Gönderen Konu: Herkeze Selam...  (Okunma sayısı 19137 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Herkeze Selam...
« Yanıtla #42 : 19 Eylül 2010, 15:52:59 »
Ulen ankaraya kız verdik kızmı alcaz :D Yollarda dikkatli ol bizim maverick ankarada artık :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 19 Eylül 2010, 15:56:11 »
hangi semtte olduğunu biliyor musun patron?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 20 Eylül 2010, 00:17:38 »
Ah beya Bursa'ya geliyosun hiç arayıp sormuyosun  :bekleriz: Bi aralar çok temiz bi GLS vardı 1.5 otomatik bordo dört kapı çok temiz bi araçtı tam senik en son gördüğümde üzerine 16'lık apachee gibi nikelaj jant koymuşlar onun dışında arabada 1 tane fazla aksesuar yok full orjinal nasıl bişey bakıyosun GTI Coupe mi ?
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 20 Eylül 2010, 16:04:33 »
Artık el ilanı bastırmayı düşünüyorum MK1 hakkında küçük bir broşür.Yolda trafikte durdurupta araba hakkında bilgi almak isteyenler çoğaldı çünkü  ;D ;D ;D Çoğu vatandaşın ilk sorduğu soru abi parçalarını nasıl buluyorsun oluyor.Aksarayda zebillah gibi her parçası var dediğimde şaşırıyorlar.Bir tanesi bana abi bu memlekette en çok tutan modellerden murat124 ün bile artık parçası bulunmuyor dedi.Milletin gözü korkuyor bizim araçlardan.parçası bulunmaz deyip kesip atıyorlar herşeyden evvel.Soranlara aksarayda mekanik parçalarının tamamının bol ve çok uygun fiyata bulunduğunu söylediğimde çoğu hala inanmıyor bana.Aslında bizim MK1 sevgisini dahada yaygınlaştırmamızı engelleyen ufak ama önemli bir faktör araçlarımız hakkında toplumun ön yargıları.Yoksa eminimki bugün Mk1 lere ve klasikleşmiş VW lere toplumun bakış açısı çok daha farklı olacak kanatindeyim.Soruya bak Parçası bulunuyormu?yok bulunmuyor bizim araçların hepsi hayalet araba eksik parçaylada hareket edebiliyor  ;D ;D ;D

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 21 Eylül 2010, 17:13:56 »
concept car deseydin sadece bende var bundan :D