Gönderen Konu: Görüşlerinizi alabilirmiyim?  (Okunma sayısı 17077 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: Görüşlerinizi alabilirmiyim?
« Yanıtla #56 : 23 Temmuz 2010, 23:52:27 »
tamam abi yanlış anlamışım pardon.. ya para olsa ben neler yaparım Mk1'e ama işte şimdilik para konusu sıkıntı..

Ah bir zengin olsam rararara şarkısını söleriz hep ama ah ah işte çıkmıyo gözü kör olasıca piyango falan..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 23 Temmuz 2010, 23:57:48 »
oynamıyorum artık.. ama eğer arabayı alırsam güzel bi tesisatla bu şarkıyı açıp gelirim yanına abi..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 24 Temmuz 2010, 00:08:43 »
Aaaa bak mızıkçılık yapanın mk1 olmasın   ::)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 24 Temmuz 2010, 00:10:03 »
bunu göze alabilirmyim bilmiyorum ama yapıcam tamam :)

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 24 Temmuz 2010, 00:44:37 »
abi senin isim nedir bu arada? forumda yeniyim malum isimleri bilmiyorum

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 24 Temmuz 2010, 10:58:28 »
abi senin isim nedir bu arada? forumda yeniyim malum isimleri bilmiyorum
forumdaki diğer konuları okursan Erşan abiyi tanırsın :) " bilge insan "
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2010, 10:59:38 Gönderen: halilom »

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 24 Temmuz 2010, 13:14:51 »
forumdaki diğer konuları okursan Erşan abiyi tanırsın :) " bilge insan "

Yavv bende mk1 alana kadar çocukluktan kalma bu arabanın hayranı olan birisiydim en sonunda kemale erdik ve tutkumuzu gerçekleştirelim dedik.. Paylaştığımız bilgiler yaşadığımız problemleri çözmeye çalışırken öğrendiğimiz bilgiler ve bu araç için tüm dünya forumlarını takip ederke sorunlarını ve çözümerini arayıp uygulayarak edindiğimiz tecrübeler..

Klasik arabalar ömür törpüsüdür bir kere bulaştımı ya sonun kadar dersin yada yeter artık dersin kuşa binersin :D :D

Çevrimdışı arda_86xxx

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 24 Temmuz 2010, 14:16:15 »
ERŞAN GİTMİYOT OKADAR  :) 10 KURUŞ YAKMIYOR ARTIK :) 13-15 KRŞ YAKIYOR :)
YAkın o dizelleri atın çöpe bune be 50 tl ye 280km siz nasıl araba kullanıyorsunuz.. Ben şimdi yoldan geldim 40Türk Lirasına 210 KM yol yaptım hem rüzgarda var yolda 100 len sabit zaten heryer radar.  Ben iddiasına girerim 50 TL lik mazot la 500km yol gider 1600cc dizel mk1..

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 24 Temmuz 2010, 16:07:46 »
İnşallah hayırlısıyla güzel mk1 nasip olur..Ama şunu diyeyim karb devri eskidendi..Yapan arkadaşlar var onlara saygı duyarım..Weber takarsın,uzarsın ama cebinde delinir  :D Günümüz maglum ekonomi devri..düşük devirlerde carb seridir ama injeksiyonlu yüksek devirde daha seridir  :D K-jetten korkmayın,korkarsanızda weber yerine elektronik inkesiyon sistemi takabilirsiniz..Takılabilir sadece komple kit lazım ama oda para  :D ..Şükürler olsun allah bir mk1 gti nasip etti..Şöyle Golf 4 R32 olsa fenaymıydı..O 6 silindir sesi öldürüyor beni..Yanımda hiç bir ses kalmıyo ne sıralı 6 silindir bmw sesi fln..AH R32 Seni alabilsem bile dertsin benim için vergin yakıtın vs  :D :D :D
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2010, 16:08:57 Gönderen: mk1gti09 »

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 24 Temmuz 2010, 16:09:43 »
Yavv bende mk1 alana kadar çocukluktan kalma bu arabanın hayranı olan birisiydim en sonunda kemale erdik ve tutkumuzu gerçekleştirelim dedik.. Paylaştığımız bilgiler yaşadığımız problemleri çözmeye çalışırken öğrendiğimiz bilgiler ve bu araç için tüm dünya forumlarını takip ederke sorunlarını ve çözümerini arayıp uygulayarak edindiğimiz tecrübeler..

Klasik arabalar ömür törpüsüdür bir kere bulaştımı ya sonun kadar dersin yada yeter artık dersin kuşa binersin :D :D

abi memnun oldum.. çok haklısın.. yakın bi zamanda bende Mk1 ile ilgili yeterli bilgiye sahip olucam inş :) ..

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 24 Temmuz 2010, 17:01:37 »
İnşallah hayırlısıyla güzel mk1 nasip olur..Ama şunu diyeyim karb devri eskidendi..Yapan arkadaşlar var onlara saygı duyarım..Weber takarsın,uzarsın ama cebinde delinir  :D Günümüz maglum ekonomi devri..düşük devirlerde carb seridir ama injeksiyonlu yüksek devirde daha seridir  :D K-jetten korkmayın,korkarsanızda weber yerine elektronik inkesiyon sistemi takabilirsiniz..Takılabilir sadece komple kit lazım ama oda para  :D ..Şükürler olsun allah bir mk1 gti nasip etti..Şöyle Golf 4 R32 olsa fenaymıydı..O 6 silindir sesi öldürüyor beni..Yanımda hiç bir ses kalmıyo ne sıralı 6 silindir bmw sesi fln..AH R32 Seni alabilsem bile dertsin benim için vergin yakıtın vs  :D :D :D

sen şanslısın.. bakalım inş bigün bizede nasip olucak bi GTI.. R32'ye bende hastayım ama daha ilerki vadede anca sahip oluruz.. yavaş yavaş herşey :). bütün Golf kasalarını kullanmayı düşünüyorum bakalım inş..

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 24 Temmuz 2010, 17:06:20 »

yanlış bi sayfa adresi yazmışım uyarıyla birlikte bu resim çıktı.. iyi ki de yanlış yazmışım :). bu renge hasta oldum şimdiye kadar ya siyah yada gül kurusu düşünüyodum fakat turuncu da çok farklı oluyomuş.. kafam karıştı şimdi

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 24 Temmuz 2010, 19:29:09 »
eyy gidi bu bana şekeri anımsattı  :-[

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 24 Temmuz 2010, 19:40:29 »
şeker 4 kapılı ama bundan pek aşağı kalır yanı yok