal bu konuda bana garanti veriyor ama boya değişen konusunda ben alırken baktırdım sorun yoktu diyor tam emin konuşamıyor şuan kendisi karamanda, ilanda 24 yazıyor ama bana 22 verecek.
Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / 48.000 km'de 2001 model GOLF 1.6 COMFORTLINE sahibinden.com'da
ooo yargıc kardeşden ses geldi senden .
selam kardeş
arabayı gördüm.resimleri güzel.resimlerde diri duruyor.
araç resimden temiz ve bakımlı görünüyor.maminci kardeş bazı nasihatlar vermiş çok güzel maminci arkadaşı dinle derim ben :tamamdir
ve bu araç bence temiz ama çok iyi ustalara göster kontrolunu dört dörtlük yaptır sonra pişman olma.
eğerki araç teslerden başarı ile gecerse üçe beş e bakma bastır parayı.kolay gelsin.

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Ekim 2010, 22:50:55 »
hoca araba tabir-i caiz ise kitap gibi. öyle golf bulunmaz al o arabayı.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2010, 22:51:05 Gönderen: golge »
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı golf2001

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 29 Ekim 2010, 00:01:34 »
hoca araba tabir-i caiz ise kitap gibi. öyle golf bulunmaz al o arabayı.
:tamamdir
golge kardeş bende beğendim arabayı
yaa yinede baktırmakta fayda var derim ben.
resimlerde araç süper duruyor.selam

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 29 Ekim 2010, 00:12:45 »
kendi fikrini söyle geç, ne diye bizlerin aklını sorguluyorsun ki! ("hangi akla hizmet") Herkes fikrini söylüyor. İkinci el araba almak kolay değil. O gösterdiğin ilanların kaç tanesi gerçekten yazıldığı gibi çıkacak? Hem gösterdiğin ilanlar 23-23,5... Comfort ile pacific arasındaki ciddi donanım farkını katarsan comfortun fiyatı yine mantıklı gelecektir. Eğer gerçekten km. si bu  kadar düşük ve hatasız ise değebilir. Sonuçta içine sinme meselesi.. Ben tam 3 ay sahibindene bakarak yaşadım ama çok zor buldum istediğim temizlikte bir aracı. Neyse fikirlerine saygı duyarım ama, üslubun hoş değil bence...  

Benim üslubumu eleştirmek için kullandığın üsluba ne demeli?''akla hizmet'' demek bir kalıptır yoksa başka kişilerin aklını sorgulamak anlamında değil ortada bulunan şartlar içinde pek mantıklı olmadığı anlamına gelir.ben de bu anlamda kullandım sizin zekanıza laf atmak için değil.

Ayrıca comfortline ile pasific arasındaki ciddi donanım farkını çok merak ettim?

COMFORTLİNE
ABS Fren, Sürücü Hava Yastığı, Yolcu Hava Yastığı, Ön Yan Hava Yastıkları, İmmobilizer, Merkezi Kilit, Hidrolik Direksiyon, Yükseklik Ayarlı Direksiyon, Manuel Klima, Elektrikli Ön ve Arka Camlar, Elektrikli ve Isıtmalı Aynalar, Radyo Teyp, 4 Hoparlör, Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu, Yükseklik Ayarlı Yolcu Koltuğu, Ön ve Arka Kol Dayama.
Yukarıdaki  özellikler 1998, 1999 Model Comfortline için. 2000 yılında aşağıdaki özellikler eklenmiş.
Elektronik Fren Basınç Dağılım, Yol Bilgisayarı, İç Denetimli Alarm, Uzaktan Kumanda Merkezi Kilit, Yağmur Sensörü, Otomatik Kararan Dikiz Aynası, Alüminyum Alaşım Jant, 8 Hoparlör.
Otomatik Klima (Climatronic), 2001 yılında standart olarak sunulmaktaydı.
Ön ve Arka Tavan Hava Yastıkları, 2002 yılından itibaren kullanılmış.

PASİFİC

ABS Fren, Elektronik Fren Basınç Dağılım, Sürücü Hava Yastığı, Yolcu Hava Yastığı, Ön Yan Hava Yastıkları, İç Denetimli Alarm, İmmobilizer, Uzaktan Kumanda Merkezi Kilit, Hidrolik Direksiyon, Yükseklik Ayarlı Direksiyon, Manuel Klima, Yol Bilgisayarı, Elektrikli Ön ve Arka Camlar, Elektrikli ve Isıtmalı Aynalar, 4 Hoparlör, Radyo Teyp, Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu, Alüminyum Alaşım Jant, Gövde Rengi Kapı Kolu ve Çıtalar, Krom Çerçeveli Göstergeler.

Arkadaşlar yorumlarınız için tşk ederim nöbetçiydim o yüzden yazamadım 2 gündür. Aracın ilanını göstereyim size aracın sahibi meslektaşım. Kilometresi orjinal bu konuda bana garanti veriyor ama boya değişen konusunda ben alırken baktırdım sorun yoktu diyor tam emin konuşamıyor şuan kendisi karamanda, ilanda 24 yazıyor ama bana 22 verecek.
Volkswagen / Golf / 1.6 Comfortline / 48.000 km'de 2001 model GOLF 1.6 COMFORTLINE sahibinden.com'da

Bu arada ilanı inceledim araç güzel gözüküyor digital klima var bu önemli.tek handikapı 1.6 sr motora sahip olması.1.6 16 valf motor olsa çok iyi olurdu.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2010, 00:17:23 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı yargic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 01 Kasım 2010, 16:43:40 »
Arkadaşlar araca bügün baktırdım aracin sağ çamurluk değişmiş sol çamurluk ve kaput boyalı ama km orjinal bu halde bile bana 22 veriyor tanidik diye, normalde 24e verecekmiş..:))
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2010, 16:44:10 Gönderen: yargic »

Çevrimdışı maminci

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 01 Kasım 2010, 16:51:30 »
Arkadaşlar araca bügün baktırdım aracin sağ çamurluk değişmiş sol çamurluk ve kaput boyalı ama km orjinal bu halde bile bana 22 veriyor tanidik diye, normalde 24e verecekmiş..:))
Boyalı araca o para çok fazla bence >:(

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #41 : 01 Kasım 2010, 16:54:07 »
Kaput niye boyanmış.  ???
Çamurlukları anlarım, ben de eski arabada gereksiz tıklamalar yüzünden boyatmıştım.
Ama kaput gereksiz tıklamayla olacak gibi değil.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)