Gönderen Konu: ekranda servıce INSP yazısı yardım edin  (Okunma sayısı 7187 defa)

Çevrimdışı matkara

• Profili Görüntüle
ekranda servıce INSP yazısı yardım edin
« : 24 Temmuz 2010, 20:28:51 »
Merhaba arkadaşlar bende 98 model 1.8 passat var ve aldığımdan beri ilk defa kilometre ekranında servıce INSP yazısı çıktı sanayiye gitmeyede fırsat bulamadım 1 haftadır yazı çıkıyor yalnız ben öyle sürekli araç kullanmıyorum.Bu yazı ne anlama geliyor vede yaklaşık 1 ay önce buji leri değiştirdim aracım lpg li olduğu için tek tırnak bosch marka buji takdırdım ve ilk çalışmada yani benzinde iken çalışıp stop ediyor ayrıca rolantide çalışırken direksiyon çoğunlukla kazık gibi oluyor gaza basmayınca rahat dönmüyor başına butür arızalar gelmiş arkadaşlar varsa ve sorunların çözümünü yazarsa sevinirim teşekkürler

Çevrimdışı ethapi

• Profili Görüntüle
Ynt: ekranda servıce INSP yazısı yardım edin
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2010, 22:30:47 »
Merhaba;
Benim aracımda aynı model (98 1.8 ), Service yazısı size periodik kontrol vaktinin geldiğini hatırlatıyor. Forumda silmek bazı teknikler var ama bende hiç biri çalışmadı :)

Arabadan fazla anlamıyorum ancak, bende rölantide de direksiyon rahatlıkla döndüğüne göre sizde bir problem varmış gibi gözüküyor.
İnşallah direksiyon kutusundan kaynaklanmıyordur :( (Direksyon-Teker bağlantısını sağlayan kalem kalındığında pompalar var, bunların kanatlarından bir yada bir kaçı kırılmış olabilir.)
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2010, 22:30:59 Gönderen: ethapi »