Gönderen Konu: MK3 GTI 4ncü vitesin sonu.. 200Km/h  (Okunma sayısı 16693 defa)

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
Ynt: MK3 GTI 4ncü vitesin sonu.. 200Km/h
« Yanıtla #42 : 31 Ekim 2010, 14:36:28 »
Bosch car servislerinin tümü yapıyor. BAzı büyük tuningçilerdede oluyor ama adanada nerde vardır sitesine girip bakarsanız daha iyiolur.
tşk ederim. yolum düşerse deneyeceğim? ücret ne alıyorlar
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 31 Ekim 2010, 14:36:53 »
bu arada yeni videoyu bekliyoruz farkı görelim
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 31 Ekim 2010, 14:39:24 »
Hehe tabi göreceksiniz belki bu gece çekeim ama çok rüzgar var istanbulda :( NEyse kesin fark var çünkü buji zangır zangır oynuyodu kompresörü düşük çıktı aracın şimdi düzeldi ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 31 Ekim 2010, 15:05:39 »
Aksam denerız ıstıyorsan suleyman abı. buralardayım ben :)
ok men 8) let s go   :halazn:

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 31 Ekim 2010, 18:07:42 »
Bu akşam olmaz :D Çok rüzgar var zamanımda yok...

Çevrimdışı 10-UR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 22 Kasım 2010, 22:45:35 »
400-450 kuruş benzinde 250-270 kuruş gazda tabi seri kullanım öyle dedler gibi 1500 e gelince vites atmam :D
normal kullanımmı  400-450
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 23 Kasım 2010, 12:59:14 »
evet şehir içi normal kulanım.

Birde arkadaşlar özellikle ankaralılar araçlarınızı kıyaslarken ankarada ki fiyatlarıda göz önüne alın.Siz gazı 1,65 alırken biz 1.99 alıyoduk benzinde aynen öyle farklı.bu nedenle litre hesabı yazıyorum şehir içi ( istanbul trafiği karaköy- şişhane- köprü trafiği vs ) 13 lt filan...

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 23 Kasım 2010, 16:25:17 »
Şehir içi tüketimine bişey diyemem ama şehir dışı tüketimin İstanbul Ankara ile ne alakası var Süleyman uzun yol her zaman uzun yoldur.Ayrıca İstanbul'un rakımı Ankara'dan düşük olduğu için senin uzun yolda bizden az yakman lazım. Ben gazlı araba kullanmadığım için fiyat değerine hiç girmedim farkındaysan senin bahsettiğin değerler lt bazında fazla zaten.Bırak beni vr6 değerlerinden de fazla senin söylediğin rakamlar.Şehirler arası 8 lt falan  :D

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 23 Kasım 2010, 22:31:36 »
Yahu 4 tane gti mız var ayrı ayrı sizin değerlerinize ulaşamıyoruz peki fabrika değerleinin ççok çok çok altında nasıl beceriyosunuz işin sırrı nedir? Fabrika değer şehirler arası yolda ve şehir içinde belli...

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 23 Kasım 2010, 22:33:46 »
Ankaradaki gti kullanıcı arkadaşları davet ediyorum gelin benim şehir içi kullandığım yollarda 13 lt nin altıan düşün bütün yol masraflarınız benden :) Kafayı kırdırtıcaksınız bana ben her sene 3 kere ankaraya geliyorum 16 ay ankarada kaldım orasıyla istanbul bir değil nokta. Biz burda haliç köprüsünden mecidiye köye 3 km yolu 1 saatte gidiyoruz nasıl o değerleri bekliyorsunuz ? Uzun yoldan kastımda istanbuldan tekirdağa gidin sürekli tırmanıyoruz....

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 24 Kasım 2010, 00:42:52 »
Ankaradaki gti kullanıcı arkadaşları davet ediyorum gelin benim şehir içi kullandığım yollarda 13 lt nin altıan düşün bütün yol masraflarınız benden :) Kafayı kırdırtıcaksınız bana ben her sene 3 kere ankaraya geliyorum 16 ay ankarada kaldım orasıyla istanbul bir değil nokta. Biz burda haliç köprüsünden mecidiye köye 3 km yolu 1 saatte gidiyoruz nasıl o değerleri bekliyorsunuz ? Uzun yoldan kastımda istanbuldan tekirdağa gidin sürekli tırmanıyoruz....

ben litre hesabını bilmem şuanda izmirde gazın litresi 2.000-2.010 lira arası değişiyo şu halde (ankara ve istanbul kadar yogun değil buralarada trafik malum) şehir içi ve şehirdışı karışık büyük çogunlugu sehirdışı aracım 247 kuruş yaktı.....aşırı zorlarsan 1-2 yanına yanaşan oldumu uzadıgın zaman bu fiyat 2ye katlayabilirsin...saygılar.... sanmıyorumda bi 2,00 motor gti larmızın gazda 240tan aşagı yakacagını....
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 24 Kasım 2010, 01:08:10 »
Valla dostum ben gerçekten bendemi bir sorun var diye merak ediyorum.Hele gani böyle konuştukça :) Buyrun gelin istanbulda misafirim olun deneyelim şu istanbulda aracı ya nasıl bu kadar az yaktırabiliyorlar bir sır varsa bizde öğrenelim. Amacım sidik yarışı değil ama cidden bu araç bu kadar az yakamaz....

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 24 Kasım 2010, 01:19:00 »
Valla dostum ben gerçekten bendemi bir sorun var diye merak ediyorum.Hele gani böyle konuştukça :) Buyrun gelin istanbulda misafirim olun deneyelim şu istanbulda aracı ya nasıl bu kadar az yaktırabiliyorlar bir sır varsa bizde öğrenelim. Amacım sidik yarışı değil ama cidden bu araç bu kadar az yakamaz....

kesinlikle sana katılıyorum şehirdışı yakıtı düşürebilrisin belki ama sehiriçinde bu arac asla okadar az yakmaz gibi geliyo bana gerçekten varsa bi formülü bizde deneyelim...sorun bizde değil rahat olmak lazım...:)))
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 24 Kasım 2010, 01:55:01 »
ben ılanlarda okuyorum 1.4 sportlıne lar 25 30 kurus yakıyor dıye. babama soyledıgımde benımle dalga gectı . benden ıyı mı bıleceksın . bu arac 35 krs yakıyor en az dedı ınanmamıstım sımdı ınanıyorum . gercekten nette yazanların hepsı faso fıso bence. benım aracım 50 lıraya 100 110 km gıdıyor benzınde . gazda artık 20 krs yakıyor nerdeyse mınımum. ve 50 lıraya gıttıgım 100 km nın 1 kmsınde gazlamısımdır sadece benzınde.... ıstanbul trafıgıyle meshur bı şehır. sabah 8 ve aksam 6 trafıgıne bır cıkın bakalım . aracınız ne kadar yakıyor gorun :) koray abı bır vıdyo koymustu 55 lt mı ne yazıyordu yol bılgısayarında :)  bız 2.0 turbo leonla full depoyla 350 400 km cok kasarsak yapabılıyoruz. ama nette ben bır scırocco gordum yenı kasa. dıyorkı 20 kurus yakıyor agresıf kulllanımda. boyle bı sacmalıga ben gormeden ınanmam afedersınız :) ıstanbulda hıc bı zaman ıstıkrarlı bır sekıdle araba surulmuyor bu bı gercek. yollar bozuk oldugundan dolayı . fren gaz fren gaz. ve ısıklarda cabası . 50 m bır ışık var. suleyman abının ne yaktıgını ben bılıyorum . benım aracım da km de 40 45 yakıyor mınımum. ınanın ıstanbulda araclara yakıt yetısmıyor. ama 20 lıraya 150+ km yapanlar var sıtede. nasıl yapıyorlar bılmıyorum gercekten . sırrını bızede soyleyın ınanın yardıma ıhtıyacımız var :)
ok men 8) let s go   :halazn: