Gönderen Konu: Herkeze Selam...  (Okunma sayısı 19174 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Herkeze Selam...
« Yanıtla #14 : 16 Eylül 2010, 15:18:46 »
Biri banamı seslendi he hö ne neloldu :P :P Hoşgeldin geçmiş olsun allah kurtarsın :D :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Eylül 2010, 16:44:21 »
doktorda geldi hastaliginin ne kadar ileri derecede oldugunu anlar simdi ve teshisi koyar  merak etme ;D ;D ;D . saka biryana aramiza hosgeldin dogru adrestesin  :tamamdir

Çevrimdışı Molev

• Life mk1 Life
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 16 Eylül 2010, 19:09:23 »
Hepinize tesekkür ediyorum doktor yardım...!!! weber'i getir nefes alamıyorum :):) hepinize çok teşekkür ediyorum vw ne güvenmemin tek sebebi ilk arabamız 97 model transporter 2.4 dizel ctyvan 2008 de almıştık o arabanın tadını hala unutamıyorum o zaman dedim adamlar ARABA yapıyo diye arabada konfor var yakıtta çok cimri bide 2.4 motor var arabayla duvara vurmuştu babam aldı eline çekici tak tak düzeltti parmak kalınlığında kaportası var arabanın baska arabaya aynı muameleyi uygulasan :) sonuc felaket bu yüzden vw ye güveniyorum sizleri takip ediyorum hani beni evlatlık edinin arabanıza bakıyım sadece yeter... :):)

Çevrimdışı Molev

• Life mk1 Life
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 16 Eylül 2010, 19:15:22 »
Hoşgeldin kardeşim Valla mk1 de seviyorum de veya özellikle Mk1 hastalarının ilk söyllediği HASTASIYIM bu arabanın.. Deliyim gibi çümleler kur bizim için sende bizdensin demektir :) İnşlhh gönlüne göre aracını bulur alırsın işte asıl aşkı gör :)

:) Aynen Muhammet abi yolda pederle görüyoruz arabanın arkasına yapışıyoruz öle arabayı takip ediyoruz :) Adamıda hastası yaptım alıcam bitane sen dışını yapıcan diyo bende motoru full nikelaj kaplattırcam diyo :):) jantımızıda seçtik modeli filan hazır araba 1.6 gti olucak 3 kapı mat siyat mat beyaz jantlar mat beyaz logo felan kafamızdaki bütün hersey hazır işte bekliyoruz Bismillah demeyi .. :)

I Love This MK1 <3

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 16 Eylül 2010, 19:54:27 »
Peki aday gerçek  mk1 gti varmı şuan listenizde.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 16 Eylül 2010, 21:33:32 »
Bu aralar sahibindende mk1 gti lar artışta çoğuda k-jetli bir incele derim.
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 16 Eylül 2010, 21:48:11 »
1800cc DX GTI Çürük toplanması çok zor en son resimlerini gördüğümde benzin deposu bir su bidonu idi ve kaputun altındaydı :)
Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / SaTıLıK MacHinee!!!! sahibinden.com'da

Bu araç bizim forumdan satılık buda DX ama gidip görmek isteyen 2 arkımız kapıdan geri çevrildi ve araç çalışmıyor yatıyor.
Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / Fiyat Düştü Meraklısına DX Motor 1, 8 Gti Mk1 Efsane Güncel İlan sahibinden.com'da

Buda 1800cc DX LPG var aradık sorduk k-jet ne dendi :)
Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / ACÄ°L SATILIK sahibinden.com'da

1600cc EG enjeksiyonlu ama LPG var benzinde gidiyor ama 60krş yakıyor :) O yüzden LPG var yollayın bana ben ayar çekerim :)
Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / MERAKLISINA ORJÄ°NAL 1982 GOLF MK 1 1.6 GTI sahibinden.com'da

Buda 1600cc EG orjinal maşşallah diyelim toplu duruyor düşünülebilir favori GTI lardan lafımız yok.. Ama motor baya paspal biraz temizlik istiyor. :)
Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / GOLF MK1 GTÄ° 1981 modeL...... sahibinden.com'da

1600cc EG karb. LPG li bizim forumun araç.
[url]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-farkli-bir-mk1-gti-30506902/detay?keyword=gti[/url%]

Apachi golf. Kasa ve donanım 78 ama motor 86 EV.
[url]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-golf-1-gti-satilik/detay?keyword=gti[/url%]

Buda bizim forumdan inadına orj. GTI satılık değil seyirlik :P
[url]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-inadina-gti-31001014/detay?keyword=gti[/url%]

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 16 Eylül 2010, 21:52:38 »
ilk linkteki karbüratörlü erşan abii  ;D

alacaksan bu ideal bence :D Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / GOLF MK1 GTÄ° 1981 modeL...... sahibinden.com'da masraf yapmayada müsait değer :>
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2010, 21:54:34 Gönderen: ercijuana »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Eylül 2010, 22:10:48 »
Aslında 2000TL verilip direk sanayiye sokulup baştan yaratılabilir ama dediğim gibi 2000 den yukarı vermek biraz pahalıya kaçar sonuçta en az 4 bin harcıyacaksınki kendine gelsin bu..

Volkswagen / Golf / 1.6 GTi / SaTıLıK MacHinee!!!! sahibinden.com'da

« Son Düzenleme: 16 Eylül 2010, 22:13:51 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 16 Eylül 2010, 22:32:32 »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 17 Eylül 2010, 00:00:34 »
  ;D ;D Onunda kalbi yeni.
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2010, 00:01:38 Gönderen: Mk1GTI »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 17 Eylül 2010, 00:08:49 »
hosgeldın . baya acık sozlusun  adas. en guzelı ;)
hosgeldın ıyı forumlar. bende mk1 yok ama sende benım arkadaslıgımı kabul edersın heralde :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı Molev

• Life mk1 Life
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Eylül 2010, 01:40:11 »
hosgeldın . baya acık sozlusun  adas. en guzelı ;)
hosgeldın ıyı forumlar. bende mk1 yok ama sende benım arkadaslıgımı kabul edersın heralde :)

Başın gözüm üstüne adasım ne demek...

Su anda üniversite olayım olduğu için su sıralar araba alamıcam ama biraz hesabımı doğrultayım bizimkilerinde aklında var bu gün alalım desem alıcaklar ama bakım felan resto operasyonu için yeterli kaynak yok ben birazdaha beklicem sansımı zorlıcam zamanı var geç olsun güzel olsun... :) Tek sıkıntım ben sürüngen mk1 istiyorum dışı cillop gibi olucak motor gücü o kadar önemli değil bnm için hız meraklısı değilim amac araba kız gibi olsun yere yakın olsun bide almanyadan work equip 01 kodlu jantı nası getirebilirim o çok kafamı yoruyo bide alıcağım arabamı ne kadar yere yakın tutabilirim ki arabada yükseklik ayarlı amortisör mutlaka olucak... :)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 17 Eylül 2010, 11:24:54 »
Öncelikle Hoş geldiniz. Burada Ne olursanız olun Apaçi olmadıktan sonra sizi herkez çok sevecektir buna inanıyorum. :tamamdir

Erşan abinin Gösterdiği Gri araba gerçekten masraflı bir araba. (Eğer masraf etmek istiyorsan al derim.) Ama akılda gerçekten birkaç Soru işareti bırakıcak gibi,
Söyle açıklıyayım;

Araca arkadaş 1979 model demiş ve Erşan abi 1800cc DX demiş 1979 ? DX ? Sanırım  Model yanlış seçilimiş olmalı veya Gümrükte hata olmuş olabilir.
Araç Sağ önden hasarlı Bu Aşikar. Aracın muaynesi yok, Tüp işlenmemiş ve Daha önemlisi araçta K.Jet yok. Bunlar biraz sorun açabilir.
Sonra Şasi çok önemli bu arabada Şasinin çürümüş olacağı kanısındayım. İnşallah yanılıyorumdur.Araç Sanırım Şanslı Mk1 lerden biri, Kamei bodk Kit e sahip bu bir ayrıcalık Eğer Body Kiti kullanmak istersen. Bence Bi 2.defa düşün derim. Ama Gerçekten Mk1 hastası bir arkadaşımızssan ben al derim ? Neden ? Gerçekten kurtarılmaya ihtiyacı var ve Seni bekliyor olabilir !

Benim yorumlarımlarım bu kadar. Her Ne kadar Erşan Hocam Kadar bilgili ve tecrübe sahibi olmasakta onun Öğrencileri olarak bilgi dahilimizde yorumlarımızla herzaman yanında olacağız.İnşallah gönlüne göre bir Mk1 bulabilirsin.

Saygılarımla Birkan..
Kılıçoğlu Garage.