Gönderen Konu: Polo Sportline Pro Foto Çekme Çalışmaları :) (sayfa 8)  (Okunma sayısı 57979 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Sportline kışlıkları takmadan önce son hali (sayfa 2)
« Yanıtla #70 : 05 Ocak 2011, 01:14:59 »
bulusunca dınlersın . tıkıs tıkıss. wuuubb wuubbb :) ben çakma vr6 koydum adını :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 05 Ocak 2011, 01:16:32 »
 ;D ;D prof makina aldim onur bizim oglanlari gorusturelim oynarlarkene resim cekeriz haha koptum ;D ;D
ADK

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 05 Ocak 2011, 01:32:38 »
bende k&n ram air kit var, yazmamışım sanırsam, 206 1.6 için özel, eski sahibinin hediyesi :sevgi:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 05 Ocak 2011, 01:35:07 »
bu arada Sportline'ımda da karbon kutulu cold air intake kit vardı, 206'nın filtre sesi daha güzel gelmişti bana, aldığımda üstündeydi k&n kit, bir müddet stock+k&n ile gezmiştim de ordan biliyorum  :saygılar

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 05 Ocak 2011, 01:36:15 »
Geçen sene egzoslu hali aklıma geliyor arabamın. Özledim sesini ama çok başımı ağrıtmıştı dandik bir şey olunca :)  Bu arada bir gün boş bir yerde deneyelim, çok merak ediyorum 206 quik i.

Şimdi ben de filtre ile devam ediyorum ama filtre sesini özlemek için orjinalini takacağım 1 hafta :D

sen alo de buluşuruz bir gece vakti, hafta içi, polis falan da olmaz, ama yerler kuru olsun, başımıza iş almayalım

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 05 Ocak 2011, 01:45:49 »
kanımca 206 yı yakalayamaz polo . bugun bı tane 4 kapı 206 yapıstı ölü bı rampada. devırsızdım . 4 e bı salladım yavaş yavas uzaklastım ama. vıraja benım gıbı gıremedı . vırajda deneyın sız en ıyıs :d touge yapın :D polo her turlu alır derım ben o zaman :p ama sımdı denız abı senın araba daha yenı . motoru daha kuvvetlı sanırım 110 hp gıbı bıseydı ?

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 05 Ocak 2011, 02:01:09 »
kanımca 206 yı yakalayamaz polo . bugun bı tane 4 kapı 206 yapıstı ölü bı rampada. devırsızdım . 4 e bı salladım yavaş yavas uzaklastım ama. vıraja benım gıbı gıremedı . vırajda deneyın sız en ıyıs :d touge yapın :D polo her turlu alır derım ben o zaman :p ama sımdı denız abı senın araba daha yenı . motoru daha kuvvetlı sanırım 110 hp gıbı bıseydı ?

viraj derken? Orda bi dur bakalım, benim araba şu anda tam sülük kıvamında, tamam Polo da deli gibi yol tutuyodu, hatta virajlı bi yolda Phaeton ile kedi fare oynamıştık ancak şu an kullandığım 206 virajlara çok daha hakim giriyo, araba merkezkaç kuvvetinden etkilenmiyo bile şu anda öyle diyim, Polo ile koltuğun soluna yapıştığım virajda aynı hızla 206'da sanki düz yolda gidiyorum gibi. O yüzden isteyenle touge da yapılır memnuniyetle :saygılar evet motor 110 hp ve 1.6 ancak vites oranlarım daha uzun, 3. vitesim 140-150 aralığında devir kesiciye giriyo, 2. viteste 100'ü rahat görüyorum, Polo'yla 2. viteste 80 anca çıkıyodu daha doğrusu ibre tam 80'in üstüne bile gelemiyodu, sen kıyasla şanzımanları, bu yüzden düzgün bir sportline benim aracı yiyebiliyor ki denedi kanıtlandı bu, sportline'ın 200 kiloya yakın ağırlık avantajı da var. Tamam arabam iyi ama düzgün bi sportline'ı şu anda yiyemez.

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 05 Ocak 2011, 02:57:27 »

viraj derken? Orda bi dur bakalım, benim araba şu anda tam sülük kıvamında, tamam Polo da deli gibi yol tutuyodu, hatta virajlı bi yolda Phaeton ile kedi fare oynamıştık ancak şu an kullandığım 206 virajlara çok daha hakim giriyo, araba merkezkaç kuvvetinden etkilenmiyo bile şu anda öyle diyim, Polo ile koltuğun soluna yapıştığım virajda aynı hızla 206'da sanki düz yolda gidiyorum gibi. O yüzden isteyenle touge da yapılır memnuniyetle :saygılar evet motor 110 hp ve 1.6 ancak vites oranlarım daha uzun, 3. vitesim 140-150 aralığında devir kesiciye giriyo, 2. viteste 100'ü rahat görüyorum, Polo'yla 2. viteste 80 anca çıkıyodu daha doğrusu ibre tam 80'in üstüne bile gelemiyodu, sen kıyasla şanzımanları, bu yüzden düzgün bir sportline benim aracı yiyebiliyor ki denedi kanıtlandı bu, sportline'ın 200 kiloya yakın ağırlık avantajı da var. Tamam arabam iyi ama düzgün bi sportline'ı şu anda yiyemez.

Baba yorgun gençler ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 05 Ocak 2011, 05:11:50 »
sen alo de buluşuruz bir gece vakti, hafta içi, polis falan da olmaz, ama yerler kuru olsun, başımıza iş almayalım

Zaman ayarlayınca haber veririm sana Deniz, sınavlar var şu an benim, onlarla uğraşıyorum :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 05 Ocak 2011, 22:41:36 »
Valla denız abı sen 2 sınıde surdun . oyle dıyosan oyledır ne dıyelım . 206 da yay yada amortısor varmı herhangı bısey? ben 206 ları hafıf bılıyordum demekkı degılmıs. benım arbam net 1020 kg yazıyor . senınkı 1200 cıvarlarında o zaman. baya agırmıs.

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 06 Ocak 2011, 02:05:11 »
Bendeki Lpg kiti, müzik tesisatı ve bagajı dolduran takımlarla ağırlığımız yakın olur herhalde Quik le :D

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 06 Ocak 2011, 10:12:47 »
ben quik 1013 kg diye biliyordum  :o

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 06 Ocak 2011, 12:56:07 »
ben quik 1013 kg diye biliyordum  :o

Haklısınız, 1030 kg buldum bende.

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 06 Ocak 2011, 13:48:54 »
kafamdaki soru şu cevap verin lütfen 15 inç jant et değeri 35 ofset değer i 6.5 j lastik a95-50-150 veya 195-45-15 sizce çamurlukta sürtme yaparmı ileride yay taktığımızıda düşünü ;)
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ