Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1605106 defa)

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #4998 : 10 Temmuz 2014, 18:24:00 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-62-binde-golf-1.6-highline-otomatik-171425965/detay

Fiyat yüksek ama rengiyle, donanımıyla, otomatik vitesiyle alınıp uzun zaman binilecek bir araba bence  :sevgi:

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #4999 : 10 Temmuz 2014, 20:46:02 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-62-binde-golf-1.6-highline-otomatik-171425965/detay

Fiyat yüksek ama rengiyle, donanımıyla, otomatik vitesiyle alınıp uzun zaman binilecek bir araba bence  :sevgi:

Çok güzel araba ya, böyle arabaları bulmak imkansız gibi artık.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı furkanyldrm

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5000 : 10 Temmuz 2014, 23:02:34 »
Aynen, satılmayacak bir araç bence. Garajın varsa saklayacaksın.

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5001 : 11 Temmuz 2014, 10:31:51 »
Kaç valf bu 8 mi 16 mı ?

Çevrimdışı rene

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Jetta Tdi
« Yanıtla #5002 : 11 Temmuz 2014, 12:45:59 »

Çevrimdışı barut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5003 : 11 Temmuz 2014, 13:45:17 »
motor kodu ne acaba

BFQ 8v miş
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 12:11:23 Gönderen: barut »

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı abdullahçam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5008 : 12 Temmuz 2014, 16:08:42 »
GrEeN MaChİnE

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5009 : 13 Temmuz 2014, 00:58:20 »
Şah jet way.....
Mat  :-X
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı gökhanpolizei

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5010 : 20 Temmuz 2014, 20:59:33 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-bizimkisi-bir-ask-hikayesi-siyah-beyaz-film-gibi-biraz-170868746/detay

LÜTFEN AÇIKLAMAYI DİKKATLE OKUYUNUZ:
        Değerli Mercedes sevdalıları. Bende sizler gibi hasbel kader bir yıldız aşığıyım. Bu aşk sebebiyle dönem dönem mercedes araçlarla zevkli ve keyifli günlerim geçmiştir, fakat bu araç sebebiyle bu aşk bir saplantıya dönüşmüş, adeta bu araç bana akıl tutulması yaşatmaktadır. Bu değerli aracın yanında ayrılamıyor, ayrılmak zorunda olduğumdada gözlerim üzerinde son ana kadar O'na bakmaktan kendimi alamıyorum. Siz birde bu güzellikle birlikte olduğumda, onu kullandığımda yaşadığım keyfi, duygu yoğunluğunu tahmin edin ki anlatmaya kelime bulamıyorum. Bu güzelliğini anlatamıyacağim araçla bir dost vesilesiyle tanıştım, bana daha 33.000 km'de kalmış 2000 model, en ufak boya işleminin bile yapılmadığı, emsalsiz bir aracın var olduğunu ilgilenip ilgilenmiyceğimi sorduğunda, doğrusu önce böyle bir aracın olabileceğine imkan vermedim. Muhtemelen kilometre ile oynayan sahtekarların ve abartarak araç satanların bir oyunu olduğunu düşündüm ama yıldıza olan aşkımın verdiği merakla soluğu orada aldım ve ilk görüşte aşık oldum. Anlatılanların fazlası var eksiği yok, bu bebek adeta sıfır kilometre ilk günki temizliğiyle aşkıma cevap veriyordu, kısa bir bakışmadan sonra soluğu nikah dairesinde(noterde) aldık. Bu aracı teslim aldıktan sonra, aracın yıllarca çok az kullanılmasından dolayı oluşan ufak tefek eksiklerini ilk 10 gün içinde en güzel orjinal şekilde yaptırdım ve daha çekici oldu. Onunla, malum yakıt pahalılığından dolayı hoşça vakit geçirirken yakıt tasarrufu adına araştırarak en iyisi olarak bulduğum PRİNCE marka LPG sistemini 4.800 TL'ye taktırdım. En ince ayarlarına kadar bizzat yaptırarak, benzinden farksız bir şekilde çalışmasını sağladım ve LPG'yi ruhsata işlettim. Daha sonra artık tamamen birlikte vakit geçirmeye başladık, saplantıya dönüşerek işe güce bakamaz hale geldim. Kısa sürede bu büyük aşk göze battı, çekememezlik ve kıskançlıklar olmaya başladı. Çevremin ve ailemin yoğun baskısıyla ayrılmamızı isteyenler bizi rahat bırakmıyordu. Kısa zamanda artan huzursuzlukların artması kalıcı kırılmaların olmaması için güzel Mercedesimle ayrılmaya karar verdik...
      Güzel aracımı gönül rahatlığıyla emanet edeceğim şefkatli ve benim gibi sevecek bir dost arıyorum. İşte bu güzel aracın esvafı. Araç 2000 model E320 Avantgarde FULL + FULL tipidir. E1 paket olup Hafızalı Tam Deri Koltuklar - Dijital Klima - Sunroof - Fonksiyonel Yeni Tip Direksiyon - Ön Arka Park Sensörü - Katlanır Aynalar - Arka Perde - Far Yıkama - Çekici Alarmı - Orjinal Yazlık, Kışlık Paspasları - Zenon Far vs. gibi daha birçok aklıma gelmeyen özelliğe sahiptir. 4 adet sıfır lastik mevcuttur. Arabada en ufak kaza, boya değişme işlem vs. yoktur, hasar kaydı yoktur. Aracın motor ve yürüyen zevki ilk günki kıvamında olup adeta sıfır kilometre araç zevki vermektedir. Bu araç benzin sarfiyatını ortalama 11 litre olarak yaparken, LPG'deki sarfiyatıda 13 litre olup 33 kuruş yakmaktadır. Aracım 320 olması sebebiyle kasayı adeta kuş misali uçurup motor yorulmadığından yakıt sarfiyatı az olduğu gibi, sürüş zevkide mükemmeldir. Araç bu sene itibariyle vergi indirimleriyle 6 aylık bandrolu 488 TL'dir. Aracım şuanda dört dörtlük bakımlı olup en ufak masrafı yoktur. Alacak arkadas uzun yıllar sadece yakıtını koyarak kullanacaktır. Değerli arkadaşlar, yapmış olduğum espirili açıklama sebebiyle vaktinizi aldım, biraz sizleri güldürebildiysem ne mutlu bana. Affınıza sığıınır, saygılar sunarım. İnşallah herkes gönlündeki aracı alır. Herkese hayırlı alış verişler dilerim. Alıcısına  hayırlı  olsun..........   :D:D:D >:D

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5011 : 20 Temmuz 2014, 22:18:50 »
İlyas salmanın sarı mercedes filmini anımsattı doğrusu

Sent from my iPhone using Tapatalk