Gönderen Konu: BÖCÜK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR 2002 MODEL ÜSTÜ TAKAS OLUR  (Okunma sayısı 10955 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: BÖCÜK YENİ SAHİBİNİ ARIYOR 2002 MODEL ÜSTÜ TAKAS OLUR
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2010, 15:31:17 »
öyle yavrum meslekte azcık rütben yükselsin birde en az 100-500 kişinin çalıştığı yerde çalış
sende o baskıyı hissedersin.

dogrudur abi ama kimene senin begendiklerinden,
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2010, 16:10:03 »
 GTI ile son model araçları yollarda ağlattım ağlamadım hiç. Yakıt konusundada en kral benzinlisi gelsin 100KM de 6lt renin altında yakıyor diyemedi diyemezde anca 1200cc motorlarda bende 1600cc makina 4,5-5lt tüketim bastımı her araba nasıl yakıyorsa oda öyle yaktı..

Dizeldede Geçen ilkerle manisaya gittik geldik en fazla 50TL yakmışımdır orda birisi ile konuştuk 100TL ye zor gidip geliyoruz dedi bandırmaya burdan. Yaşı var ama yolda yeni aracı aratmayan yol tutuşu ve konforu var 80 model kaldıki ilkerin babasının JETTA sı dokunsan dökülüyor o bile o yolu katetmiş hiç korkmadan.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Ekim 2010, 12:29:31 »
GÜNCEL

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Kasım 2010, 16:25:45 »
bayram fırsatı fiyatı 4500 e düşürdüm.Güncel.

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Kasım 2010, 12:17:44 »
Takslayalım abi gell =)
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Kasım 2010, 12:32:33 »
konuyla alakasız belki ama ..... üni de okuyorum bende özel okul okulda yeni çıkan bir arabayı hemen görebilirsiniz bmw sinden mustangine kadar her araba mevcut fakat şöyle bir durum var o okuldakiler genelde arabalarıyla yani onların deyimiyle ''etiket '' olmayı amaçlayarak tek düşündükleri bu konu olduğundan arabalarıyla dünyayı himayesi altına alıcaklarmıs gibi sanıyorlar bense hiç öyle bi gayem olmadı sadece arabamı istediğim gibi oldukça bişiyler yaptım ve her yaptıgımda nedense hep konusulanda ben oldum :) nedense okujlda bütün ilgiyi çekende benim polo oldu nedenini bende bilmiyorum ama insanın bence farkını yaratması lüks arabayla olmuyo yaptıgın şeylerle oluyo benim edindiğim tecrübeye göre bu böyle :)
ADK

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 13 Kasım 2010, 12:46:24 »
O üni ye gıdıp benım mavi boncugu cekıyım bak ne oluyor ferarımı mk1 mi :D ;D ;D
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #21 : 13 Kasım 2010, 13:17:35 »
 Ferrarim olupta kaşarım olucana dökük arabam olsun Vefam olsun.. Bu Vefa her anlamda sadece araba için değil  :tamamdir
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2010, 13:18:53 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 13 Kasım 2010, 17:21:31 »
önce adam olmak lazım  bencede
ADK

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 23 Kasım 2010, 00:26:08 »
konuyla alakasız belki ama ..... üni de okuyorum bende özel okul okulda yeni çıkan bir arabayı hemen görebilirsiniz bmw sinden mustangine kadar her araba mevcut fakat şöyle bir durum var o okuldakiler genelde arabalarıyla yani onların deyimiyle ''etiket '' olmayı amaçlayarak tek düşündükleri bu konu olduğundan arabalarıyla dünyayı himayesi altına alıcaklarmıs gibi sanıyorlar bense hiç öyle bi gayem olmadı sadece arabamı istediğim gibi oldukça bişiyler yaptım ve her yaptıgımda nedense hep konusulanda ben oldum :) nedense okujlda bütün ilgiyi çekende benim polo oldu nedenini bende bilmiyorum ama insanın bence farkını yaratması lüks arabayla olmuyo yaptıgın şeylerle oluyo benim edindiğim tecrübeye göre bu böyle :)
:tamamdir :sevgi: :sevgi: :sevgi: sonuna kadar haklısın.gelde millete anlat işte.

Çevrimdışı rsumerkan

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: volkswagen golf mk1 tek kapı dizel
« Yanıtla #24 : 02 Aralık 2010, 22:43:15 »
GTI ile son model araçları yollarda ağlattım ağlamadım hiç. Yakıt konusundada en kral benzinlisi gelsin 100KM de 6lt renin altında yakıyor diyemedi diyemezde anca 1200cc motorlarda bende 1600cc makina 4,5-5lt tüketim bastımı her araba nasıl yakıyorsa oda öyle yaktı..

Dizeldede Geçen ilkerle manisaya gittik geldik en fazla 50TL yakmışımdır orda birisi ile konuştuk 100TL ye zor gidip geliyoruz dedi bandırmaya burdan. Yaşı var ama yolda yeni aracı aratmayan yol tutuşu ve konforu var 80 model kaldıki ilkerin babasının JETTA sı dokunsan dökülüyor o bile o yolu katetmiş hiç korkmadan.

aynen katılıyorum sana bende benim araba ile 46 bin km yol yaptım 1.5 sene içinde ve çok arabayı yolda ağlatmışlığım var 30 yaşında delikanlı bizim arabalar
tekrar golf mk1 yeni proje

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Aralık 2010, 09:19:48 »
GÜNCEL

Çevrimdışı mehmetcevahir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Ocak 2011, 20:48:11 »
kardeş araba hala duruyor mu ben mk3 ümü sattım da bir araba bakıyorum şöle uygun fiyata. bi de sivastayım buralara kadar gelebilecek kadar iyi durumdaysa bir görüşelim.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Ocak 2011, 10:23:03 »
araba duruyor hala ilanı olacak site murat abinin işler yogun anca telefon ile görüsürsün
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)