Gönderen Konu: 6N Polo ma Hoparlör Alıcam Tavsiyeleriniz  (Okunma sayısı 4515 defa)

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
6N Polo ma Hoparlör Alıcam Tavsiyeleriniz
« : 29 Temmuz 2010, 00:38:28 »
Arkadaşlar merhaba;

Arabamın sağ ön kapısındaki hoparlör patladı, yeni hoparlör alıcam tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar...? Arabamda amfi vs... bişy yok orjinal ses sistemi var... ::) tavsiyelerinizi ona göre yaparsanız sevinirim...

ilginiz için şimdiden teşekkürler ;D

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Ynt: 6N Polo ma Hoparlör Alıcam Tavsiyeleriniz
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2010, 12:25:24 »
benim eski yadigarın da patlamıştı 50 liraya bmwnin kini takmıştık. başka markaların oluyor haberin olsun
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2010, 14:15:23 »
bana kalırsa öne değilde arkaya yüklenmen daha iyi olur.ayrıca ben 150 TL verip aldığım sony'den acaip memnunum (üzerinde xplod +100db yazıyor)Arkaya iki tane kamasonic oval hoparlör,önlerede komponent taktım.ne amfi var ne bişey ama ses süper.tavsiye ederim  ;)
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2010, 20:03:38 »
Marka, model, tek yollu - iki yollu olarak tavsiyeleriniz ne olur peki???

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2010, 10:55:47 »
marka olarak dinleyip al derim, zevk işi sonuçta bu ve her markanın sesi farklıdır. Aracında amfi yoksa en iyisi 3 veya üstü yollu bir hoparlör takımı alman olacaktır. Yüksek sesle müzik dinliyorsan RMS değeri yüksek bir hoparlör alman hoparlörü patlatma ihtimalini düşürür.