Gönderen Konu: İç döşeme tıkırtıları  (Okunma sayısı 4389 defa)

Çevrimdışı fethiyeli76

• Profili Görüntüle
İç döşeme tıkırtıları
« : 22 Temmuz 2010, 21:34:45 »
Arkadaşlar daha önce bu konuyla ilgili mesajlar yazmıştım gene bilgilerinizi rica edeceğim. Arabam 98 model. Konsoldan ve kapı içlerindeki mekanizmalardan aracın yaşı gereği mıcırlı yollarda sürekli tıkırtılar geliyor. Hadi konsoldakiler toprak yol olmadığı sürece çok fazla belli olmuyor. Ama diğerleri sürekli tıkırdıyor. Benim de tıkırtılara alerjim var. Acaba bu sesleri iyi bir kaportacı ve camcı giderebilir mi yoksa yetkili servis mi giderebilir?

Çevrimdışı scarfaxe

• Profili Görüntüle
Ynt: İç döşeme tıkırtıları
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2010, 00:28:21 »
bence dert etme o yastakilerin hepsinde oluyor sonucta 12 ysda araba  ben de canakkaleye giderken mıcırlı yollarda tıkırdamıstı sorun edile değil bence bosuna kapı ve gogsu soktürme,yinede sen bilirsin

Çevrimdışı bkzmn

• Baki ZAMAN
    • Profili Görüntüle
Ynt: İç döşeme tıkırtıları
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2012, 15:46:25 »
bence dert etme o yastakilerin hepsinde oluyor sonucta 12 ysda araba  ben de canakkaleye giderken mıcırlı yollarda tıkırdamıstı sorun edile değil bence bosuna kapı ve gogsu soktürme,yinede sen bilirsin

Sana katılıyorum çünki X bir tamirciye göğüsü ve kapı döşemelerini söktürdüğünde ses daha da artacaktır. Bu işin ehli servistir. Ama bende sana tavsiye etmem. Aynı sorun bende de var ama napalım aracımız 12 yaş üstü idare edecez artık :)