Gönderen Konu: cabrio tente ve tampon-karlık  (Okunma sayısı 10275 defa)

Çevrimdışı algin

• Profili Görüntüle
cabrio tente ve tampon-karlık
« : 22 Ağustos 2010, 16:33:01 »
Merhaba,foruma yeni katıldım.1979 model bir golf mk1 cabrio yu toparlamaya çalışıyorum.forumları gezdim ama tente tamiri yapan ya da satan bir adrese rastlayamadım.bu konuda acilen yardıma ihtiyacım var.ayrıca tamponları değiştirmeyi düşünüyorum.tampon karlık vs.ihtiyacım olacak.bunlarla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan,satıcı-imalatçıların link,adres,telefon bilgilerine sahip olanların yardımını istiyorum....şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: cabrio tente ve tampon-karlık
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2010, 17:14:38 »
hoşgeldiniz.aracınızı otomobilim bölümünde fotoları ile tanıtırsanız çok seviniriz.tente ile ilgili olarakta tr de orjinal yapan yerler var ama fiyat olarak çok pahalı,ayrıca kendi aracımdan çıkan tampon ve marşpiyerlerimi 2 gün önce bursaya sattım :-[

Çevrimdışı algin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2010, 21:26:06 »
eksantrik yatağını bulamadığım için araba izmir'de yani aldığım yerde kaldı.17 gündür o işi çözüp de Denizli'ye getiremedik.sanırım bu hafta motoru kapatıp aracı yürütebileceğim.aracın ruhsatını da akıllının biri cebinde almanya'ya götürmüş:)))bir yandan onu bekliyoruz.bu nedenlerden dolayı aracın fotosu yok.zaten ben de unuttum neye benziyordu:) tamponlara gelince,kaçırdığıma çok üzüldüm.yanlış hatırlamıyorsam tek tampon ilanı vardı sizin.favorilerime eklemiştim 2 saat kadar önce baktım satılmış.nasip değilmiş.250 tl yazıyordu.peki yaptırabileceğim ya da alabileceğim bir yer var mı?sizin aldığınız yer olabilir mesela.

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Ağustos 2010, 12:17:46 »
ben ankarada lec sport diye bi fiber ci ye yaptırmıştım çok herhalde 5 yıl olmuştur.hala yaparmı bilmem.en iyisi sizin olduğunuz yerde yaptırmak.bu arada tamponların geri gelme ihtimali olabilir belki.

Çevrimdışı aylanc3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2010, 08:21:43 »
peki yaptırabileceğim ya da alabileceğim bir yer var mı?sizin aldığınız yer olabilir mesela.
Dostum, hala izmirdeysen üçüncü sanayi sitesinde "Arzum design" veya eski adıyla "Arzum Nikelaj" var. onlar harikalar yaratıyor arzumdesign adında web sayfaları da var ama o sayfada hep yeni araçları göstermişler.
EFSANELER ASLA ÖLMEZ, SADECE ŞEKİL DEĞİŞTİRİR

Çevrimdışı algin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2010, 22:12:56 »
teşekkürler....cuma izmirdeyim mutlaka uğrarım...

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2010, 12:18:36 »
tente konusunda benımde yardıma ıhtıyacım var edırnede yanı yasadıgım yerde yapıyorlar 0 dan orjınal gıbı oluyor ama 1500 tl fln ıstıyorlar sımdı sadece tamır ettırmekle yetınmelıyım

Çevrimdışı mk1 2.9 vr6

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2010, 16:15:42 »
asagidaki linklerde 3 cesit tente fiyati var ki bende bunlardan birini alicam. bence  orda 1500 tl falansa bunlar cok uygun. saticiya email gonderin ve kargo fiyatini da ogrenin. hadi kolay gele  :tamamdir

VW Golf MK1 Black Vinyl Convertible Soft Top Hood on eBay (end time  22-Sep-10 01:44:49 BST)

VW GOLF MK1 CLIPPER CONVERTIBLE BLACK MOHAIR HOOD on eBay (end time  17-Sep-10 22:08:39 BST)

VW GOLF Mk1  SOFT-TOP  ,HOOD ,CONVERTIBLE , CABRIO on eBay (end time  18-Sep-10 18:24:25 BST)

Çevrimdışı algin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2010, 19:57:18 »
   teşekkürler.....ilk linkteki satıcıyla epey mesajlaştım.sonuç mesajını bilgi olsun diye yazıyorum...(Thank you for the information. The prices are as follows (excluding VAT) 1) Hood £90 2) Postage £69 for a 10 day service 3) Cable set (if required) £22. Regards Tina) ...toplam 181£ yani 425 lira gibi bir rakama bana teslim olacak.Denizli'de de sanırım 600 tl gibi yenisini yaptırabileceğim.ancak ucuz yollu bir tane denk getirmeye çalışıyorum (ineğin biri 37 euro ya elindekini iskeletiyle sattı,ama türkiyeye yollamayı kabul etmedi,sinirden dolayı aramaya ara verdim :))

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2010, 21:23:33 »
 İyi güzelde bunların TR ye girme sorunu var işte. Satan fitma olursa çoğu yollamıyor ama şahıs olursa sorun değil veririm kargoya sorun olursa beni alakadar etmez diyor zaten. Tente iskeleti ile gelmesi zor olur anca brandayı alırsanız sorun çıkmaz ama dediğim gibi bizim gümrüğümüz muallakta %50 şans olayı var.  Kıbrıs için sorun yok ama TR dedimi ambargo ağır basıyor.  :bekleriz:
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2010, 21:12:12 »
Sagol kardesim tr de yok mu bulamaz miyiz acaba ya yada en temizi tenteyi sokturup 0 dan kendi istedigin gibi yaptirmak

Çevrimdışı algin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 06 Ekim 2010, 01:14:30 »
tente işini çözdüm gibi.150-200 euro gibi maliyeti olacak bana....isteyen arkadaşlar olursa bana mesaj atsınlar.ilave sipariş vereyim...tercih ettiğiniz bir şekilde de güvenli satış yaparım...

Çevrimdışı algin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 06 Ekim 2010, 01:15:15 »
[email protected] mail adresime de mesaj atabilirsiniz

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 06 Ekim 2010, 21:02:11 »
Bize toplam ne kadara mal olucak ? Bnimde 0 tenteye ihtiyacim var eger fiyat uygun olursa bana da getirebilir misiniz ?