Gönderen Konu: Beyaz Güvercin....  (Okunma sayısı 93549 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Beyaz Güvercin....
« Yanıtla #112 : 28 Eylül 2010, 10:37:33 »
basıcaksın abi :D son devirlere kadar sora atıcaksın :)

Ondan sonra elime alcam demi motoru :D  Zaten yolda kaçla gittiğimi bilmiyorum körü körüne öle :D Daha bismillah arabayı hareket ettiriyom 50-60 gösteriyo :D sonra bi abanıyom allah ne verdiyse kadran ters dönücek 200 mi200 hakgetire :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 28 Eylül 2010, 10:46:36 »
hohoho arızalımı abi kadran :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 28 Eylül 2010, 11:56:02 »
basıcaksın abi :D son devirlere kadar sora atıcaksın :)
Sende Mami'den öğrendiklerini söyleme olm Mami GTI'cı alıcaksın sonra sende eline motoru  :p
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 28 Eylül 2010, 12:42:06 »
Ondan sonra elime alcam demi motoru :D  Zaten yolda kaçla gittiğimi bilmiyorum körü körüne öle :D Daha bismillah arabayı hareket ettiriyom 50-60 gösteriyo :D sonra bi abanıyom allah ne verdiyse kadran ters dönücek 200 mi200 hakgetire :D

:D ben öle kullanıorum hoşumada gidio ama her zmn değil...

Sende Mami'den öğrendiklerini söyleme olm Mami GTI'cı alıcaksın sonra sende eline motoru  :p

alıntı yapmam kimseden. bu güne kadar almadıysak bişi olmaz aslanım..  ;) hem giden motor olsun...
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2010, 12:47:38 Gönderen: burak.akın »

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 28 Eylül 2010, 14:18:36 »
Çok cesaretli gördüm seni Burak , boş zamanlarında motor kucaklama antremanlarımı yapıyorsun ;D, kıyma güzelim motora  ;)
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 28 Eylül 2010, 15:44:53 »
Çok cesaretli gördüm seni Burak , boş zamanlarında motor kucaklama antremanlarımı yapıyorsun ;D, kıyma güzelim motora  ;)
Aynen aga  çok emin konuştun benim babamda çok emin konuşuyodu bizim MErcoya bişey olmaz diye ikizim gibi doğal felaket bindi üzerine şimdi motor indiriliyor  :D Aman diyim dikkat et benim kötü bişey söylediğim yok sakın yanlış anlama aga  ;)

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 30 Eylül 2010, 15:05:15 »
Ersan abı,

Benımkı gene turbolu ben napıyım :) bende GTi var bırtane bahsetmıstım ya onu calsıtıdım kecı gıbı.ama dıreksoyon gti cok hafıf neden oyle ne farklıgı var acaba?

bırde sana bırsey sorucam gti fren balatalı dıkdortgen tarzı bırseymı onları benım gtd gecırebılıırm
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 30 Eylül 2010, 16:06:08 »
Valla mk1 lerde 2 tip kutu var çok tur ve az tur. GTI a çok tur konmuş o yüzden daha yumuşak ve daha az alanda manevra yapabiliyor. Az turlu hem ağır oluyor hemde daha geniş bir alan istiyor dönmek için şuan benim beyaz güvercinde az turlu 1-2 aya göğüs kaslarım güçlenir adapte olurum buna :D :D

GTI ların Fren sistemi farklı cahit takıcaksan komple takıcaksın.. Westinghosue,Merkez,Disk,Kaliper ve balatar ile birlikte. 80 sonrası GTI lerin Kaliper, disk ve balata sistemi mk2 mk3 mk4 aynıdır hemen hemen.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #120 : 30 Eylül 2010, 20:04:55 »
Valla mk1 lerde 2 tip kutu var çok tur ve az tur. GTI a çok tur konmuş o yüzden daha yumuşak ve daha az alanda manevra yapabiliyor. Az turlu hem ağır oluyor hemde daha geniş bir alan istiyor dönmek için şuan benim beyaz güvercinde az turlu 1-2 aya göğüs kaslarım güçlenir adapte olurum buna :D :D

GTI ların Fren sistemi farklı cahit takıcaksan komple takıcaksın.. Westinghosue,Merkez,Disk,Kaliper ve balatar ile birlikte. 80 sonrası GTI lerin Kaliper, disk ve balata sistemi mk2 mk3 mk4 aynıdır hemen hemen.
benim araba evin önünden dönüyodu, ama babamınki dönmüyo mesela cadde üzerinde.

arabamı özledim ya :(

Çevrimdışı cery

• JDM - German
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 30 Eylül 2010, 21:29:22 »
erşan abi yeni gördüm wallaha konuyu. sen de bizim kervana katılmışsın :) hayırlı olsun

direksiyondan biz de çok çektik ama sonunda yumuşatmayı başardık biz :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 30 Eylül 2010, 21:38:03 »
Heya mk1 olsun gönüller bir olsun. :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 03 Ekim 2010, 11:17:15 »
HAni foto ya bide şu başlığı değiştir güvercin değince ya aklıma Serçe ya Şahin Yada ANADOL geliyo başka isim bul şöyl jan janlı bişeyler  :D

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 03 Ekim 2010, 11:21:01 »
bide şu başlığı değiştir güvercin değince ya aklıma Serçe ya Şahin Yada ANADOL geliyo
Süperdi :D :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #125 : 03 Ekim 2010, 15:54:44 »
 ;D ;D Kaldı artık adı öle yapçak bişey yok. Beyaz güverci kara duman atıyor ama olsun artık :D :D