Gönderen Konu: DOD'dan araç alan arkasaşlar var mı yada bilgisi olanlar  (Okunma sayısı 21841 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: DOD'dan araç alan arkasaşlar var mı yada bilgisi olanlar
« Yanıtla #28 : 13 Temmuz 2010, 13:22:59 »
Golf III 1,9 TDI  :tamamdir
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 13 Temmuz 2010, 13:29:28 »
Golf III 1,9 TDI  :tamamdir

>:D ankarada ki kırmızı nasıldı abi :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #30 : 13 Temmuz 2010, 13:47:32 »
İşte onu diyom git bak...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #31 : 13 Temmuz 2010, 14:42:01 »
      arkadaşlar bu dod derken vw dod ikinci elden bahsediyorsanız tam 3 seneönce ben aracımı oradan aldım. her araç şirket aracı olacak diye birşey yok. benim aracın sahibi aracı bakıma diye getirmiş, adama 0 km caddy verip göndermişler. benim araca da 6 ay dod garanti vermişlerdi. aracımdan çok memnunum ve bağımlılık yapıyor mk4. jant taktırdım, lpg taktırdım, ağır bakım,... derken herhalde daha 4-5 sene binerim. ayrıca aracı aldığımda 84600 km de idi şimdi 112000km oldu. en azından vw size servis bakılı ve garantili araç verir. varsın 3-5 fazla olsun. umarım temiz bir araç bulursunuz.
       bu arada ben de lpg taktırmadan önce satıp cordoba mı alsam diye baya araştırmıştım, fiyatına göre çok güzel araç

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 13 Temmuz 2010, 14:43:03 »
bu arada aracım 2000 model trendline golf 4

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 13 Temmuz 2010, 15:02:33 »
bu arada aracım 2000 model trendline golf 4

kısmet abi suan için vauxhual ile yola devam ediyoruz önümüzde ki aylar ne gösterir bilemem

Yunus EMRE

Çevrimdışı yellow_driver

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 13 Temmuz 2010, 15:14:38 »
araba almaya karar verdiğimde niyetim 96-97-98 astra hb idi. krediler 2007 de düşünce kredi çekip, golf almıştım. iyi de olnuş ama astra da güzel araç. umarım istediğiniz araca kavuşursunuz.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 13 Temmuz 2010, 15:22:08 »
araba almaya karar verdiğimde niyetim 96-97-98 astra hb idi. krediler 2007 de düşünce kredi çekip, golf almıştım. iyi de olnuş ama astra da güzel araç. umarım istediğiniz araca kavuşursunuz.

inş

Yunus EMRE

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 03 Ağustos 2010, 12:11:10 »
ne kadar parayı gözden çıkardın bilmiyorum ama şu ara sıfır araçlarda kampanyalar tam gaz devam ediyor bende aracı değiştireyim 3 kapı zor oluyor dedim ikinci el bakındım ama temiz araç bulamadım sonra kızdım gittim dacia sandero 1.5 dci blackline aldım anahtar teslim 25.000 TL bagajıda bizim poloyu katlıyor en azından dizel ve servis sorunu yok bıktım artık vw servislerinden ustalarından pahalı parçalardan, formun birinde dacia ile ilgili aynen şunu yazmış arkadaşın biri"dacia'ya ya binen adam akıllı adamdır,çünkü hava parası vermez
aynı aracın üzerinde renault logosu olsa 5-8 bin lira fazla para isterler
Servise gittiğinde aynı model ve km deki dizel clio dan çok daha az paraya aynı parçaları taktırırsın aracına hemde aynı yetkili serviste... " bence bir bak derim sonuçta 2011 araç içi tamamen renault parçaları renault sonuçta ne idiğü belirsiz ikinci el araç alacağıma en azından sıfıra binerim.
« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2010, 12:11:55 Gönderen: ozmo »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 03 Ağustos 2010, 12:25:06 »
ne kadar parayı gözden çıkardın bilmiyorum ama şu ara sıfır araçlarda kampanyalar tam gaz devam ediyor bende aracı değiştireyim 3 kapı zor oluyor dedim ikinci el bakındım ama temiz araç bulamadım sonra kızdım gittim dacia sandero 1.5 dci blackline aldım anahtar teslim 25.000 TL bagajıda bizim poloyu katlıyor en azından dizel ve servis sorunu yok bıktım artık vw servislerinden ustalarından pahalı parçalardan, formun birinde dacia ile ilgili aynen şunu yazmış arkadaşın biri"dacia'ya ya binen adam akıllı adamdır,çünkü hava parası vermez
aynı aracın üzerinde renault logosu olsa 5-8 bin lira fazla para isterler
Servise gittiğinde aynı model ve km deki dizel clio dan çok daha az paraya aynı parçaları taktırırsın aracına hemde aynı yetkili serviste... " bence bir bak derim sonuçta 2011 araç içi tamamen renault parçaları renault sonuçta ne idiğü belirsiz ikinci el araç alacağıma en azından sıfıra binerim.
suan için araba arayısım abi vectrayı elden çıarıp bayan için daha kullanıslı bir arabaya gecmek benim araba limuzin gibi eşim zor kullanıyor korkuyorum her gün bir yere takacak diye allahtan bir şey yok daha o yüzden gecen bir arkadasın cordobayı test ettik onu gayet rahat kullandı, işin özü nasip kısmet çkarsa bir şeyler alıcaz abim tavsiyerin için sağol cordanın bagajı görsen iki tane 7 yasında çoçugu piknikte yatırırsın :D rahat

Yunus EMRE

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 03 Ağustos 2010, 18:58:38 »
sen sen ol galericilerden uzak dur adamlar gözünün yaşına bakmadan oynuyorlar km ile sonrada itileyiveriyorlar millete vicdansızlar.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 04 Ağustos 2010, 10:07:51 »
sen sen ol galericilerden uzak dur adamlar gözünün yaşına bakmadan oynuyorlar km ile sonrada itileyiveriyorlar millete vicdansızlar.

öyle abi bakıcaz hal çaresine

Yunus EMRE

Çevrimdışı barthez

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 04 Ağustos 2010, 11:12:14 »
nizam kışı bekle araba fiyatları uçmuş ben nisandan beri takip ediyorum
millet yazdı tatildi bayramdı derken fiyatlar uçuk sana tavsiyem hele bir kar yağsın
ben o zaman görürüm o fiyatları diğer etkende sıfır araçlar çok pahalı krediler ucuz
malum yaz  :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 04 Ağustos 2010, 11:19:56 »
nizam kışı bekle araba fiyatları uçmuş ben nisandan beri takip ediyorum
millet yazdı tatildi bayramdı derken fiyatlar uçuk sana tavsiyem hele bir kar yağsın
ben o zaman görürüm o fiyatları diğer etkende sıfır araçlar çok pahalı krediler ucuz
malum yaz  :)

vatoz gibiyiz abi kum altında avımızı bekliyoruz :)

Yunus EMRE