Gönderen Konu: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''  (Okunma sayısı 103213 defa)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
Ynt: '81 Mk 1 GLS '' Tosun ''
« Yanıtla #70 : 31 Temmuz 2010, 16:51:21 »
BENCE en mantıklısı en guvenılırı en temızı en ucuzu ılkerlerın anlastıgı yere goturup bırakman her yonden senın ıcın avantajlı olacagına ınanıyorum ama tabıkı son karar senındır...

İlker 650 lira kaporta 1.000 lira boya fiyat aldığını söylemişti ki sanırım onda motor inmiyordu. Bende eğer dün bulduğum yere götürürsem 1.750 liraya fln motor vs. indirte biliriz. Eğer 600 - 700 lira fark olsaydı evet İlker in bulduğu ustyaa götürüp bırakmak mantıklı olurdu aracı fakat gelip gitmeye değicek bir fiyat farkı yok arada :(

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 31 Temmuz 2010, 16:52:27 »
hadi hayırlısı olsun okadar detaylı düşünüyorsan gzlde bi motor at bari ama saca kadah inecez dedikleride basit bir iş onu sende yaparsın al boya sökücü kazımaya başla şimdiden ramazandan sonra ancak bitirirsin :)

Hahaha mantıklı aslında :D bütün camlar vs. sokiim herşeyi :p

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 01 Ağustos 2010, 10:38:08 »
Eveett bu sabah garajı temizlemek için Tosun u dışarı çıkarıcaktım çalıştırıp debriyaja bastım ama debriyaj yerinde yoktu. Evet Tosunun debriyaj teli kopmuş , arabanın tek çürüyen yeri kaportası değilmiş demek :D Artık seve seve en son bulduğum kaportacıya bırakıcam Tosun u orda motor sökülünce Debriyaj tel flnda tamir edilir. Şuanda tamir için çekiciden başka şansım yok. Ama bir çekici parası daha vermek istemiyorum artık daha kaportaya girmeden masraf çıkarmaya başladı...

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 01 Ağustos 2010, 10:53:45 »
geçmiş olsun olcağı varmış olmuş
Eveett bu sabah garajı temizlemek için Tosun u dışarı çıkarıcaktım çalıştırıp debriyaja bastım ama debriyaj yerinde yoktu. Evet Tosunun debriyaj teli kopmuş , arabanın tek çürüyen yeri kaportası değilmiş demek :D Artık seve seve en son bulduğum kaportacıya bırakıcam Tosun u orda motor sökülünce Debriyaj tel flnda tamir edilir. Şuanda tamir için çekiciden başka şansım yok. Ama bir çekici parası daha vermek istemiyorum artık daha kaportaya girmeden masraf çıkarmaya başladı...

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 01 Ağustos 2010, 10:56:07 »
geçmiş olsun olcağı varmış olmuş

Durduğu yerde çok şey gelio vallahi başına arabanın Marş Dinamosu derken şimdide Debriyaj teli yarında motor mantarlicak herhalde... Moralim bozuldu biraz ama neden olsa 30 yaşında araba diip avutuyorum kendimi...

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 01 Ağustos 2010, 11:30:59 »
Geçmiş olsun demekki oda Restorasyona girmek için kurnazlıklar yapıyo belli.. ^-^ :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 01 Ağustos 2010, 12:50:35 »
Geçmiş olsun demekki oda Restorasyona girmek için kurnazlıklar yapıyo belli.. ^-^ :tamamdir

Bari biraz beklese ya :D giricek ztn :P

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 01 Ağustos 2010, 12:51:13 »
Bari biraz beklese ya :D giricek ztn :P

O bence Bekledi bekliceği kadar.. :D
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 03 Ağustos 2010, 10:30:27 »
O bence Bekledi bekliceği kadar.. :D

Bencede haklısın :D boya sökücün ve fırçalarının siparişini verdim bugun yarın arabayı sökmeye başlarım , bari kaportaya sac halde girsin...

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 03 Ağustos 2010, 10:39:49 »
valla bencede al fırcayı başla benimde aklımda öle bi proje var :) Hayırlısı debriyaj teli için pm attım :)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 03 Ağustos 2010, 11:17:45 »
valla bencede al fırcayı başla benimde aklımda öle bi proje var :) Hayırlısı debriyaj teli için pm attım :)

Evet :D başlicaz bakalım... Bu arada cvp bekliyorum bilgiler için...

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 04 Ağustos 2010, 09:56:11 »
Yeni fotoğraflar geldi , Tosun u dün soymaya başladım Komple söktükten sonra boya soyma işine giricektim fakat merakıma yenik düşüp bir yerde denedim. İlk olarak aracın daha öncede boyalı olduğunu gördüm , tabi 30 yaşında bir araç için gayet normal birşey. Bu akşam komple bütüm camları ve iç döşemeleri sökmeyi planlıyorum. İlerledikçe fotoğrafları koyucam buraya :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 04 Ağustos 2010, 09:57:34 »
bence komple sök denemeye başla çok güzel miş bu boya sökücü
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı MuYMuY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 04 Ağustos 2010, 10:11:55 »
bence komple sök denemeye başla çok güzel miş bu boya sökücü

Evet ama kesinlikle koruyucu birşeyler giymek lazım asit gibi fena yakıyor deriye gelince...