Gönderen Konu: Arkadaşlar Passat Almayı Düşünüyüorum Fikirlerinizi Bekliyorum  (Okunma sayısı 4916 defa)

Çevrimdışı Yükselgfb

• Profili Görüntüle
passat alcam diye konuyu passat bölümüne açmıştım ama yorum yapan olmadı ben de genel bölüme taşıdım konuyu.admin arkadaş silebilir bu başlığı.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2010, 23:44:52 Gönderen: Yükselgfb »

Çevrimdışı can123456

• Profili Görüntüle
al ben cvp yazayım  :p 1.8 almada ne alıosan al..bende 98 1.8 var araba acaip hantal

Çevrimdışı biciga

• Profili Görüntüle
ben 2004 model passat 1.6 trendline aldım. hiç araştırmadığım ve yarım saatte karar verip aldığım bir araba. inşallah Allah pişman ettirmez diyorum:) uzun yolda rahat edeceğimi düşünüyorum ama artık kullandıkça anlayacağım iyi mi ettim kötü mü? biraz hantal araba diyolar, çok yakar diyolar, bu modelleri tutulmuyor diyolar :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
1.6 ları yurumez ama son derece guzel arc duyduguma gore . uzun yolda farketmez zaten . sabıtlenıceksın 120 130 . yag gıbı akıcaksın yolda :)
passat 1.8 t tabıkı. e tabı benzın ıstasyonu olması lazım alan kısının :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
al bi tdi bin rahat rahat ya 1.9tdi 130hp mis:D 2002-2003 27-29a bulursun düzgün Volkswagen / Passat / 1.9 TDi Comfortline / PASSAT 1.9 TDÄ° COMFORTLÄ°NE sahibinden.com'da mesela bu
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
sağ önden yemıs heralde. boya farkı var gordugum kadarıyla . yada gölgedne dolayı oyle duruyor.
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı serhat

• Profili Görüntüle
gölgeden olduğunu düşünüyorum  ???
WOLFSBURG STYLE ;)

Çevrimdışı SeyitE

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 16' Crafter
Abi verelim bizim passat'ı temiz araç eşe dosta gidecek bi araç.

Satılık Passat 1.9 TDİ 130 bg 6 ileri