Gönderen Konu: Görüşlerinizi alabilirmiyim?  (Okunma sayısı 17073 defa)

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Görüşlerinizi alabilirmiyim?
« Yanıtla #28 : 23 Temmuz 2010, 17:54:29 »
bende bu sene bitirdim 2 yıllığı sağlam bi mk1 toplamak için sağlam bi iş istiyorum ve KPSS ye hazırlanıyorum bu yaz dershane felan inşallah muradımıza ereriz ;)

Bende kpss'ye hazırlanıyorum. inşallah istediğimiz arabalara sahip oluruz..
şimdiki düşüncem tek kapılı bi kasa alıp yavaş yavaş toplamak.. ama bilmiyorum nasıl olur..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 23 Temmuz 2010, 17:58:29 »
Verelim sana bi GTI :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 23 Temmuz 2010, 18:00:13 »
Verelim sana bi GTI :)

valla yok demem abi.. taksit taksit öderim nolucak :)

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 23 Temmuz 2010, 18:05:34 »
YAkın o dizelleri atın çöpe bune be 50 tl ye 280km siz nasıl araba kullanıyorsunuz.. Ben şimdi yoldan geldim 40Türk Lirasına 210 KM yol yaptım hem rüzgarda var yolda 100 len sabit zaten heryer radar.  Ben iddiasına girerim 50 TL lik mazot la 500km yol gider 1600cc dizel mk1..
FOREVER K-JETRONİC SYSTEM  :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 23 Temmuz 2010, 18:11:20 »
Volkswagen / Golf / 1.8 GTi / golf 1 GTİ. DAHA TEMIZI BEN BAKTIM GÖREMEDIM. sahibinden.com'da
bakanınız vardır illaki, bende bunla aynı havayı soluyorum  kafamda bu var

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 23 Temmuz 2010, 18:15:10 »
Güzel..Hazır bir makina..Sanırım masrafı yok..Ama çift karb cebini yakar

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Temmuz 2010, 18:19:13 »
evet bu arabayı bende takip ediyorum.. çok hoşuma gitti.. alıp fazla masraf yapmadan kullanılabilir.. fakat şuan o kadar nakit yok.. halil sana veya bana gelse ne güzel olur  :D .. bu arada yeni farkettim trabzonlumusun?

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Temmuz 2010, 18:24:19 »
haçan öyledur daaa  :p   ;D

Çevrimdışı mk1gti09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Temmuz 2010, 18:25:03 »
oy uşak ende araçı al geç sen  :D :D

Çevrimdışı halilom

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Temmuz 2010, 18:40:56 »
inşallah Ali abi önce bi iş bulayımda  Barış kapmadan ben kapayım  :p
cep yakma konusuna gelirsek ben öyle her gün avare gibi dolanmayı sevmiyorum her gün tavuk gibi dolanacağına bi gün horoz gibi dolan der babam :) bilmem doğrumudur

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Temmuz 2010, 18:44:17 »
ben enjeksiyonlu istiyorum zaten ama bi yerden piyango vurursa alırım sana veririm :). trabzonun neresi? bende trabzonluyum

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 23 Temmuz 2010, 18:45:50 »
Trabzondaki mk1 in ben ne motor kullandığını merak ediyorum o araç 81 model olarak satılıyor ama üzerinde 1800cc motor var 81 modellerde 1800cc motor kullanılmadı acaba ne attılar üzerine bide çift weber çok fena kaçar ama sabit 100 lende gitsen 40krş yakar km de..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Baris_AYDIN

• Mk1 GTI İstiyor..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Temmuz 2010, 18:47:58 »
Trabzondaki mk1 in ben ne motor kullandığını merak ediyorum o araç 81 model olarak satılıyor ama üzerinde 1800cc motor var 81 modellerde 1800cc motor kullanılmadı acaba ne attılar üzerine bide çift weber çok fena kaçar ama sabit 100 lende gitsen 40krş yakar km de..

evet abi gti olarak koymuş ilanı ama enjeksiyon yok araçta.. 2 karb= 1 enjeksiyon mu? :) .  araç çok güzel olmuş fiyatıda çok fazla değil aslında ama dediğiniz gibi yakıt ciddi bir sıkıntı olur

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 23 Temmuz 2010, 18:52:26 »
 TR de enjeksiyonlu araç problemdir bu eski yada yeni fark etmez o yüzden eski modellerde işin kolayına kaçılıp sistem iptal ediliyor çünki arızayı tespit edemeyecek kadar moron usta çok fazla.. Bu aracı toplayanlarda GTI a özgün bir değişim yapmışlar 150PS verdiği söyleniyor ama bu rakama ulaşması için 2 weber takmakla ulaşmak zor 112 ps DX olsa 45 lik 2 karb en fazla 8-10ps ekler dereceli ex taktılarsa en çok ordanda 15 ps çıkar ama alt devirlerde öksürür, yüksek devirlede kükrer ama motorda herhangi bir güçlendirme yoksa kısa mesafe koşar.. Şahsen normal kullanımda hem performans hem ekonomi enjeksiyonda..