Gönderen Konu: Jant Boyatma hakkında bir soru  (Okunma sayısı 9938 defa)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Jant Boyatma hakkında bir soru
« Yanıtla #14 : 04 Eylül 2010, 17:57:04 »
Beyazdan başşka renk ejderha yeşili arabaya yalan olur.Beni dinle :) Jantlar beyaz, kaliperler kırmızı, şeritler kırmızı, ön logo kırmızı, sinyal takımını komple karart siyah yap, VR 6 karlık al :) Bunlardan sonra o arabaya dönüp bakmazlarsa parasını ben vericem yaptıklarının dermişim :):):)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Eylül 2010, 14:58:20 »
Beyazdan başşka renk ejderha yeşili arabaya yalan olur.Beni dinle :) Jantlar beyaz, kaliperler kırmızı, şeritler kırmızı, ön logo kırmızı, sinyal takımını komple karart siyah yap, VR 6 karlık al :) Bunlardan sonra o arabaya dönüp bakmazlarsa parasını ben vericem yaptıklarının dermişim :):):)
Süleyman abi aklımda ya beyaz yada nikelaj gibi parlatılması arasında iki tane düşüncem var :) VR6 karlık da var ama logosuz panjur için kararsız kaldım :) bayramdan sonrada sislerimi taktırıcam ama bakalım :)
-06YBV34 1997 Golf 3 1.6 Sportline- Seni unutmayacağım...

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Eylül 2010, 13:34:06 »
Ben 50 yere baktım benim jantı 51'inci de aldım biraz gezersen bulamayacağın jant yok hiç acele etme jantını sıfır al sendekileride bişeye saydır yada kışın kullanmak için kış lastiklerini tak sonra kışın ana-baba günü olur paranla rezil olur lastikçide 5 saat beklersin söktak yapsınlar lastikleiri değiştirmez bi de balans parası vermezsin paran varsa sakla derim benim jantlara bak beğenirsen böyle bişiy al ama bence de yeşil arabaya beyaz daha şık olur beyaz bi jant bul çevresini bulamayacağın için yeşile oya aracınla aynı renk olsun sonra dikiz aynası çıta marşpiyer felan onlarıda beyaza vur hatta bi spoiler al o da beyaz olsun cesur olursan dikkat çekmek kaderin olur kardeş

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 25 Eylül 2010, 15:30:40 »
jant değişimi beni aştığı için boyatma olayını düşünüyorum... araban aslında tam benim kafadan stopları karartma güzel bi spoyler işte bukadar ama benim araç yeşil olduğundan biraz düşünme payı çok oluyor :/

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Eylül 2010, 22:03:45 »
teşekkür ederim kardeş ama yeşil'e sarı yada yeşile beyaz hatta yeşile cart bir turuncu iyi gider sonrasını yaparsın zaten ille boyatıcam diyorsan onu zımparalatman lazım onu yapacak usta da sanmıyorum bulasın çünkü zor iştir parası da işe gre azdır o nedenle Allah kolaylık versin senin iş senin istediğin şekilde aylar sürer gibime geliyor

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Eylül 2010, 02:57:34 »
ne kadar doğru bilgi bilmem ama arkadaşım 106'sının jantlarını 50liraya boyatmış :S

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2010, 03:14:10 »
O üsten boyamadır ;) Normalde aynen kaporta gibi önce boyayı söküyolar sonra macun vs. işçilik var yani... İStanbulda ortalam 4 jant ı 200 e boyarlar.

Çevrimdışı emreyazici

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Eylül 2010, 03:22:37 »
O üsten boyamadır ;) Normalde aynen kaporta gibi önce boyayı söküyolar sonra macun vs. işçilik var yani... İStanbulda ortalam 4 jant ı 200 e boyarlar.
üstten boyama iş görmez mi?

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Eylül 2010, 03:31:14 »
Ne kadar para okadar köfte :D

Çevrimdışı stalkerr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 26 Eylül 2010, 23:51:38 »
arabanın kaportadaki kırmızı şeeritleri bence geç....arabanın jantları kaliteli araba boyaları ile kendinde boyayabilirsin elinde takımın varsa...mesela arabamın jantlarına kırmızı şeritleri ben kendim çektim balataları kendim kırmızıya boyadım aşağı yukarı 1 senedir kullanıyorum herhangi bir bozulma söz konusu değil..gidipte 200-300 lira jant boyası için verme bence (araba boyası 35 tl)....saygılar....
22 Mayıs Pazar - İzmir buluşuyor...