Gönderen Konu: serkan abı me tesekkurler  (Okunma sayısı 3004 defa)

Çevrimdışı izzet bekmez

• Profili Görüntüle
serkan abı me tesekkurler
« : 07 Kasım 2010, 01:13:11 »
arkadaslar bu konuyu sızınle paylasmak ıstedım ben agrıda calısıyorum yaklasık ıkı ay once aracım arıza yaptı ve agrıda yaptıramadım bu sıte sayesınde serkan abı ıle tanıstım ve aracımı onun sayesınde yaptırdım yaklasık 400 tl masrafı gozden cıkarmısdım kı sadece 20 tl ye arızam gıderıldı ben huzurunuzda degerlı agabeyım serkan urendık e tesekkurler edıyorum hepınıze saygılar

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
Ynt: serkan abı me tesekkurler
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2010, 01:17:40 »
arkadaslar bu konuyu sızınle paylasmak ıstedım ben agrıda calısıyorum yaklasık ıkı ay once aracım arıza yaptı ve agrıda yaptıramadım bu sıte sayesınde serkan abı ıle tanıstım ve aracımı onun sayesınde yaptırdım yaklasık 400 tl masrafı gozden cıkarmısdım kı sadece 20 tl ye arızam gıderıldı ben huzurunuzda degerlı agabeyım serkan urendık e tesekkurler edıyorum hepınıze saygılar
hımm geçen bir başlıkta yardımcı olacağını söylemişti. o da vandaydı sanırım. sorun neymiş ya çok merak ettim.. 400 nere 20 nere..
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2010, 09:24:07 »
VW'ci dediğin yardım sever olur helal olsun... Bu arada arıza neydi bende çok merak ettim  ::)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2010, 10:47:27 »
Ne demek kardeşim işin halloldu ya önemli olan o.Hem bende senin gibi bir arkadaş edinmiş oldum.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı thebad

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2010, 11:49:05 »
evet arıza neydi?

Çevrimdışı izzet bekmez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2010, 15:40:28 »
arac benzınde calışmıyordu herkes benzın pompası dedı benzın pompasının servıs fıyatı 365 tl van da bı elektrıkcıye gıttık benzın pompasına elektrık gelmıyormus cozduler ve arac calışdı