Gönderen Konu: golf 4 sekman attıktan sonra güç kaybı yardımm  (Okunma sayısı 5976 defa)

Çevrimdışı speed3x

• Profili Görüntüle
golf 4 sekman attıktan sonra güç kaybı yardımm
« : 06 Ağustos 2010, 22:59:02 »
Slm arkadaşlar 2001 model comfortline aracıma yaklaşık 1400 km önce sekman attırdım çok yağ kaybı oluyordu artık sıfıra düştü.. Ama araçta alt devirlerde güç kaybı hissediyorum sanki bişey aracı tutuyor gibi geliyor hantallaştı, sizce bu normalmi yada daha sonra düzelirmi araç çekmiyor gibi geliyor hızlanmıyor... Herkeze teşekkürler
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2010, 23:03:28 Gönderen: speed3x »
HAYATIM KARANLIK YERLERDE GEÇER

Çevrimdışı golge

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 4 sekman attıktan sonra güç kaybı yardımm
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2010, 23:11:37 »
zamanla alışır derler ama. yaptırdığınız ustaya sorun bence
.../-----------------\...
../__________ ___\..
./[__]======[__] \. |\_______________/| |_\_____________/_| 
       my golf is my passion

Çevrimdışı speed3x

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2010, 23:28:33 »
dostum usta yağı erken değistir birazda arabayı sıkıştırma normaldir dedi ama benim kafama takılıyor

Çevrimdışı 1sea

• tüm dostlara slm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2010, 00:24:12 »
katalitik tıkalı olabilir, segmanı servisdemi yaptırdın, yoksa dışardamı, g28 devir sensoru arızası veriyormu Benzin filitren ne zaman değişti altta olan buyuk,
bujiler değiştimi orjinalmi tırnak sayısı ve aralık önemli.arabayı rampa aşağı sal hızlanıyormu neden frenlerin sıkabilir.dısklerdeki pistonlar zamanla pass yapabilir.
bujı kablolarında proplem varmı.rot ayarların tamammı. bunların bir tanesi bile hızlanmanı etkiler kolay gelsın geçmiş olsun :)
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2010, 00:27:31 Gönderen: 1sea »
ASLAN BESLEYEN YEMİNİ HASAP ETMEZ

Çevrimdışı speed3x

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2010, 16:51:32 »
katalitik tıkalı olabilir, segmanı servisdemi yaptırdın, yoksa dışardamı, g28 devir sensoru arızası veriyormu Benzin filitren ne zaman değişti altta olan buyuk,
bujiler değiştimi orjinalmi tırnak sayısı ve aralık önemli.arabayı rampa aşağı sal hızlanıyormu neden frenlerin sıkabilir.dısklerdeki pistonlar zamanla pass yapabilir.
bujı kablolarında proplem varmı.rot ayarların tamammı. bunların bir tanesi bile hızlanmanı etkiler kolay gelsın geçmiş olsun :)
segmanı özel bi serviste tanıdığım bi ustada yaptırdım orjinal segman attı.. devir sensörü arızası falan vermiyor ama araç yapıldığında ustanın söylediği egzantirik okuyucusu diye birşey var o değişti.bujilerde değişti ama hangisini taktı bende tam bilmiyorum. Benzin filtresi falan değişmedi ama araç lpg de aynı şekilde tutuk. Buji kablolarından birisi bobin çıkışında atlatıyordu onuda kendim bantladım yanı yenisini almadım şu anda onda sorun yok rot ayarları nasıl onuda bilemiyorum bi daha göstermem gerekecek sanırım işin kötüsü aracı başka bir ilde yaptırdım aynı yere gitmem şu an imkansız.. Katalitik tıkalı olduğu zaman araç dizel gibimi çalışır biraz gürültülü çalışıyor ama nedeni o olabilirmiki... İlgin için teşekkürler dostum saol
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2010, 16:55:21 Gönderen: speed3x »

Çevrimdışı PROshield

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2013, 17:51:22 »
Rodajdan sonra aynı sıkıntıyı yaparsa tekrar açtırırsınız bırde katalitik kontrolu yaptırın tıkalı olabılır ;)

Çevrimdışı DenQ

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2013, 18:23:46 »
Rodajdan sonra aynı sıkıntıyı yaparsa tekrar açtırırsınız bırde katalitik kontrolu yaptırın tıkalı olabılır ;)
konu hortladı :) 2010 senesinden kalma.