Gönderen Konu: Benzin ikaz lambası yanmıyor?  (Okunma sayısı 4687 defa)

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
Benzin ikaz lambası yanmıyor?
« : 24 Ekim 2010, 18:30:16 »
Arkadaşlar merhabalar. Bir süre önce1998 Golf Sport 1.6  alarak aranıza katıldım ve araba sürmeyi yeniden sevmeye başladım  :tamamdir Zira araba sürmeyi yeniden bir zevk haline getirdi bu araç bende. İlk ehliyeti aldığım zamanların hevesiyle geçiyorum direksiyona. Bitmeyen vites aralıkları gerçekten çok hoşuma gidiyor hele 102 hp lik Aft motordan gelen ses büyük bir keyifmiş gerçekten. Yalnız küçük bir sorunum var. Benzin ikaz lambası çalışmıyormuş bunu geçenlerde yolda kalınca anladım  :t neyseki en yakın istasyona 200 metre vardı zor da olsa şişeyle benzin alabildim kendilerinden ve yoluma devam edebildim. :) Size sorum benzin ikaz lambası bu araçlarda nerde yanıyor tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum hiç yanmadığı için. Bu lambaya ait bir sigorta var mı yoksa sadece lambası mı geçmiştir çünkü gösterge çalışıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olabilirseniz ayrıntılı bilgi bekliyorum çünkü bu işi kendim halletmek istiyorum malum bulunduğum yerde doğru dürüst bir usta yok arabamı acemilerin ellerine teslim etmek istemiyorum.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2010, 18:48:34 Gönderen: mehmetcevahir »

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Benzin ikaz lambası yanmıyor?
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2010, 18:55:26 »
Aracın hayırlı olsun...İlacın burda

Benzin İkaz Lambası

MK3 lerde ikaz lambası yok kırmızı çizgiler vardır.Oraya düştüğünde hesaplayacaksın şu kadar km gider diye ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Ekim 2010, 19:05:04 »
Bi yaşıma daha girdim  :tamamdir teşekkürler yardım için. Ama insanın aklına da şu soru geliyor bunun ardından ... YAPILAMAZ MI?  :bekleriz:

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2010, 19:13:11 »
Yapılır. Verdiğim linki incelersen bazı MK3 lerde var.
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ