Gönderen Konu: Beyaz Güvercin....  (Okunma sayısı 93530 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Ynt: Beyaz Güvercin....
« Yanıtla #98 : 25 Eylül 2010, 12:00:21 »
Saol Erşan abi 2-3 gündür biraz kafa yordum bide Scırocco ilanına felan bakiyim dedim ilk baktığımda karşıma çıktı.. :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 25 Eylül 2010, 14:30:40 »
tekrar hayırlı olsun abi spoiler yandan güzel duruyorda arkadan pek hoşuma gitmedi yapmadan duramazsın bu aracıda burayada yazoyorum warsa iddaya girmek isteyen buyursun

>:D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #100 : 25 Eylül 2010, 16:56:35 »
2-3 yıl boya düşünmüyorum ama  aracın altına izolasyon yapmam lazım yoksa kışın tabanlar yıpranabilir. Sonra motor içine izolasyon yapıcam içeriye çok ses geliyor, Kaputunda orjinal geçesi var o dışarıya sesi kesiyor. Smoken far ve stop düşünüyorum. Kapı fitillerini ayarlamam lazım ama orj ama çıkma düzgün, Araba nekadar diride dursa masraflar var yok değil ön takım elden geçicek ama bu kışı belki çıkartırım coil yada coni süspansiyonla beraber köklü girerim çünki baya zorlanıyorum alışmışım sert süspansiyona bunda biraz leylek gibi oluyor. Jantalara ellemiyecem lastiklerde sıfır takılmış bringston marka çok güzeller.. Krom tampon düşündüm başta ama beyaz renkte kaybolucak diye vazgeçtim zaten fiyatlarına almış başını gitmiş tanesi yan sanayi 270€ gibi..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 25 Eylül 2010, 19:55:09 »
krom tampon guzel durur ersan abı nıye oyle dıyorsun. sonucta farların arasındakı ızgara sıyah kalmıyacakmı ? kendını bellı edıcektır krom orada sanıyorum.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı TARGET

• daima golf 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 25 Eylül 2010, 19:57:43 »
erşancığım ön takım deme bana. gitti paracıklar gitti bugün mesaiyi sanayide bitirdik. bir uğultu sesini kesicez diye 265 kağıt gitti. 115 parça 80 ustaya işçilik. 50 tornacıya 20 rot balansçıya. ama araba ip gibi gidiyor. sağ rot başı. sol rot kolu ve dış aks körüğü sağ porya bilyası. öndisk balatalarınıda sıfırladım. bir süre masraf çıkarmaz artık  :sevgi: :tamamdir
vw golf 1980 diesel GLD

URL=http://img31.imageshack.us/i/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg/]http://img31.imageshack.us/img31/152/9736a27a22fe304c3bfb014.jpg[URL=http://g.imageshack.us/im

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 25 Eylül 2010, 20:55:28 »
EEEE bu işler böledir bak ben enson dedim kapak açıp contaya bakıcam dedim işçiliği parçası 150 geçmez 500 TL uçuverdi elimden dur şunuda değişem dur şunuda düzeltelim dur şunada ayar yapalım eşşeğe ters biniveriyoz :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 26 Eylül 2010, 00:06:44 »
EEEE bu işler böledir bak ben enson dedim kapak açıp contaya bakıcam dedim işçiliği parçası 150 geçmez 500 TL uçuverdi elimden dur şunuda değişem dur şunuda düzeltelim dur şunada ayar yapalım eşşeğe ters biniveriyoz :D :D
EEEE Mk1 aşkı böyle birşey işte Mk1 demek fedakarlık sabır emek demek gerçi ben pek sabredemem Mk1 dedinmi hemen olsun anında olsun  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 27 Eylül 2010, 12:36:28 »
ee Erşan abi anlat bakalım 4 kapı dizelinin artı ve eksilerini biraz geyik yapallım...

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 27 Eylül 2010, 12:55:44 »
:) :)

4 kapı aile açısından güzel araca indi bindide rahatlık oluyor ama bizimkiler arkaya hala önden geçmeye çalışıyor orası ayrı :)  Arka koltuklar tek kapıya göre biraz daha geride buda diz mesafesi için 5cm kadar rahatlama sağlamış.. Başta ön kapıların kısalığını yadırgamıştım binip inerken direğe popoyu çarptırıyosun.. Bunun direksiyonu baya sert benim GTI la kıyaslarsan valla park manevralarında göğüs kaslarım acımaya başladı. 

Motor dersen güzelde gitmiyo işte istediğin kadar bas gaza güç sende değil motorun elinde istediğin kadar yırt kıçını ipler onun elinde :) :) Şanzıman 5 ileri o yüzden 1-2-3 baya seri kalıyor o yüzden 1. vitesi neden koymuşlar buna diye düşünüyosun çok gereksiz kalıyor 1500rpm de vites değiştirmek beni baya zorluyor işin açıkçası vites kolu elimin altında oyuncak gibi tokatla babam tokatla :) :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 27 Eylül 2010, 13:24:32 »
1500 de niye vites değişiyorsun abi :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 27 Eylül 2010, 13:29:57 »
Motor hemen sesleniyo napim devir saatide yok daha gaza dokunuyom hemen vites istiyo bende tahmini 1500rpm gibi atıyom vitesi.

Çevrimdışı filizbilgisayar2006

• Mk1 e Selam Dolaşmaya Devam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 27 Eylül 2010, 13:37:06 »
abi bunun motorru  1,6 mı  bendeki 1,6 çok aşırı seriydi ama bu araçları fazla sıkıştırmaya gelmiyor conta yakıyor

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 27 Eylül 2010, 13:37:57 »
Motor hemen sesleniyo napim devir saatide yok daha gaza dokunuyom hemen vites istiyo bende tahmini 1500rpm gibi atıyom vitesi.

1500 silkelenir abi motor  bayılıp ayılır, tecrübe kazanırsın zamanla :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 28 Eylül 2010, 04:00:46 »
basıcaksın abi :D son devirlere kadar sora atıcaksın :)