Gönderen Konu: Nedir Benşim Bu yagmurlu havalardan cektigim  (Okunma sayısı 7892 defa)

Çevrimdışı scarfaxe

• Profili Görüntüle
Nedir Benşim Bu yagmurlu havalardan cektigim
« : 26 Temmuz 2010, 23:54:36 »
Arkadaslar Polo 6K Classic Aracım var aractan cok memnunum ama yagmurlu havalarda arac gidiyor yerine titrek bir polo geliyor en son serviste buji ve buji kabloları değiştirdik akü saglam aracın beyni muhafaza kutusu saglam su sızdırcagını zannetmiyorum aracın problemini vidosunu cektim koydum vallahi benzin gostergesi,devir saati yag gostergesi kısaca tüm gosterler cıldırıyor...bu gidisle poloyu satıcam gibi....unhappy
videoyu ekledim eğer kusur etti isek adminlerden affola
*.saati de kendisi 0 lamaktadır
bunu birde benzin pompasından yaparmı :t
Araba | İzlesene.com

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nedir Benşim Bu yagmurlu havalardan cektigim
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2010, 00:00:21 »
gosterge panelınde bı nanelık olmasın? veya yamurlu havalarda dıosun,bı yerden baglantılarına yada kalorıfer? havalandırma? borularından falan ıcerıye su gırıyo olmasın? tahmın? ???
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı scarfaxe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2010, 00:22:35 »
kuru havada bir durum yoktuhersey normal  sadece yagmurlu havalarda birde bu arac sabitken yani gündüz hiç calıstırmamıstım akşam bir yere gidecek olduk bu durum olustu..

Çevrimdışı scarfaxe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2010, 00:24:56 »
su alabilecek yerleri kontrol ettim kapu actım buji vs su alabilecek yerlere baktım hereri kuru idi titizimdir o konuda ama nedeni anlamıs değilim

Çevrimdışı barkit

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2010, 00:37:37 »
bence aku baglantılarını,şase bağlantı yerlerınede bı bak? sızan su şasede sıkıntı yaratabılır,benım basıma rekord da geldı,tam şase almadıgından benzıne gecmıyodu araba sarsıntıdan şase ledıgımız yerden gevsemıs şase almadıgından calısmıyodu geçiş  otomatıgı,aklıma baska bı yer gelmıyo,jıkle platın meksefe yada dıstırıbıtor dıcem ama pololarda sıstem nasıldır bı fıkrım yok  :(
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2010, 14:58:54 »
sigorta kutusuna su gidiyor bir yerlerden,nemelendiği için göstergeler sapıtıyor bir elektrikçiye göster muhtemelen kaput açma telinin ordan alıyordur.

Çevrimdışı barkit

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2010, 16:03:40 »
mantıklı ;)
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı scarfaxe

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Temmuz 2010, 16:56:26 »
bu akşam iş cıkısı sasmaz vw elektrik ustasına götüreyim ne diyecekler bilgileri paylaşırım yarına

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2011, 16:31:56 »
sigorta kutusuna su gidiyor bir yerlerden,nemelendiği için göstergeler sapıtıyor bir elektrikçiye göster muhtemelen kaput açma telinin ordan alıyordur.
:tamamdir

kaput açma telinin 2 tane contası var biri kaputu kaldırınca telin çıktığı yerdeki bir de aracın yağmur kanalının içinde oaradaki conta çıkmışsa ön camın altındaki ızgara sökülecek silecek motorunun arkasında kaldığı için ozmo çok güzel bir nokta yakalamış
oradan kaput teli aşağıya kadar iniyor sigorta panelinin yanından aşağıya kaputu açma koluna kadar oradaki rölelere de su gelebilir dikkat edin arkadaşlar tarif 9n için diğerleri farklı olabilir  kolay gelsin
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2011, 23:23:04 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı olek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Haziran 2011, 23:10:11 »
EVET DOSTLAR BENDE DE YAĞMURLU HAVALARDA SOL SİNYAL HIZLI HIZLI YANIYOR.YANİ KURU HAVALARDA TİK TAK NORMALAMA YAĞMURLU HAVALARDA TİK TAK TİK TAK SERİ.SİGORTAYA SU MU SIZIYOR?

sol tarafta : ön , kapı yanı ve arka olmak üzere 3 tane sinyal var. muhtemelen biri su alıyor ve kısa devre yapıyor. kısa devre yapınca diğer 2 si çalışıyor. diğer 2 si çalışınca da böyle hızlı hızlı çalışır. zamanlama şaşar..

Çevrimdışı kerim_dikmen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2011, 23:19:57 »
senin beyin uç muş be kardeş
kerim_dikmen

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Haziran 2011, 00:53:22 »

[/quote]
Arkadaslar Polo 6K Classic Aracım var aractan cok memnunum ama yagmurlu havalarda arac gidiyor yerine titrek bir polo geliyor en son serviste buji ve buji kabloları değiştirdik akü saglam aracın beyni muhafaza kutusu saglam su sızdırcagını zannetmiyorum aracın problemini vidosunu cektim koydum vallahi benzin gostergesi,devir saati yag gostergesi kısaca tüm gosterler cıldırıyor...bu gidisle poloyu satıcam gibi....unhappy
videoyu ekledim eğer kusur etti isek adminlerden affola
*.saati de kendisi 0 lamaktadır
bunu birde benzin pompasından yaparmı :t
Araba | İzlesene.com

Beyin muhafaza kutusu sağlam demişşin ama içini açıp baktınızmı ? Bakmadıysanız mutlaka kontrol edin su almış olabilir.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #12 : 11 Kasım 2011, 16:45:30 »
Yarabbim sen koru bizi böyle arızalardan. Göstergeler çıldırmış gerçekten...
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Kasım 2011, 13:25:36 »
konu hortlamış 2010 temmuz ayının konusu eğer konuyu açan kişi bizi duyuyorsa sorununun çözümünü buraya yazsın ki bundan sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olsun